Перейти до змісту

ВР обирає премєра


vanus

Рекомендовані повідомлення

Ющенко вніс в парламент кандидатуру на посаду премєрміністра України. На ранковому засіданні були обговорені всі за і проти. Під час голосування Тимошенко Ю.В. не набрала необхідних голосів. 2 голоси (з БЮТ та НУ-НС) не проголосували як було пояснено з технічних причин. При переголосуванні - 5 голосів не проголосували. Зараз перерва на 30 хв. після якої очевидно слід знову виконати процедуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т.е. будут голосовать пока не за...т компьютер и то не согласиться добавить пару голосов?

;)

я вообще балдею от таких методов: прошел кандидат, неугодный Юле - перевыборы. правительство не то - перевыборы. для Юли пара голосов не хватает - компьютер поламался.

насколько я помню, по регламенту - если голосование неуспешное, кандидат в премьеры снимается. и выдвигается новая кандидатура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Член фракции НУ-НС Александр Омельченко заявил о том, что его карточка не сработала.

ПИН-код забыл, наверное ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЮТ заявляет о диверсии аппарата ВР при голосовании за Тимошенко

Корреспондент.net

11 Декабря 2007, 14:17

Народный депутат от Блока Юлии Тимошенко Богдан Губский обвинил аппарат Верховной Рады в диверсии при голосовании за кандидатуру Юлии Тимошенко на должность премьер-министра. Согласно официальной информации, кандидатуру Тимошенко не поддержал депутат БЮТ Иван Денькович и член НУ-НС Александр Омельченко.

Официальный сайт Верховной Рады сообщает о том, что член БЮТ Иван Денькович и член НУ-НС Александр Омельченко не поддержали кандидатуру Тимошенко на пост премьера.

Губский обвиняет фракцию Партии регионов в сознательном блокировании карточек депутатов фракций, входящих в коалицию демократических сил.

"Это еще раз подтверждает, что аппарат Верховной Рады, который не изменился на сегодняшний день, работает на Партию регионов. И есть доказательства того, что они сознательно блокируют карточки, чтобы кандидатура Тимошенко не прошла", сказал Губский.

По его словам, при голосовании за кандидатуру Тимошенко была заблокирована карточка депутата БЮТ Ярослава Федорчука.

В то же время, сайт Верховной Рады сообщает, что Федорчук проголосовал за Тимошенко.

Губский подчеркнул, что все 227 народных депутатов, подписавшие соглашение о создании коалиции демократических сил, проголосовали об избрании Тимошенко премьер-министром Украины.

В свою очередь депутаты фракции НУ-НС Юрий Луценко и Давид Жвания сообщили журналистам, что после первого голосования за кандидатуру премьер-министра депутаты Партии регионов забрали у председателя ВР Арсения Яценюка карточку для голосования.

Напомним, лидер БЮТ Юлия Тимошенко не назначена премьер-министром Украины. Кандидатуру Тимошенко поддержали 225 народных депутатов.

По материалам Интерфакс-Украина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українська політика явище досить складне і взагалі...

Ющенко на мою думку трохи зварював, звісно в нього є свої інтереси якими він керується, але те що не бути йому президентом 2гий раз, по-моєму і дитині в школі ясно, хоча я двома руками за Огризка, як голову МЗС,

але єхануров

міністром оборони

ЦЕ ЖАХ

в нашій армії і так проблем забагато а тут ше звалиться "проффесіонал" на її голову, недарма він закрив лице як об'являли цю новину і показували його.

Плющ взагалі гад, сказав шо вкрали його карточку і він якби не зміг проголосувати, тим часом правда пише

Після цього в кулуари Верховної ради вийшов обурений Іван Плющ із запитанням: "Хто вкрав карточку для голосування".

На питання чи голосував він, за обрання Тимошенко прем'єром, депутат сказав, що не голосував.

На уточнюєче питання "чому", Плющ відповів: "Це моя справа!".

Балога тут все крутить у тісній підтримці ПР. Я думаю що все таки за Юлю якось проголосують, можливо і сьогодні. Тоді вже будемо бачити, кого реально призначать шоб можна було говорити далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яценюк звернувся до Медведька через голосування

11.12.2007 14:53___ www.ПРАВДА.com.ua

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк вже написав заяву до Генпрокуратури з проханням розібратися в правомірності дій вчинку "регіонала" Владислава Лук’янов, який вилучив його картку під час голосування.

Про це повідомив журналістам представник БЮТ Михайло Поживанов.

"Наскільки мені відомо, голова Верховної Ради вже написав заяву на ім'я генпрокурора щодо порушення кримінальної справи проти депутата, який вирвав картку голосування у Яценюка", - сказав Поживанов.

Він висловив сподівання, що рішення щодо порушення кримінальної справи буде прийнято найближчим часом.

У разі порушення справи, за словами Поживанова, коаліція має наміри вимагати від Верховної Ради згоди на притягнення Лук'янова до кримінальної відповідальності.

"Верховна рада проголосує за притягнення цього депутата до кримінальної відповідальності 226 голосами, щоб більше ніколи і ні в кого не виникало бажання виривати картки і спотворювати волевиявлення депутатів", - зазначив він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мудаки редкосные... ладно что всяких пидоров вроде плюща пригрели ... так еще и регионы мля карточки тырят внаглую и государственную собственность ламают ... сцуки!!!

ну плющ - хрен с ним он не в коалиции - запродавец!

