Перейти до змісту

Прописка у садових будинках(дачах)


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

У Вас, як на мене, два варіанти:

1. Змінити цільове призначення ЗД і зареєструвтися в загальному порядку.

2. Реєструватися в садовому будинку після затвердження КМУ відповідного порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас, як на мене, два варіанти:

1. Змінити цільове призначення ЗД і зареєструвтися в загальному порядку.

2. Реєструватися в садовому будинку після затвердження КМУ відповідного порядку.

1-й варіант раніше не проходив бо неможливо зміни цільове призначення, тут і земвідділ і архітектура пасуться і дуже ну дуже це все дорого навіть законні платежі поплати не кажучи про неофіційну складову (ну скаже стимуляцію швидкості виготовлення документів, поки зробиш один то по другому закінчився термін придатності)

Саме тому надіюсь san4ez1 створив цю тему "Прописка у садових будинках(дачах)"

і хочеться думати що 2-й варіант буде без корупційних поборів, адже закон для цього і приймався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і я думаю що повинно бути без поборів.Тему хотів створити для обговорення, але видно поспішив трохи,хоча мені сьогодні дадуть відповідь чи прописали людину...Зробили би так, як у індивідуальних житлових будинках і не було би проблем, а то мудрують щось.

У Вас, як на мене, два варіанти:

1. Змінити цільове призначення ЗД і зареєструвтися в загальному порядку.

2. Реєструватися в садовому будинку після затвердження КМУ відповідного порядку.

Тобто закон прийнятимй, а порядку прописки не має?Бардак як завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядок робиться на основі закону. Тому, варто трішки зачекати.

А з темою дійсно поспішили.

Рекламуйте ті послуги, які реально надаєте і можете гарантувати самостійно результат! В них теж є потреба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний san4ez1!

Все таки #23 до Вас. Чи можете Ви надати цю інформацію?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитав в нього - каже що люди стоять в чергах на прописку, тому прописують...хоча мене ця відповідь не задовільнила, дзвоню в паспортний на протязі години, поки слухавку не беруть, додзвонюсь - запитаю чи прописують і які вимоги.

Тему все таки я дійсно назвав не вірно, я виготовляю документи для узаконення садових будинків, будівництва нових як індивідуальних і дачних будинків.Не можу змінитти назву теми, а то виходить що я тільки підготовляю документи, але я ж не прописую.Тому вибачаюсь за не вірне трактування послуг.Адміни - знесіть тему, будь-ласка.Або хай буде як обговорення даного закону, просто витріть мій перший пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитав в нього - каже що люди стоять в чергах на прописку, тому прописують...хоча мене ця відповідь не задовільнила, дзвоню в паспортний на протязі години, поки слухавку не беруть,

Все - таки садові товариства знаходяться на території сільських рад і звернення до паспортного столу нелогічне напевно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все - таки садові товариства знаходяться на території сільських рад

Не тільки, в місті теж є свої дачні масиви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче взнав конкретніше - закон є . але поки не прописують - дзвонив в ЦНАП.Також на Володимирській вже міняють люди цільове призначення землі і переводять в житло дачні будинки - це 100%,мій друг це вже робив не раз.Робиться зміна цільового призначення, проект реконстукції з садового будинку в житловий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі дорого переводити землю, тому краще зачекати поки цей закон до порядку доведуть...Але підготовити всі документи омжна і раніше, тобто багато дач зовсім не мають ніяких документів, але потрібна приватизована земельна ділянка для початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я якраз змінюю цільове на масиві "Дружба"(володимирська), Міська архітектура дуже гальмувала зміну - Казмірук з Матвієвим нехотіли погоджувати, і були праві, так як на загальних зборах, мого дачного кооперативу, члени проголосували за заборону людям змінювати цільове. Позбиравши деякі документи і переконавши керівництво кооперативу в необхідності дозволу зміни цільового, весною 2013 року на засідані загальних зборів (збираються раз в рік і це є найвищий "орган" в прийняті рішень) підняли питання про надання людям права, змінювати цільове призначення ділянок які знаходяться на вулицях Володимирська, Боровиковського, Заставя і Стефаника. Більшість підтримала і тепер на цих вулицях можна законно міняти цільове, Герасимюк і Матвіїв в курсі цього дозволу. Про інші дачі і яка там ситуація сказати нічого неможу.

