Перейти до змісту

Сатанизм и поклонение дьяволу.


Рекомендовані повідомлення

Почитав, проникся.

Атеїст, судя по 1-му посту ще й троха сатаніст :D

Саме цікаве, живу, нікого нетрогаю :P

Але після цього посту до мене мабуть буде купа претензій з боку віруючих.

Мікс +1. Люди схаменіться! Тема в своїй ідейній викладці несе інформативний характер і призвана розвіяти міф про сатанизм. Людину небезпечною робить не релігія чи світогляд, а швидше фанатизм, апатія, жадність, фобії всякі. Саме ці якості навіть християнина можуть зробити сатанистом (в класичному розумінні цього слова).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
Почитав, проникся.

Атеїст, судя по 1-му посту ще й троха сатаніст :D

Саме цікаве, живу, нікого нетрогаю :P

Але після цього посту до мене мабуть буде купа претензій з боку віруючих.

Мікс +1. Люди схаменіться! Тема в своїй ідейній викладці несе інформативний характер і призвана розвіяти міф про сатанизм. Людину небезпечною робить не релігія чи світогляд, а швидше фанатизм, апатія, жадність, фобії всякі. Саме ці якості навіть християнина можуть зробити сатанистом (в класичному розумінні цього слова).

Правильно написано, есть и верующие грешные, и неверующие праведные, зависит от самого человека, от его поведения и отношения к другим.

Микс как бы пишет о свободе выбора и т.д., но проблема в том, что так и веет холодом, неуважением к другим взглядам и верам, потому и получаются конфликты. И хочешь не хочешь, миф о сатанизме не развеивается, а только подтверждается....((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів.

Сатана - это архетип, символ реальной, полноценной жизни - олицетворение всего человеческого в человеке - властность, гордость, мудрость, чувственность... но ни в коем случае НЕ ЛИЧНОСТЬ.

Сатана не реален сам по себе - но очень реально то, что он олицетворяет, воплощаясь в каждом Сатанисте.

Знаешь, дуже вигідна позиція в тебе. Слідувати за "бездушним оліцетворєнієм". По ходу, етака безвідповідальн-всєдозволенність за свої вчинки, які, наприклад, ніхто не бачить.

І взагалі, я не побачив тут якоїсь твердої основи. Заміни слово Сатана на Пофіг. І називайся Пофігіст, а філософію свою пофігізмом. Що зміниться? Та нічо. Того що, твій "Сатана" нереальний, бездушний всього навсього оліцетворєніє...

Ги, класно, видумав собі правила для життя і живу по ним. Сам собі робокоп.

А подумати, звідки я і нашо живу? Оооо, так тут окажеться шо Хтось мене створив, а за Творцем і Його правила, які мені не підходять, тому що я хочу жити ПО-СВОЄМУ.

Дозволю собі подітожити свої роздуми гарною цитатою з тої самої біблії:

Веселись, юноша, в юности твоей, и да вкушает сердце твое радости во дни юности твоей, и ходи по путям сердца твоего и по видению очей твоих; только знай, что за все это Бог приведет тебя на суд. (Еккл.11:9)

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To mix_forever:все что ты пишешь это совершенно естественные желания каждого человека.Это мне давно понятно.Никаких претензий.

Но,проблема в том,что для достижения этих целей нужно прилагать чрезмерные усилия.Этот как в той рекламе пива:Я цілий тиждень важко працюю,для того,щоб на вихідні зустрітись з друзями та попити пива."Лично для меня такая жизнь тупа и бессмысленна.

Вопрос: какя конечная цель жизни при твоей философии?

Да и еще а куда девать долг,обязанности?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D арома, ти сам зрозумів шо написав? На рахунок сатанізму і пофігізму :P я вже писав в цій темі, що сатанізм - лише ТЕРМІН, який характеризує цю філософію. Хочеш називати це пофігімом - та велкам ;) від цього дійсно ніц не зміниться. Бо дійсно сатана не реальний, це просто архетип. І саме через нереальність сатани - сатанізм не релігія, а філософія життя.

Ги, класно, видумав собі правила для життя і живу по ним. Сам собі робокоп

Я нічого не видумував. Я просто ЖИВУ. Не обмежуючи себе "богобоязністю".

Я испрашиваю суть его Золотого Правила и хочу знать, зачем нужны его десять заповедей.

5. Ни перед одним из твоих печальных идолов я не склоняюсь в смирении и, тот, кто изрек "ты должен", есть мой смертный враг!

6. Я погружаю свой указующий перст в водянистую кровь твоего бессильного сумасшедшего Спасителя и пишу на его иссеченном черном теле: Вот ИСТИННЫЙ принц зла - царь рабов!

7. Ни одна седая ложь да не станет правдой для меня, ни одна удушливая догма да не стеснит мое перо!

8. Я освобождаюсь ото всех условностей, которые не ведут к моему земному благополучию и счастью.

