Перейти до змісту

Прописка у садових будинках(дачах)


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

"Про це йдеться у законопроекті про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються реєстрації місця проживання № 10254 від 23.03.2012, який передбачає реєстрацію за місцем постійного проживання у садовому будинку."

Наша компанія, ТзОВ "Арт Буд Проект" ліцензія АЕ № 289492 від 14.02. 2014 року ,займаєтья даним видом послуг.Здебільшого у людей не приватизована навіть земля на дачах, тому потрібно буде спочатку приватизувати землю, потім зробити проект будинку(дійсно смішно, але потрібен буде будівельний паспорт, а без проекта його не дадуть, зробити технічний паспорт - ми теж надаємо цю послугу, оформити документи(повідомлення, декларація - все теж можліво зробити у нас).Тобто Вам не потрібно бігати по місту у пошуках певних людей та служб - все зробимо ми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо земля приватизована і документи на завершення будівництва є,що далі робити і яка ціна на ці послуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо земля приватизована і документи на завершення будівництва є,що далі робити і яка ціна на ці послуги?

Всеодно потрібно виготовляти будівельний паспорт як і при новому будівництві.Я вам в особисті повідомлення скинув кроки у вирішенні цього питання і прайс.

і мені

Скинув в особисті повідомлення

Киньте в приват прайс своїх послуг.

Скинув в особисті повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо земля приватизована і документи на завершення будівництва є,що далі робити і яка ціна на ці послуги?

Хоча я може не вірно Вас зрозумів - ось мій телефон, розкажіть мені детальніше, що з документів у Вас є конкретно.

050 230 8469 Олександр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене конкретніше цікавило питання самої прописки,але наскільки я знаю цього ви не робите,тому назву теми потрібно змінити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мені у приват прайс ваших послуг.

Зроблено :_02:

Мене конкретніше цікавило питання самої прописки,але наскільки я знаю цього ви не робите,тому назву теми потрібно змінити..

Ми "допомагаємо" у прописці)))Я ВАМ у особисті пояснив -подивітся ...

І тема називається згідно закону - я саме це мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наведіть приклад, де хоч одна людина в Україні прописалася на дачі. Закон прийнятий (до цього два рази повертали на доопрацювання, і змінювали назву закону) але він не діє. А ви пропонуєте буд паспорт зробити чи повідомлення на київську подати - приписка на дачі від цього в паспорті не зявиться. Тому тему доречніше назвати щось типу "легалізація дачних ділянок і будинків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця вся процедура потрібна для отримання тех паспорта і права власності, якщо його немає -а тільки при цих умовах пропишуть на дачі.Якщо у ВАС є техпаспорт зі штампом кваліфікаційного сертифікату і право власності на будинок, Ви сміливо можете йти по прописку і будинкову книгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця вся процедура потрібна для отримання тех паспорта і права власності, якщо його немає -а тільки при цих умовах пропишуть на дачі.Якщо у ВАС є техпаспорт зі штампом кваліфікаційного сертифікату і право власності на будинок, Ви сміливо можете йти по прописку і будинкову книгу.

Теж цікавить відповідь на перше речення. (напевно швидше питання)

Наведіть приклад, де хоч одна людина в Україні прописалася на дачі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у ВАС є техпаспорт зі штампом кваліфікаційного сертифікату і право власності на будинок, Ви сміливо можете йти по прописку і будинкову книгу.

Сміливо можна йти куди завгодно.

Повторю питання, задане вище - в Україні вже є прецеденти "прописки" в дачних будиночках (крім судів щодо переведення в житлові), саме по новому Закону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний san4ez1!

Чи правильно зрозумів - Ви беретесь за повний супровід процедури від оформлення права власності на землю до реєстрації в уже збудованому будинку?

Яке цільове призначення землі Ви отримаєте на фініші?

з.і. якщо можна скиньте і мені прайс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що в нашій країні ніхто не вірить в закони, але якщо закон вийшов не повинно бути проблем з пропискою.Та й в принципі назву теми дійсно треба поміняти, бо я не прописую, а тільки допомагаю отримати всі необхідні документи для цього.А якщо вам відмовлять в прописці - то я тут не чим не зараджу, судіться якщо потрібно.Сьогодні в офіс прийшов мій давній знайомий і сказав, що повним ходом займається підготовленням документів на здачу дач в експлуатацію з метою подальшої прописки людей на дачах, сказав що є закон, він дуже авторитетний "решало" тому я без проблем йому повірив....Завтра запитаю в нього чи йому вдалося прописати саме ту першу людину в Україні)))

Якщо я ,до прикладу, роблю проект - а людині тупо державні клерки безпричинно відмовляють у прийманні документів чи ще щось - тут моєї вини не має, наші держслужбовці трохи прих...ли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім так.

Щоб зареєструвати в садовому будинку необхідно, щоб:

- дачні/садові будинки відповідали ДБН;

- переведення здійснюється в порядку, визначеному КМУ;

- рішення про переведення прийняла місцева рада.

Виходячи з того, що на сьогодні КМУ не затвердив порядок переведення, юридично процедури завершити не видається за можливе.

Ви виконаєте тільки підготовчі роботи до цього, допоможете людям приватизувати землю та/чи виробити документи на збудовану нерухомість. Це дійсно дуже важливо і необхідно. Але повторю ще раз - зареєструвати в таких будинках Ви не зможете.

Даю цитату із закону:

доповнити статтею 81 такого змісту:

«Стаття 81. Переведення у жилі будинки садових і дачних будинків

Громадяни відповідно до закону мають право на переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Рішення про переведення дачних і садових будинків у жилі будинки приймається відповідними органами місцевого самоврядування».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну канєшно бюрократія, держслужбовці бла бла, а ви благородні альтруїсти :)

камон народ, буде 100% "вселення" людей - тоді можна про щось балакати, а наразі це схоже на високопарний чьос, з однією меркантильною метою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в офіс прийшов мій давній знайомий і сказав, що повним ходом займається підготовленням документів на здачу дач в експлуатацію з метою подальшої прописки людей на дачах, сказав що є закон, він дуже авторитетний "решало" тому я без проблем йому повірив....Завтра запитаю в нього чи йому вдалося прописати саме ту першу людину в Україні)))

дивно це все, мяко кажучи, сьогодні він вам сказав що тільки готує документи для здачі в експлуатацію, а вже завтра він вам повідомить про першого прописаного?

Поки висновок наступний: Тзов "АртБудПроект" гарно розказує про приписку на дачі, і дрібним шрифтом добавляє, що якщо вас непропишуть, то ми невинні, а винні чиновники, які "трохи при.уїли", та й про приписку я толком незнаю - то мені сьогодні друг розказав (крупний "рєшала" між іншим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний - не виривайте слів з контексту...Можливо він уже і когось прописав...він би просто цим не займався.. Принаймні можна підготовити всі необхідні документи для отримання прописки...хоча я не розумію -закон є , а прописатися не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний - не виривайте слів з контексту...Можливо він уже і когось прописав...він би просто цим не займався.. Принаймні можна підготовити всі необхідні документи для отримання прописки...хоча я не розумію -закон є , а прописатися не можливо.

Це дуже болюче питання для тих хто проживає на дачах...

сам живу більше 7-ми років...

що зроблено

1-є дозвіл від СР про зміну цільового призначення землі

2-приватизована земля.

3-є технічний паспорт на садовий будинок із БТІ

4-є технічна документація та проведено газ

5-є дозвіл від СР на виготовлення будинкової книги

підкажіть, що ще потрібно зробити щоби прописатися, і де та хто це робить реально.

По ідеї це має робити СР. але там іще нема механізму

Ви реально знаєте механізм, то поділіться всією процедурою а люди нехай вирішують чи бігати самим по вказаних Вами інстанціях чи дійсно дати Вам заробити на даній послузі але не втрачати свій час.

Також вкажіть відкрито вартість послуг а не шифруйтеся ...

а я б не проти заплатити пару гривень і спокійно знати що у мене буде приписка або реєстрація.

Дякую наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас змінено цільове призначення землі. Тобто, Ви будете реєструватися вже не в садовому будинку, а у звичайному житловому. Цільове призначення землі має бути - для будівництва та обслуговування жилого будинку.

Порядок реєстрації детально прописаний тут:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене не змінено є лише дозвіл на зміну...

це ж стандартний закон....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...