Перейти до змісту

Пропала память в смартфоне (внутрішня)


Рекомендовані повідомлення

Добрій день така проблема може хтось поможе .хотів почистити флешку через компьтер фарматнути но нажав на внутрішню пам'ять і фарматнув і пропали мої гігабайти осталось всього 1гиг допоможіть що можна зробити. не працею плей маркет камера и ще багато програм .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інфи звичайно ти дав купу. залишилось здогадатись що за смартфон як мінімум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому справа не хоче прошиватись пробував на саті 4pda може хто допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке було на Самсунгові. Вирішив використати пам'ять телефону, як загрузочну флешку для прошивки BIOSа материнки. І BIOS не прошив, і пропали всі 16 гігабайт пам'яті на телефоні.

Довелося прошиватися через ODIN з PIT-файлом. Саме в РІТ-файлі закладена інформація про розмітку внутрішньої пам'яті.

Так що готуйся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке було на Самсунгові. Вирішив використати пам'ять телефону, як загрузочну флешку для прошивки BIOSа материнки. І BIOS не прошив, і пропали всі 16 гігабайт пам'яті на телефоні.

Довелося прошиватися через ODIN з PIT-файлом. Саме в РІТ-файлі закладена інформація про розмітку внутрішньої пам'яті.

Так що готуйся...

Ярчик, ти точно юрист? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не поможе" - це ніхто не скаже - гей, чувак, приходь сьогодні до мене, коли тобі зручно, я живу біля тебе, у мене є пивко і поки ти його питимеш, та заїдатимеш чіпсами - я швиденько все зроблю і за півгодини в тебе на руках буде працюючий смартфон, зі збереженим твої софтом і настройками? Да... так - не допоможе.

Якщо ті поради, які тобі дають, тобі нічого не кажуть і тобі в лом читати присвячену прошивці твого девайсу темку - то єдиний варіант, це шукати, хто ЗА ГРОШІ погодиться вирішити твою проблему. Я так думаю, це може зробити форумчанин DarkMonk. Або шукай точки по ремонту смартів.

ЗІ.

Да, бачу, темку на 4pda ти читав і навіть писав у ній.

Що ж... тоді шукай спеців, які візьмуться перепрошити і відновити твій девайс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо встановлено twrp recovery, там в пункті формат, є щось на зразок "фікс помилок", була схожа проблема, показувало взагалі що немає вбудованої, допомогла та опція, зараз нажаль не пригадаю як точно називалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...