Перейти до змісту

Роутер від Київстар - не беріть, бо разводняк


Рекомендовані повідомлення

Так, на Київському майдані. Та не проблема в тому, що роутер бракований (таке може статись з будь-яким приладом, який куплений будь-де). Проблема в тому, що на ці роутери КС не дає чек і не ставить штамп,тому СЦ не хочуть його приймати. Ну не я ж маю розбиратись у домовленностях КС і СЦ

В першому пості я розписала все детально і поетапно, але чомусь декому ліньки читати, зате не ліньки робити передчасні висновки

Коли у Рем-Сервісі у мене не хотіли прийняти гарантійний монітор без документів який був куплений юридичною особою, бо бачте їм треба папірчик. То я на місті додзвонився до офіційного представника і виявляється папірчик не потрібен був.

аналогічно. КС теж каже, що папірця не треба. І весь цей час вони з СЦ "вирішують" хто крайній.

Якщо це питання вирішується так "оперативно", то навіть не хочеться уявляти скільки часу вони діагностувати/ремонтувати його потім будуть. Хоча, може наступного разу мені більше пощастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Основний посил був на оператора (як продавця), а не на гавняний СЦ який не виконує своїх зобов'язань. І з ним вам доведеться розібратись самій, це буде швидше і дешевше.

І взагалі коли Вам радять самій для себе продіагностувати своє підключення до інтернету, люди які трішки більше Вас в цьому розбираються, то мабуть варто прислухатись, а не розповідати що хтось Вам щось повинен.

Додано:

І до Вашого відому: Оператор КС замовляє у виробника свою прошивку для своїх роутерів і може бачити що у вас на ньому відбувається, але однозначно вирішити проблему не може, оскільки наприклад: у вас надломаний/залитий/пробитий/задовгий пачкорд, у мережевої карти і комутатору порт Auto-MDIX і вона домовилась з комутатором що пошкоджену пару не буде використовувати. А Роутер не має такої опції і працює по пошкодженій парі. Відповідно роутер відповідає, а для якісного інтернету швидкість підняти не може і на порту з'являються втрати. Коли Ви такій роутер принесете в СЦ відбудеться чудо, він буде працювати нормально, а Ви напишете відгук тут, що мол такий-сякий СЦ не може визначити проблему.

Тому і пишу абсолютно безкоштовну пораду, перш ніж бігати по СЦ і писати пости, перевірте під'єднання, за 4 роки з кабельом могло статись все що завгодно. Якщо виявиться що проблема на Вашому боці ви позбавите себе витрачання нервів і часу на непотрібні розборки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, в тебе зараз вдома інет стабільно працює без роутера?

Так

SysR, ну чесне слово, ви або не вмієте уважно читати, або... або не знаю чому вам одному не зрозуміла суть написаного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, ну чесне слово, ви або не вмієте уважно читати, або... або не знаю чому вам одному не зрозуміла суть написаного
Додано: І до Вашого відому: Оператор КС замовляє у виробника свою прошивку для своїх роутерів і може бачити що у вас на ньому відбувається, але однозначно вирішити проблему не може, оскільки наприклад: у вас надломаний/залитий/пробитий/задовгий пачкорд, у мережевої карти і комутатору порт Auto-MDIX і вона домовилась з комутатором що пошкоджену пару не буде використовувати. А Роутер не має такої опції і працює по пошкодженій парі. Відповідно роутер відповідає, а для якісного інтернету швидкість підняти не може і на порту з'являються втрати. Коли Ви такій роутер принесете в СЦ відбудеться чудо, він буде працювати нормально, а Ви напишете відгук тут, що мол такий-сякий СЦ не може визначити проблему. Тому і пишу абсолютно безкоштовну пораду, перш ніж бігати по СЦ і писати пости, перевірте під'єднання, за 4 роки з кабельом могло статись все що завгодно. Якщо виявиться що проблема на Вашому боці ви позбавите себе витрачання нервів і часу на непотрібні розборки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, ну чесне слово, ви або не вмієте уважно читати, або... або не знаю чому вам одному не зрозуміла суть написаного
Додано: І до Вашого відому: Оператор КС замовляє у виробника свою прошивку для своїх роутерів і може бачити що у вас на ньому відбувається, але однозначно вирішити проблему не може, оскільки наприклад: у вас надломаний/залитий/пробитий/задовгий пачкорд, у мережевої карти і комутатору порт Auto-MDIX і вона домовилась з комутатором що пошкоджену пару не буде використовувати. А Роутер не має такої опції і працює по пошкодженій парі. Відповідно роутер відповідає, а для якісного інтернету швидкість підняти не може і на порту з'являються втрати. Коли Ви такій роутер принесете в СЦ відбудеться чудо, він буде працювати нормально, а Ви напишете відгук тут, що мол такий-сякий СЦ не може визначити проблему. Тому і пишу абсолютно безкоштовну пораду, перш ніж бігати по СЦ і писати пости, перевірте під'єднання, за 4 роки з кабельом могло статись все що завгодно. Якщо виявиться що проблема на Вашому боці ви позбавите себе витрачання нервів і часу на непотрібні розборки.