Надіюсь зрозуміло написано? Для мене головне моє земне благополуччя, а не примарна химера вічного життя і раю. І я всіма силами намагаюсь досягти цього благополуччя.

На рахунок:

А подумати, звідки я і нашо живу? Оооо, так тут окажеться шо Хтось мене створив, а за Творцем і Його правила, які мені не підходять, тому що я хочу жити ПО-СВОЄМУ.

Мене народили Батько І Мати. Доки я жив з ними, то жив за їх правилами. Тепер я людина самостійна і живу за своїми правилами. А сенс життя - його намагались знайти безліч філософів, та шось безуспішно. Для мене сенс в тому, щоб взяти від цього життя максимум, жити так, як хочеться мені а не якомусь химерному богу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и еще а куда девать долг,обязанности?

Долг и обязанности перед кем? У меня есть семья - я ее должен кормить, одевать и обеспечить как себе так и своим родным достойную жизнь. Чем сопсно я и занимаюсь. Занимаюсь на деле, не проводя часы в молитвах, а работая на благо себя и тех, кто мне дорог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще я своих пять копеек добавлю.

Как по мне так сатанисты, неформалы - создают собственные правила по которым они живут. А те кто полагается на Бога, живут по церконым правилам, которые даже и не Бог придумал.... Из страха взять ответственность за свои поступки на себя - мы полагаемся на Бога.

А что такое "богобоязненость"? Бог же добрый, как же можно его боятся? И вообще он всё всем простил заранее, отдав на распятие своего сына, в качестве жертвы. Это получилась как бы авансовая индулигенция, мы грешим, но нам уже простили. Разве не так?

А как тогда относиться к эвтаназии? Помочь умереть из доброты или оставить мучиться из-за богобоязненности (а вдруг он меня потом накажет?)

Спорить можно до хрипоты. Но всяк человек сам себе устанавливает рамки и правила. И что для одного норма, то для другого извращение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богобоязність - це не панічний страх перед Богом. ЦЕ в першу чергу послух Богу.

Бог ненавидить гріх і за те, щоб люди не чинили гріх. Гріх - це вчинок, який не угодний Богу.

Якщо я маю страх Божий то я слухаюсь Бога і не чиню гріх.

Гріхи: перелюб, блуд, ненависть, злість, заздрість, сварки, ворожнечі і т.д.

Скажи, до чогось доброго гріх веде?

Наприклад ненавість. Що буде доброго, коли тебе будуть всі ненавидіти? Добре тобі буде? А перелюб? Добре тобі буде, якщо хтось, вибач за грубе порівняння, переспить з твоєю дружиною? Де тут добро? Де тут користь?

І знаєш, саме сумне те, що ми самі не можемо не чинити гріх. І саме для цього Бог дав людям закон (хочеш правила), щоб показати, що вони без Бога не можуть спастись від покарання за гріх. І саме для цього і прийшов Христос на змелю, щоб вирішити цю проблему. І вирішення цієї проблеми якраз таки і полягає НЕ В ПРАВИЛАХ І ЗАКОНАХ! А у вірі!

Отак :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Ну от і живіть за законами божими і не заважайте іншим жити так, як вони того хочуть. Я от не розумію, я почув про можливість врятуватись, почув про вашого бога. Мені це НЕ ПОТРІБНО! досить уже переконувати мене в його існуванні. В попередньому топіку хто з вас, віруючі, писав, що для вас достатньо слова про то, шо людині ваше вчення не цікаве і ви відчепитесь. НУ ТАК ЗРОБІТЬ ЦЕ :D

Ви зрозумійте, мені начхати в кого чи в шо ви вірите. ПОклоняйтесь і далі свому мертвому богові, розказуйте всім, який він хороший. Я вам не заважатиму. Але і ви не заважайте людям, які не вірять у вашого бога. не нав"язуйте їм свою думку, не годуйте їх казочками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, де я тобі щось навязую? Я давав відповідь на твоє прохання.

Що я тобі зробив поганого шо ти так вороже відносишся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Дуже пізнавальна тема! Я читаю Ошо то він цікаве про священників і релігію пише, варто почитати любу його книгу.

Біблію писали люди, арома, так шо не послухавшись якоїсь заповіді з Біблії в пеклі не згориш, не переживай ;) хоча... якшо для тебе Дід Мороз справжній, то це все міняє))

По-моєму, церква тільки відводить людей від Бога. Бо пережити Його можна тільки тоді, коли ти досягнеш просвітлення, а після смерті душа отримує нове тіло і далі бігає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного не в тему..

вера в Бога и религия помогла многим людям перебороть например наркотическую зависимость....Для кого то это сказки, для кого то это стало спасением.

«Вера в Бога – очень сильный мотив начать новую жизнь» (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо розібратись - то ця віра в Бога побудована на страху за покарання мученицькою смертю, що в свою чергу є міфом і страшилкою для "дорослих дітей" якими і є ці нещасні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема....але в ній є парадоксальні речі.

Я називаю себе християнином..значить належу до групи людей на чолі яких стоїть Христос. Він їх об"єднує...вони мають свої поняття.