Доречі, змінюю цільове через одну з фірм, які цим займаються, заплатив за зміну близько 1500 грн + в мене була зроблена геодезія (непамятаю скільки за неї заплатив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені називали ціну з усіма затратами до 6000 тисяч грн.Це і генплан і погодження і зйомка,і сама зміна цільового...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшовв документи, уточнюю, за минулий рік: геодезія - 520 грн, генплан - 450; проект відведення - 1200; обмінний файл - 75; плюс за саму зміну 1500 - загалом близько 4000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Останні новини: СР готова прописувати, давай домову книгу і все, але БТІ поки не має механізму чи бажання,хтось щось ще можливо знає???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СР готова прописувати

+1

але БТІ поки не має механізму чи бажання

а для чого БТІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тех паспорт зробити...Але можна і до приватників звернутися - я наприклад робл технічні паспорти.Правда на дачі зазвичай не амє нічого, тому прийдеться проект заднім числом робити, що теж я роблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого БТІ?

БТІ робить техпаспорт - це не проблема, але для садових і дачних будинків вони не мають механізму видачі домових книг, адже тільки при наявності цего документа СР може приписати Вас у будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинкова книга вже стала анахронізмом і наказом МВС від 22.11.2012 № 1077 не передбачена. Реєстрація громадян здійснюється територіальними підрозділами ДМС у картках реєстрації особи та адресній картці, які фактично заміняють будинкову книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинкова книга вже стала анахронізмом і наказом МВС від 22.11.2012 № 1077 не передбачена. Реєстрація громадян здійснюється територіальними підрозділами ДМС у картках реєстрації особи та адресній картці, які фактично заміняють будинкову книгу.

ЦНАП так не вважає. Будинкова книга - в списку обов'язкових документів для реєстрації місця проживання: http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/do-uvagy-luchan-perelik-dokumentiv-neobhidnyh-dlya-otrymannya-poslugy-z-reyestraciyi

Але суть не в цьому. Для того, щоб когось прописати в будинку - потрібна адреса. Зазвичай, дачні будинки адреси не мають - тому й прописати там неможливо.

Якщо "порішати" включення конкретно взятого будинку до населеного пункту - проблем з пропискою не буде (тобто, маючи на руках свідоцтво про право власності на житловий будинок за адресою: Волинська область, с. Дмитриківці, вул.Васюка, будинок №757). Поки що прописка в дачному будинку - тільки теорія, практики немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Струмівці є і адреса і будинкову книгу видають, але прописки все рівно не дають, бо немає постанови як це робити, закон про прописку на дачних масивах недосконалий, вроді тільки через суд можна прописатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дачні будинки можна безкоштовно перевести у жилі - постанова Уряду

29.04.2015 | 17:26

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА

Уряд на засіданні у середу, 29 квітня, підтримав постанову, ініційовану Мінрегіоном, про затвердження порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.

Згідно з порядком переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки здійснюється безоплатно органами місцевого самоврядування села, селища, міста, із якими відповідні дачні поселення та садівничі товариства зв’язані адміністративно або територіально.

Для переведення дачних і садових будинків у жилі будинки їхні власники або уповноважені ними особи подають до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, а у разі відсутності у сільській раді виконавчого органу – сільському голові низку документів. А саме: заяву за визначеною формою, копію документу про право власності на дачний чи садовий будинок, письмову згоду співвласників на переведення такого будинку у жилий та звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам.

За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів місцева рада протягом місяця з дня їх надходження приймає рішення про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок або про відмову у переведенні.

У триденний строк власникові повідомляють про рішення по переведенню дачного чи садового будинку у жилий будинок.

У разі відмови згідно із пунктом 4 цього Порядку у переведені дачного чи садового будинку у жилий будинок власник має право повторно подати документи до відповідного органу влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...