ви хоч самі розумієте що пишите ? ще трошки і в роутера буде власний АІ який банально відмовляється працювати в обід і по великим святам ... перечитайте перший пост і зрозумієте про що ця тема а не копіюєте вумні слова з вікіпедії ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч самі розумієте що пишите ? ще трошки і в роутера буде власний АІ який банально відмовляється працювати в обід і по великим святам ... перечитайте перший пост і зрозумієте про що ця тема а не копіюєте вумні слова з вікіпедії ...
А Ви розумієте про що я написав?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви хоч самі розумієте що пишите ? ще трошки і в роутера буде власний АІ який банально відмовляється працювати в обід і по великим святам ... перечитайте перший пост і зрозумієте про що ця тема а не копіюєте вумні слова з вікіпедії ...
А Ви розумієте про що я написав?

це ви собі самі придумали що роутер Huawei не підтримує Auto-MDIX, а комп і свіч (з якого іде конект) підтримують ? і до чого взагалі вдаватись в технічні характеристики, якщо суть претензії не в тому що "погано робить інет", а в тому що - "відмовились брати по гарантії", а точніше - взагалі розбиратись з проблемою і постійно футболять ... "смотрю в книгу - вижу фигу" ?

всі такі вумні що аж тошно іноді робиться ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ви собі самі придумали що роутер Huawei не підтримує MDIX
Я не придумав, бо я не знаю яка модель у ТС. МДІХ це лише як приклад, не треба до слів чіплятись.
а комп і свіч (з якого іде конект) підтримують ?
Ви бачили обладнання яке КС використовує? А я бачив, і більше того я бачив як прокладається їхній інтернет і повірте, там далеко не ідеально все. У 90% користувачів домашний ПК це "помийне відро" і 90% проблем від сами же користувачів.
і до чого взагалі вдаватись в технічні характеристики, якщо суть претензії не в тому що "погано робить інет", а в тому що - "відмовились брати по гарантії", а точніше - взагалі розбиратись з проблемою і постійно футболять ... "смотрю в книгу - вижу фигу" ?
А причин поганого інтернету може бути багато. Роутер по факту працює, які претензії до виробника?
всі такі вумні що аж тошно іноді робиться ...
Це Ваші особисті проблеми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ви собі самі придумали що роутер Huawei не підтримує MDIX
Я не придумав, бо я не знаю яка модель у ТС. МДІХ це лише як приклад, не треба до слів чіплятись.
а комп і свіч (з якого іде конект) підтримують ?
Ви бачили обладнання яке КС використовує? А я бачив, і більше того я бачив як прокладається їхній інтернет і повірте, там далеко не ідеально все. У 90% користувачів домашний ПК це "помийне відро" і 90% проблем від сами же користувачів.
і до чого взагалі вдаватись в технічні характеристики, якщо суть претензії не в тому що "погано робить інет", а в тому що - "відмовились брати по гарантії", а точніше - взагалі розбиратись з проблемою і постійно футболять ... "смотрю в книгу - вижу фигу" ?
А причин поганого інтернету може бути багато. Роутер по факту працює, які претензії до виробника?
всі такі вумні що аж тошно іноді робиться ...
Це Ваші особисті проблеми.

як любить говорити Задорнов - "ну вы и тупууупыееее" ... якщо ви не зрозуміли, я вам в попередньому повідомленні написав - не шукайте технічну проблему, суть теми не в цьому .. а ви далі доказуєте який ви вумний ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто переносить СЦ чи КС? я так мислю що потрібно просто в троха гнєвній формі виразити своє фє на гарячу лінію КС, ти жд вже платиш гроші за девайс, який ремонтують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, никто Вашей заявки на 460 решать не будет и проблемы с роутером устранять тоже. Будут и дальше откладывать на два дня, а в один прекрасный день заявка сама "закроется" и удалится.

Это проблема в роутере - Huawei ws 319, причем проблема не единичная, а локальная. Проблема с прошивкой от Киевстара, и частично в самом роутере.

Со штампами совсем другая история, из другой оперы,.. их тоже ставить никто не будет и не собирается, хотя в принципе даже при его наличии ремонт в СЦ затянется.

З.І.

http://kyivstar-inet.com/threads/model-routera-kotoryj-idet-po-akciii-budte-vnimatelny.3602/

http://kyivstar-inet.com/threads/huawei-ws-319-otvalivaetsja-set.3626/

и т.п.

Мораль басни - спасение утопающих - дело рук самих утопающих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний в них роутер. Вже 1,5 рокі користуюсь і претензій немаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний в них роутер. Вже 1,5 рокі користуюсь і претензій немаю

Роутери то нормальні просто київстар запихає туди свої криві прошивки які треба зразу після отримання роутера ізганяти як бєса і прошивати заводську прошивку шоб не мати проблем з інетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто переносить СЦ чи КС? я так мислю що потрібно просто в троха гнєвній формі виразити своє фє на гарячу лінію КС, ти жд вже платиш гроші за девайс, який ремонтують.

Від КС смс приходять, а гроші за нього вони вже в повній сумі з мене зняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здесь и дальше вУмники, что прочитали название темы и по диагонали стартовый пост пишут всякий бред.

Вот возьмите Ваш белого цвета старый TP-Link 741, работающий на отлично уже "несколько" лет, причем даже уже на совсем другом провайдере, и вот обменяйтесь с milana на новенький чёрный Huawei ws 319, что совсем недавно только начал устанавливаться в качестве роутера для абонентов, и наслаждайтесь качественным роутером, ну конечно надо "после получения роутера изгонять как беса и прошивать заводскую прошивку", если её (прошивку) найдёте конечно, как и сам способ. Хотя если погуглите то увидете, что дело не совсем в прошивке.

И если что, то на всякий случай не перепутайте адреса - тп-линки ремонтирует "одна кантора", а хуавеи - совсем другая, что имеет отличительные требования к гарантийному обслуживанию и самому ремонту. А пока всем, кроме абонента фиолетово, КС будет "злосно морозитися" в сторону абонента и/или СЦ, и дальше по кругу, пока одна из цепочек не прогнётся или сдастся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от - після того перенесли на 29 число, а сьогодні вже на 1 жовтня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, мабудь потрібно або подзвонити на сам КС, або сходити в офіс і сказати все, що думаєте про їх послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voronin10, скажи це СЦ який займаться @ньою... це не повинен робити споживач - вірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому Київстар не ставить штампа у гарантійці? Де чек? Чому Ви заплатили 200грн. і не має цьому підтвердження? Гарантія і чек це дві необхідні умови для СЦ виконати гарантійний ремонт. І покупець повинен ВИМАГАТИ правильного заповнення гар. талона та чека. Якщо Ви цього не проконтролювали то самі ж і винні.

Моя порада: ідіть туди де брали роутера і платили гроші, і вимагайте правильно заповнений талон і чек. Якщо будуть морозитись то вимагайте письмову причину відмови і ідіть зразу у Інспекцію захисту прав споживачів, там вони вже Київстар поімєють по повній. Наприклад: не видача чека при продажі може коштувати Київстарі штрафу у 20-ти кратному розмірі вартості товару (20*200=4000грн.), плюс візити контролюючих органів. А наш держбюджет буде тільки радий такому штрафу, і в спілці роблять все щоб штрафувати, від них це зараз вимагають як ніколи.

По логіці для Київстара тоді буде набагато дешевше замінити Вам роутера на новий чи поставити на ньому штамп.

Тільки пишіть їм заяву у письмовому вигляді і вони мусять дати таку ж письмову відповідь, з нею ідете у спілку. Якщо відмовляються писати то беріть двох свідків і в присутності працівників Київстара фіксуєте відмову давати письмову відповідь. Тоді для них буде повний джекпот із знаком мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrik_w, чек не дають, бо сказали, що то акційний товар, так як потім я менше платитиму абонплату

і, о здивування, дату перенесено на 3 жовтня)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrik_w, чек не дають, бо сказали, що то акційний товар, так як потім я менше платитиму абонплату

і, о здивування, дату перенесено на 3 жовтня)))

За законодавством товар має мати ціну ( до речі вони ж її зняли з вашого рахунку, наскільки я правильно зрозумів), і чек є підтвердженням. Те, що вони її приховують нічого не міняє, в законі такого нема. І тим більше гар. талон має бути заповнений. Тут явно є порушення в оформленні покупки товару, і спілка якраз має такі випадки фіксувати і штрафувати, так як порушені права споживача. Вони махлюють. Робіть так як я написав вище, вимагайте письмову відповідь на вашу письмову заяву ( в ній опишіть все як вони продали Вам товар без чеку і правильно заповненого гар. талону). Мусять дати письмову відповідь. Не дають - двох свідків і із тією заявою також в спілку, наслідки для них будуть погані. Відстоюйте свої права. Їхні відмовки навіть не слухайте, зразу вимагайте відповідь і в спілку. Про гарантійний роутер забийте, в спілці зроблять так що Київстар сам замінить на новий, тільки робіть як написано вище. Ато будете ще довго отримувати смс з відмовками.

І ще порада, якщо підете туди, то ідіть і говоріть тільки з начальством (заява і відповідь), всіх решта навіть не слухайте. Повірте, до спілки вони не захочуть тягнути, вони розумні люди.

Успіхів.

"Обласне Управління У Справах Захисту Прав Споживачів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...