Перейти до змісту

о Боге


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

бога нет...

человек благодарен своему существованию природе!!!

но никак не богу)))

то что человек не может обьяснить в природе он все спихивает на бога...

...чем больше познает наука тем меньше остаеццо места для всевышнего!!!

чуда что описаны в библии легко можно обьснить с точки зрения науки...

...но мне никто не поверит...и я никому ничего не докажу...и даказывать никому ничего не хочу))

это мое ИМХО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще то в последнее время, с развитием науки,все больше доводов в пользу Бога.И масса известных ученых верующие люди,утверждающие,что Бог есть.Начиная с Ейнштейна.

И потом каким образом природа сотворила человека?

С точки зрения науки ни одно библейское чудо не обьяснено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наука шукає відповіді на різні явища природи, які нас оточують. А не на різні чудеса, які описуються в різних легендах, казках, "святому письмі" і т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонд, ты себе даже и не представляешь, сколько людей занимается изучением "святого письма", потому как считают что именно в них найдут ответы на много вопросов.

Явления природы, кстати , наука почти все разобрала на атомы, но некоторые вещи так и остаются без ответов. Но есть Люди, которые эти ответы знают, но добратся к ним должен каждый сам и своим путем, с помощью религиии или без нее, в любом случае это будет правильный путь к истине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, приємніше і простіше вважати що хтось "там" є розумний і всемогутній.

Але питання: хто?

Перечитував Святе письмо кілька разів: знашов деякі суперечності. І зробив висновок, що християнські догми не передбачають свободи полядів. Як і більшість релігійних вчень.

Чомусь хочеться вважати, що отой всесвітній абсолют (тобто Бог) є створінням вищим за такі дрібниці, як чиісь уявлення.

(ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"святим письмом" займається набагато більше людей ніж наукою. Просто наука чудеса з "святого письма" не бере як початкові дані для дослідження, на відміну від деяких "вчених". В науці на відміну від релігії нема таких понять ВІРЮ або НЕ ВІРЮ, а є ЗНАЮ або НЕ ЗНАЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но есть Люди, которые эти ответы знают

Почему ж они тогда молчат? Отчего не поделятся знаниями, если эти знания действительно реальны, а не выдуманны? Тут все верующие говорили о том, что всю жизнь ищут ответы, но никт оне сказал о том ,что их нашел. давайте ,если уж говорим, что есть люди с ответами, то будем указывать их координаты, чтоб интересующиеся смогли к ним обратится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу тільки припустити, що є люди, які ДУМАЮТЬ що щось знають. Це люди в яких вже сформувались якісь погляди, вони вже не сприймають нової інформації і просто більше нічому не вчаться. Людина яка чомусь вчиться, постійно змінює свою думку і погляди. В неї завжди зявляється більше питань ніж відповідей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но есть Люди, которые эти ответы знают

Почему ж они тогда молчат? Отчего не поделятся знаниями, если эти знания действительно реальны, а не выдуманны? Тут все верующие говорили о том, что всю жизнь ищут ответы, но никт оне сказал о том ,что их нашел. давайте ,если уж говорим, что есть люди с ответами, то будем указывать их координаты, чтоб интересующиеся смогли к ним обратится.

М-да.... с точными адресами будет сложно, но примерные координаты - возможно.

Это чисто мое ИМХО, но очень интересуюсь Тибетом, и говорят что монахи чудеса делали. Медитируя они доходили до состояния Нирваны, или были к нему близко, тяжело сказать, но думаю на некоторые вопросы они все же ответы нашли.

Микс, хочешь чтобы не молчали и все тебе рассказали, присоединяйся к ним, и увидишь сам, реальны знания или нет, потом и нам заодно расскажешь:))

Кому интересно, вот ссылочка: http://www.kailash.ru/c001/240.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медитуючи не можна отримати реальних знань, можна отримати реальні відчуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех.. Монахи... Человеческий мозг еще и не на такое способен если надолго в себя уйти :) Самонавеевание. при помощи медитации можно очистится от негатива, но уж никак не обрести ЗНАНИЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы уверены? а ЧТО ТАКОЕ ЗНАНИЯ? Это то, что мы слышали, видели - это все чувства.

