Перейти до змісту

продам піскоструйний апарат з компресором


pupsik

Рекомендовані повідомлення

продам саморобний піскоструйний апарат з потужним компресором,

компресор 1 куб/хв. двигун електричний - 7 квт.

сопло 3,4 мм.

чистить відмінно

термін окупності 1.5 - 3 місяці

компресор зараз на ревізії,

причина продажу - нова сфера бізнесу (новий етап)

ціна 1500 доларів

форма оплати будь яка, торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно, то немає сенсу продавати сам компресор, що компресор, що сам балон піскоструйки зроблений власноруч,

навіть коли робив компресор особисто сам прораховував все, і все зійшлось, він мені заробив достатній початковий статок,

секрет в тому, що він зроблений двз, але скажу зразу перевірено на собі, що інтернет поради мені не допомогли, робив

п*ять удосконалень компресора, починаючи від вкладишів, і закінчуючи клапанами, сам додумувався, після цього всього,

він працює ідеально, для прикладу скажу, що удосконаливши клапана, почав видавати в 1,5 разів більше повітря,

токар на мене вже злився, перерозляючи все під ряд по декілька раз, але зараз знаю всі нюанси,

охолодження мастила також придумане по своєму і вдосконалене, повітряне охолодження туди ж, перестав грітись взагалі,

також зробив в декілька раз тихіший звук, ну і хід поршнів, трошки змінив, і за допомогою токаря, в якого золоті руки, удосконалив камеру згоряння, (так як вже не двз, то камеру стискання повітря) після чого, почав видават значно більше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...