Перейти до змісту

Саджанці винограду


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

В таку пору навряд чи де знайдеш. Весною треба.Є форум vinogradinfo.

Загалі набери в гуглі ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай...... можу взяти в батька на дачі, там в нього такий виноград ух!! фіолетовий, крупний, ну дуже смачний. Щойно звонив,він каже без проблем,я особисто в цьому балван, так як тобі той саджанець дати??? і взагалі я не знаю що таке твої садженці,але поможу якщо треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай...... можу взяти в батька на дачі, там в нього такий виноград ух!! фіолетовий, крупний, ну дуже смачний. Щойно звонив,він каже без проблем,я особисто в цьому балван, так як тобі той саджанець дати??? і взагалі я не знаю що таке твої садженці,але поможу якщо треба.

Дякую Юр, та я шукаю сорт кодрянка. Він в інтернет магазинах є. Пишуть що в жовтні будуть продавати саджанці...

Напевно то і замовлю там де знайшов.

3985be0ccb656f3989452ed8d99e8ca3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай...... можу взяти в батька на дачі, там в нього такий виноград ух!! фіолетовий, крупний, ну дуже смачний. Щойно звонив,він каже без проблем,я особисто в цьому балван, так як тобі той саджанець дати??? і взагалі я не знаю що таке твої садженці,але поможу якщо треба.

Дякую Юр, та я шукаю сорт кодрянка. Він в інтернет магазинах є. Пишуть що в жовтні будуть продавати саджанці...

Напевно то і замовлю там де знайшов.

3985be0ccb656f3989452ed8d99e8ca3.jpg

Нє ну в нього точно не такий.)))Якось зфоткаю, якщо не забуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодрянка для наших умов досить примхливий сорт. Якщо ви початківець, не раджу брати. Цілу весну на об'їзній, як на рованці, їхати стояв старший чоловік з саджанцями. На осінь повинен теж бути. Він порадить, розкаже, підкаже.

Собі весною замовляла саджанці в Людмили Авіної з джанкоя. В неї сайт є, гугл видасть. Саджанці були дуже гарні. Не вкорінені чубуки а саме саджанці. Приріст дали біля метра за літо, на слідуюче чекатиму сигналок врожаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з джанкоя

Досить проблемно буде отримати посилку.

знайомий хотів кролів передати так забрали на "митниці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще встигла до заварухи забрати. Й тоді вже та жіночка мені під чесне слово висилала. Казала, якщо дойдуть, то заплатите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кодрянка для наших умов досить примхливий сорт. Якщо ви початківець, не раджу брати. Цілу весну на об'їзній, як на рованці, їхати стояв старший чоловік з саджанцями. На осінь повинен теж бути. Він порадить, розкаже, підкаже.

Собі весною замовляла саджанці в Людмили Авіної з джанкоя. В неї сайт є, гугл видасть. Саджанці були дуже гарні. Не вкорінені чубуки а саме саджанці. Приріст дали біля метра за літо, на слідуюче чекатиму сигналок врожаю.

кажуть що в нас світла мало для нього... правда?

який інший синій столовий сорт в нас можна садити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этой весной посадил Щасла розовая, Страшенский, Плевел, Кодрянка, Ляна, Шоколадный, Розовый фламинго,Кеша, Ливия, Айдар, 342 Кишмишь + 2 сорда на вино. Все делал по фен шую – ямки копал, удобрял, учитывал направление сторон света, немало важный правильный полив. Собирал можно сказать со всей территории Украины, с учетом наших широт. Садил как с чубуков так и саженцев. Принялось все. Правда сильно заметна разница в росте – некоторые выросли до 3-х метром, некоторые только 50 см. Теперь ждем зиму и то как виноград перенесет ее!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі посадила простенькі сорти: кишмиш 342, золото дона, світлана, юліан.Вони всі зелені, жовті, рожеві. Синього немає, поки що. За порадою виноградаря з досвідом вибирала лише ранньостиглі й морозостійкі.

Там ,на сайті авіної, майже до кожного сорту є коротенький опис і фото. Подивіться, що вам сподобається, а тоді вже шукайте ближче.

Зайдіть на форум виноград. Та є гілка про виноградарство на західній україні. Є виноградарі з луцька. Поспілкуйтеся з ними. Більшість щирі й відкриті люди. Діляться досвідом й не зляться на дурні питання, а в мене їх було вагон)))

Заодно й про саджанці можна домовитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кодрянки не те що світла мало. . . Наскільки я зрозуміла, вона трохи погано запилюється, бо має жіночу будову квітки. Потрібно сорт запилювач, для того щоб краще відбувалася зав'язь. Плюс прискати гіберелліном під час цвітіння

Плюс підвищена схильність до горошіння, коли половина ягідок в гроні може розміром як горох бути.

До речі на виноградному форумі є каталог з описом й відгуками по сортах винограду, про кодрянку там купа інфи. А то в мене щось коряво виходить пояснювати))))

Ссилка http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=7602

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этой весной посадил Щасла розовая, Страшенский, Плевел, Кодрянка, Ляна, Шоколадный, Розовый фламинго,Кеша, Ливия, Айдар, 342 Кишмишь + 2 сорда на вино.

На вино які сорта,якщо не секрет?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне для нашого регіону районованість, щоб був морозостійкий, якщо немає часу укривати ...

Купував на обїзній в Рованцях "Новий подарок Запорожжю", зелений продовгуватий, 2 роки родить, в серпні вже дозріває, солодкий супер !

Хоча на зиму вкриваю ...провсяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай...... можу взяти в батька на дачі, там в нього такий виноград ух!! фіолетовий, крупний, ну дуже смачний. Щойно звонив,він каже без проблем,я особисто в цьому балван, так як тобі той саджанець дати??? і взагалі я не знаю що таке твої садженці,але поможу якщо треба.

Дякую Юр, та я шукаю сорт кодрянка. Він в інтернет магазинах є. Пишуть що в жовтні будуть продавати саджанці...

Напевно то і замовлю там де знайшов.

3985be0ccb656f3989452ed8d99e8ca3.jpg

Нє ну в нього точно не такий.)))Якось зфоткаю, якщо не забуду.

Я купляв 2 роки назад в одного чоловіка з Рожищ на ярмарку біля Фуршету (по суботах чи то неділях він там є - ярмарок). якраз у вересні купляв. В нього були і на пробу грона. Виноград не змерзне, бо вкриваємо на зиму. Пока плодів на було... номер до дядька 0681389692 - Володя. але чи робочий номер не в курсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Год назад заказывал у ПП Колибьяр (Джанкойский р-н) 7 разных сажанцев раннего винограда, период созревания до 110 дней. Все принялись этой весной, дали побеги. С каждым саженцев прислали бонус в виде лозы (по несколько штук к каждому саженцу), которая дала корни при проращивании дома. Цены очень нормальные были тогда. Новая почта сейчас в/из Крыма пересылает без задержек. Инфы в нете и страничка ПП есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компанія "Нова Пошта" призупинила доставку відправлень до/з Криму через тривалі перевірки на контрольно-пропускних пунктах півострова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Купую часто виноград собі попоїсти. Викидаю постійно косточкі на город. Зараз в тих місцях за літо виросли 2 пагони винограду..

питання: Чи є сенс їх залишити? Чи буде толк з такого винограду?

Ніхто не купував тут саджанців?

http://leafland.com.ua/vinograd/obyichnyie-sorta-vinograda/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

замовив тут.

http://forum.vinograd.info/showthread.php?t=7279

приїхали. чудові саджанці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...