В этом все и заключается, что мы теряем или неверим им, черствеем, нам главное нажратся, потрахатся, и мы думаем что мы живем на полную катушку и в свое удовольствие.

Насчет самонавеевания тоже поспорить можна.

Знания в нас, надо только уметь их увидеть, этим и занимались монахи.

Но если под словом ЗНАНИЯ вы имеете ввиду набор формул и геометрических фигур, то спорить с вами не стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що реальні знання, це правильне розуміння світу, який нас оточує.

В этом все и заключается.... (Вона, далі і цитувати не хочеться мені це речення дуже не сподобалось )

Знания в нас !?!?!?

Формули це просто звичайна послідовнісь букв і цифр. А розуміння цих формул це вже якісь знання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Медитация-это как раз отключение чувств,сосредоточение на чем-нибудь или на ком-нибудь.Как раз чувства нам мешают обретать абсолютное знание,т.к. чувства наши несовершенны и непостоянны.Выше чувств-ум,выше ума-разум,а выше разума-душа.Мы идем на поводу у чувств.

В ведах чувства описываются как лошади,ум-вожжи,а разум-возничий.Если возничий не будет с помощью вожжей сдерживать лошадей,то они понесут куда захотят.Так и чувства без контроля разума делают что хотят.

Как раз через медитацию люди получают знания.

2.Знания бывают разные.Для меня абсолютно не важно знать,что на Луне есть пыль.И для этого потрачены миллиарды.Меня не сделает счастливей изобретение тефлона,грамофона и телефона. Для меня важнее знать,как контролировать свои чувства,чтобы они не завели меня в какие-то дебри.Важнее знать что будет после смерти моего тела.Важнее знать устройство этого мира и свое место в этом мире.

3.Многие тут говорят,что религия ограничивает свободу.О какой свободе вы говорите?В этом мире нет свободных.Мы все зависим от кого-нибудь или чего-нибуть.Очнитесь.Та свобода о которой вы говорите-мнимая,иллюзия,как тут сказали самонавеивание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що реальні знання, це правильне розуміння світу, який нас оточує.

В этом все и заключается.... (Вона, далі і цитувати не хочеться мені це речення дуже не сподобалось )

Знания в нас !?!?!?

Формули це просто звичайна послідовнісь букв і цифр. А розуміння цих формул це вже якісь знання.

Бонд, да, знания в нас, ИМХО, но мы говорим о разных вещах.

А что предложение не понравилось, ты прав, оно мне тоже не нравится, как жалко только что в жизни все именно так.... (но есть исключения).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Медитация-это как раз отключение чувств,сосредоточение на чем-нибудь или на ком-нибудь.Как раз чувства нам мешают обретать абсолютное знание,т.к. чувства наши несовершенны и непостоянны.Выше чувств-ум,выше ума-разум,а выше разума-душа.Мы идем на поводу у чувств.

В ведах чувства описываются как лошади,ум-вожжи,а разум-возничий.Если возничий не будет с помощью вожжей сдерживать лошадей,то они понесут куда захотят.Так и чувства без контроля разума делают что хотят.

Как раз через медитацию люди получают знания.

2.Знания бывают разные.Для меня абсолютно не важно знать,что на Луне есть пыль.И для этого потрачены миллиарды.Меня не сделает счастливей изобретение тефлона,грамофона и телефона. Для меня важнее знать,как контролировать свои чувства,чтобы они не завели меня в какие-то дебри.Важнее знать что будет после смерти моего тела.Важнее знать устройство этого мира и свое место в этом мире.

3.Многие тут говорят,что религия ограничивает свободу.О какой свободе вы говорите?В этом мире нет свободных.Мы все зависим от кого-нибудь или чего-нибуть.Очнитесь.Та свобода о которой вы говорите-мнимая,иллюзия,как тут сказали самонавеивание.

Захар, согласна с тобой, что люди тратят силы и милиарды на иногда совсем ненужные вещи, при том теряя самое ценное.

Насчет чувств, тут можно поспорить. