Перейти до змісту

Роутер від Київстар - не беріть, бо разводняк


Рекомендовані повідомлення

тут тільки одна "загвоздка" - роутер я замовляла по телефону, тому і не знаю кому пред"являти претензії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

andrik_w, чек не дають, бо сказали, що то акційний товар, так як потім я менше платитиму абонплату

і, о здивування, дату перенесено на 3 жовтня)))

Навіть якщо це акційний товар Ви повинні отримати квитанцію на 1 грн., безкоштовно діюче законодавство забороняє продавати будь які товари.

P.S. як руки не криві то за 10 хв TP-Link 741 стає нормальним з прошивкою від виробника TP-Link, приносьте Ваші TP-Link і допоможу, соррі за off-top

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут тільки одна "загвоздка" - роутер я замовляла по телефону, тому і не знаю кому пред"являти претензії

ідіть в головний офіс і там пред'являйте. гроші то вони беруть, так що не відвертяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому Київстар не ставить штампа у гарантійці? Де чек? Чому Ви заплатили 200грн. і не має цьому підтвердження?

Вы наверняка спутали страну, в которой живете, нормы права и законов.

При попытке докопаться до сути окажется, что роутер устанавливали и деньги за него принимала совсем не фирма Киевстар, и к тому роутеру отношения компания не имеет и так далее.

апдейт прошивки і все ок

правда? ну так сморите выше - берете у milana роутер и просто обновляете прошивку,.. потом выйдет окошко з системной ошибкой, а потом поймете, что для решения проблемы одного гугля мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АПД. milana, все Рем-сервис, кажется немного отпустило, они уже принимают роутеры и без штампа. Правда ремонт может очень затянуться, но взамен нормальный рабочий роутер выдавать не будет никто. Если что, пройдете немного из Киевской 7 на Дубенская 12 там "выслушают".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому Київстар не ставить штампа у гарантійці? Де чек? Чому Ви заплатили 200грн. і не має цьому підтвердження?

Вы наверняка спутали страну, в которой живете, нормы права и законов.

При попытке докопаться до сути окажется, что роутер устанавливали и деньги за него принимала совсем не фирма Киевстар, и к тому роутеру отношения компания не имеет и так далее.

апдейт прошивки і все ок

правда? ну так сморите выше - берете у milana роутер и просто обновляете прошивку,.. потом выйдет окошко з системной ошибкой, а потом поймете, что для решения проблемы одного гугля мало.

Це Ви щось путаєте, я знаю що пишу. При бажанні можна вияснити все. Бачу у автора теми такого бажання немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу у автора теми такого бажання немає.

не зрозуміла

чи ви думаєте що раз ви написали йти в магазин і потім у спілку,то я одразу маю можливість знайти час, щоб туди піти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу у автора теми такого бажання немає.

не зрозуміла

чи ви думаєте що раз ви написали йти в магазин і потім у спілку,то я одразу маю можливість знайти час, щоб туди піти?

Тоді я помилився, надіюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10, скажи це СЦ який займаться @ньою... це не повинен робити споживач - вірно?

я маю свій тплінк 741 купляв в київстара провода по хаті нетре були, договір хз де, відключив після місяця користування)

і так до роутера, прешивав кірпічив і розкірпічував, мій роутер шо хочу то рблю, сц нелюблю якось і кожен раз все більше

(працюю радіомонтажником при розмові під час здачі товару стає ясно шо надовго а після перевірки розчарування)

отже висновок тянуть - і тянутимуть поки не прищучити лопатою законом, поки гарантія некінчиться тянутимуть)

цеж стандарт)

поки не пізно здайте в сервіс або перешийте самі, швидше буде а гарантія то в кс фількіна грамота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю пости деяких юзерів, та думаю:

я тут розділових знаків Вам насипав, - беріть, користуйтесь :_04:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

По темі - роутером від Київстар користуюсь вже роки 2, може більше.

Ніяких особливих проблем в роботі не спостерігав. Пристрої - комп, ноут, жменя смартів з вай-фаями.

Останнім часом тільки звернув увагу - часом комп (до якого підключений роутер патчкордом) чи сам роутер, не дають нет по вай-фаю до мобільних пристроїв, якщо першим включений комп. Лікую виключенням/ресетом компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не підкажете? як добратися до оновлення ПЗ в цій тварюці "Huawei WS319".

Чи дайте підказку яким чином перешити цей роутер. (саму прошивку вже скачав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

nfors85, Ніяк!

Хоча є один метод)) випаяти SPI флешку, прошити на програматорі прошивку і запаяти флешку назад. На деяких форумав вже так успішно розблоковували))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що діло часу і метод прошивки з'явиться і без таких складних маніпуляцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут згадав, що десь днів 10 назад заходив до одних людей в госиі шоб кабеля втикнути в роутер і роутер настроїти,

виявилоси шо роутер від кс як і інтернет,

по кабелю все ок, wifi нема як не танцюй

гіршого г я небачив

доречі роутер хуавей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підкажете? як добратися до оновлення ПЗ в цій тварюці "Huawei WS319".

Чи дайте підказку яким чином перешити цей роутер. (саму прошивку вже скачав)

прошивка 2ма сторінками раніше

тут обновити

http://192.168.1.1/html/userRpm/SoftwareUpgradeRpm.html

відпишіть чи помогло бо нагадує цяцьки з тплінком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

йохохо і бутилка рома...

Последняя на данный момент версия прошивки для роутера Huawei WS319 от Киевстар Домашний Интернет. Версия ПО: V100R001C108B012. Данная прошивка должна устранить 90% проблем с роутерами, при ее использовании.

WS319-10V100R001C108B012_main.bin

Ps: собі поставив. З"єднання тепер не рве. Але зупиняє закачки спонтанно, дико бісить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди , виручайте!

Інтернет - Домашній телеком (датагруп)

Роутер від київстара , але пише що днс сервер не доступний або не существує....

зєднання є - на роутер захожу . але інтернета нема.

что делать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди , виручайте!

Інтернет - Домашній телеком (датагруп)

Роутер від київстара , але пише що днс сервер не доступний або не существує....

зєднання є - на роутер захожу . але інтернета нема.

что делать?

перешивати на офіційну прошивку роутер і серфити в неті

який роутер то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди , виручайте!

Інтернет - Домашній телеком (датагруп)

Роутер від київстара , але пише що днс сервер не доступний або не существує....

зєднання є - на роутер захожу . але інтернета нема.

что делать?

Ну, як варіант поставити 8.8.8.8 в якості днс тимчасово... Якщо все гуд то пробувати задати київстаровські днс вручну в примусовому порядку, а нє то шити на крайняк або ресет і перенастроїти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

если у кого-нибудь завалялся не нужный киевстаровский роутер - стучите личку поменяемся на сок/пиво/купюры/брильянты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки моєму роутеру допоміг тільки ремонт в СЦ. Після ремонту інет більше не зникає. Одне але - швидкість інету 60 Мбіт/с, а через роутер 40. То нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мені за цей роутер дзвонили з київстара і дзвонили. Один раз погодився якщо підключять 2 компа. в мене був кабель але треба було обжати. сказали що за обжим треба доплачувати. послав їх Купив дір300 без антени. Нет 80 мб через роутер 80 мб. вайфай теж стабільно працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...