так само і сатанізм..похідне від сатани.

mix_forever ти багато пишеш цікавих речей, і скажу правильних...але не так їх трактуєш, думаю бо тобі так хочеться. Але загальні поняття, навіть в сатаністів.

"Сатана - это архетип, символ реальной, полноценной жизни - олицетворение всего человеческого в человеке - властность, гордость, мудрость, чувственность, эгоизм, любовь и ненависть, наслаждение жизнью, - в отличие от аскетичного выхолощенного образа Христа, но ни в коем случае НЕ ЛИЧНОСТЬ."

Яка може бути в сатани любов ??? абсурд 100 %% любий сатаніст тобі це скаже. (справжній сатаніст)

Хто сказав, що це не "лічность" де взлялись такі поняття. Вибач но це бред після великого перепою.

Звідки взявся термін "сатана". Тут всі говорять про Біблію зневажливо.. і не ставлять її в авторитет.. Слухайте... вона найбільше дає знань про сатану. А ви так її баните.

Ти прекрасно сам відповідаєш на свої питання.....Тільки пойми, що сатана реальний так, як і Бог..ти без мене сам це знаєш..

Не грайтесь в ігри...вони скалічать життя . На жаль я бачив з калічені людські долі, через забавки в "сатанізм". Якщо, ти робиш це обізнано, тоді цікаво з тобою поговорити.

"Господу Богу одному вклоняйся і Йому служи" (Христу)........моя порада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо розібратись - то ця віра в Бога побудована на страху за покарання мученицькою смертю, що в свою чергу є міфом і страшилкою для "дорослих дітей" якими і є ці нещасні

Может ты удивишся,но моя вера в Бога построена не на страхе,а наоборот на радости и любви.В главной христианской молитве есть слова:"..да святится имя твое...".У Бога множество имен,одни из тех, которые славлю я- Кришна и Рама.Одно из значений имени Кришна-Всепривлекающий,а одно из значений слова Рама-всерадующий.Как можно боятся такого Бога? :)

Опять же если кому и боятся мученической смерти,то как раз тем,кто не считается с законами Бога,Вселенной.А просветления как раз и невозможно достичь без определенных ограничений и правил.И тот же Ошо это знает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AswenDer Бог это страшилка? Страшилка это когда детишкам впаривают что их заберет бабай есле будут плохо себя вести. Построено на страхе ?, ммм у нас такой народ что не боится ни Бога, ни черта, скорее все построено как говорил zaHARE на любви ( вообще огромный респект за пост #68 ) хотя у каждого свои взгляды и каждый верит по своему.

зы.zaHARE, lev па плюсегу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лев - мікс ясно сказав шо Сатана - це не особистість, це символ життя у його повноцінності. А ти доводиш шо Сатана це особистість і кажеш шо ми кажем про абсурд, ти хоть читаєш шо пишеш?

захар - мені цікаво, які це закони Бога і Всесвіту? що за обмеження і правила для просвітління? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разорекс - нащо боятись Бога? Церква там уміло вміє народ одурманювати, може і життя треба боятись? Гріхи ж на кожному кроці... Бу

З.І. я поки буду з Захаром спілкуватись, а остальним "тру християнинам" хай церква говорить як жити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да AswenDer, жизни надо боятся, потому что сегодня человек есть, а завтра его уже нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бояться жизни - глупо. Бояться смерти - тоже глупо. Когда человек это поймёт - он начнёт жить, а не дрожать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lev, поділись травою :)

Я не так трактую багато речей? А як треба? Хто встановлює правила як треба чи не треба трактувати? Я трактую так, як вважаю за потрібне. Хочеш трактувати інакше - велкам. Я свою думку ен нав"язую нікому, і тебе би теж попросив того не робити.

Сатана реальний? ПОгоджусь. Для християн він реальний. Для мене це просто слово. Просто якби я назвав себе егоцентристом (шо, власне ,є синогнімом сатаніста), то ти би так не пінився, правда? Тода би просто не було до чого вчепитись :) А так, САТАНА! Буууу! Всім бояццо :)

Хоче, можеш і далі боятись бога, життя і ше хз чого. а я буду просто жити. Жити так, як того хочеться МЕНІ, а не якомусь ефимерному божку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AswenDer ще раз кажу, що сатана це особистість. і всі речі що описав мікс, це явно про нього. Говорю про абсурд., бо так воно і є. З твоїх слів я розумію, мікс написав про те що думає... і всі повинні під тези стелитись.. Но такого не буває..є загально прийняти речі. І я не можу сказати на біле чорне..хоть як воно мені не здається.

Церква це інститут ..я кий в більшості відповідає всім потребам людини.

Не треба боятись Бога. Він не страшний і тобі поганого нічого не зробить. Ти сам вибираєш, як Йому до тебе ставитись. Навіть люди, які про нього ніколи не чули, мають шанс на спасіння, і судятся згідно своєї совісті. ( не вчинків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...