Перейти до змісту

Інтернет на Московську, 46


Рекомендовані повідомлення

Треба людський інтернет в будинку №46 по вул. Московській.

Це невеликий восьмиквартирний будинок, в якому більшості людей інтернет або не треба, або вони вже його мають. Дві квартири хочуть підключитися.

Поки що з перспектив тільки WestNet, в якому влаштовує все, окрім первісної ціни за підключення, яка сягає 1500 грн.

За "Укртелеком" поки перспектив немає, бо немає технічної можливості.

Хтось щось може запропонувати?

Інтим "Візор" не пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу на Словацького в 6 квартирному будинку , теж були проблеми з підключенням інету .

Залишав заявкі на підключення усюди! Перші згодились провести своє обладнання це ВОЛЯ .

Можливо спробуйте ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ейрбайтс не хочуть підключати цей будинок.

Чим вони керуються що за дискримінація???, подай заяву, мені що тебе вчити, я ж так розумію ти юрист:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу на Словацького в 6 квартирному будинку , теж були проблеми з підключенням інету .

Залишав заявкі на підключення усюди! Перші згодились провести своє обладнання це ВОЛЯ .

Можливо спробуйте ...

Словацького - це центряк!

А от Московська... :( Та й хто схоче вести тирнет на вулицю з такою некошерною назвою. Тьху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу на Словацького в 6 квартирному будинку , теж були проблеми з підключенням інету .

Залишав заявкі на підключення усюди! Перші згодились провести своє обладнання це ВОЛЯ .

Можливо спробуйте ...

Словацького - це центряк!

А от Московська... :( Та й хто схоче вести тирнет на вулицю з такою некошерною назвою. Тьху!

центряк центряком. А крім укр тела нічого проводити не хотіли , тому що будинок стоїть не в вигідному положені .(і чесно кажучі я вже думав що буду тільки я і укр тел.)

через 3 тижня після подачі заявки зателефонували і сказали що є можливість підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

на днях по Мазепи біля "Клубнічки", бачив, хлопці оптику вішали... не знаю, правда, чиї... може Датагруп... Може й на Московську підуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях по Мазепи біля "Клубнічки", бачив, хлопці оптику вішали... не знаю, правда, чиї... може Датагруп... Може й на Московську підуть...

День добрый, работы по данному району проводит Интернет провайдер Westnet. Оставляйте заявки будем рассматривать возможность подключения. 296-296, 066 881 82 82 или на нашем сайте Westnet.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...