пардон за мат я больше не буду.... :)

---- а чё? - нормальное дело тырить у соседей карточки - и никого никогда не смогут посадить из депутатиков... а козлу етому мега лидер и праффесаар премию выпишет за поборничество в деле димакратии!!! думаю штук писят гринов за такое будет достаточно ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Избрание Тимошенко: Рада решила переголосовать

Корреспондент.net

11 Декабря 2007, 15:38

Председатель Верховной Рады Украины 6-го созыва Арсений Яценюк объявил о закрытии утреннего заседания парламента. Следующее заседание ВР состоится сегодня после 17:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уряд Юлії Тимошенко. Проект

....

Міністр транспорту та зв’язку – Таріел Васадзе (власник Запорізького автозаводу, депутат БЮТ)

....

Цирк.

Кароче нормальных машинок по нормальным ценам невидать еще минимум 5 лет :) будем ездить на ЗАЗовском дерьме по неоправданной цене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Регіонали" розтрощили робоче місце Яценюка

11.12.2007 15:49___ www.ПРАВДА.com.ua

Один з лідерів НУНС Юрій Луценко заявляє, що депутати від Партії регіонів розгромили робоче місце спікера Верховної Ради Арсенія Яценюка.

Про це Луценко заявив у вівторок на брифінгу в кулуарах Верховної Ради.

"Як мінімум о 16:00 голова Верховної ради мав вийти на своє робоче місце і продовжити розгляд питання, яке не завершено – обрання прем’єра", - заявив він.

"Він цього зробити не зможе, бо поки ми думали, як узгодити всі позиції всіх фракцій, партія регіонів вщент знищила його робоче місце", - підкреслив Луценко.

За його словами, було знищено "верхній мікрофон, вмонтований мікрофон, кабелі, які ведуть від робочого місця, розібрала фактично все живлення цього робочого місця".

"Арсеній Петрович може прийти з мегафоном, але це не наш метод. Принаймні, це буде остаточно ганьбити не Партію регіонів, на жаль, а український парламент. Ми на це не підемо", - наголосив він.

Відповідаючи на закиди, що вони будучи опозицією теж ламали мікрофони, він сказав: "Ми ламали мікрофони, але не просилися до вас в коаліцію".

"Такого ще не було, щоб нас нищили і просилися до нас в коаліцію. Нас поливали брудом і пробували купити і залякати. І при цьому казати, що ми будемо партнерами. Це щось нове навіть з точки зору халявщика Льоні Голубкова, який казав, ми не халявщики - ми партнери", - зазначив Луценко.

"В даному випадку ми не бандити - ми партнери. Грають не по-Станіславському", - додав він.

"Окремо хочу зауважити, що Партія регіонів виявилась мудрішою. Якщо не можна купити депутата за 10 мільйонів..., можна дешевше купити систему для голосування. На місці цих депутатів міг бути кожен з нас...Це задуманий результат", - зазначив він і додав, що Азаров на погоджувальній раді прямо казав, що буде 225 голосів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ющенко завтра внесет кандидатуру Тимошенко: Яценюк закрыл Раду

Корреспондент.net

11 Декабря 2007, 17:37

Президент Украины Виктор Ющенко завтра направит в Верховную Раду новое представление на назначение Юлии Тимошенко на должность премьер-министра Украины, сообщил источник в Секретариате Президента. Спикер парламента закрыл до завтрашнего дня заседание Верховной Рады.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Президент знову подав до ВР подання на премєр міністра України Тимошенко Ю.В.

2. СБУ не виявила втручань у систему РАДА (робота "системи РАДА" виявляється не має ні логів ні протоколів ні ще чогось що відображає її роботу день в день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. СБУ не виявила втручань у систему РАДА (робота "системи РАДА" виявляється не має ні логів ні протоколів ні ще чогось що відображає її роботу день в день
і як це, цікаво мені знати, вони встигли так швидко декомпілювати і розібрати "по кісточках" таку складну і супер-захищену систему? :(

Як на мене, "лазєйка" для втручання зовні могла бути залишена на будь-якому етапі створення системи "Рада", і виявити її можна лише вивчивши сорци, з яких компілювався робочий реліз. А-ну, хацкери, поправте мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я памьятаю,що глюки з системою "РАДА" були весь час.Особливо коли голосують нові депутати.То запізно нажав,то недовго тримав,то слабенько натиснув і т.п.І Литвин і Мороз це чудово знають.

ЗІ:все таки Литвин-чмошнік,вичікує. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я памьятаю,що глюки з системою "РАДА" були весь час.Особливо коли голосують нові депутати.То запізно нажав,то недовго тримав,то слабенько натиснув і т.п.І Литвин і Мороз це чудово знають.

ЗІ:все таки Литвин-чмошнік,вичікує. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та скоріше всього справа не в тому, що система "погана". Просто спрацьовує людський фактор.

Краще б проголосували бюлетнями, підняттям рук, кульками чи т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы на месте Юли,после таких условий,которые выставили регионы и "люби друзи",ушел в опозицию и через год на белом коне - в президенты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а толку зараз від поста президента, якщо після політреформи майже всі його керівні функції перейшли до прем'єра?

ІМХО їй зараз потрібно стати прем'єром, відмінити політреформу і через рік балотуватись в перзиденти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мое ИМХО: если бы у депутатов было как у президента (2 депутатства - и до свидания) этого бардака сейчас не было бы.

1. перевыборов бы боялись, чтобы срок не "сгорел"

2. они (основная масса) уже там сидят более 10 лет и сами себе уже надоели. вот и бесятся.

3. единственные изменения - перебежчики. кто оттуда, кто туда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а толку від людей які не хочуть україни і їм не допоможе ні президент, ні міністр, ні депутат ні директор, ні побратим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...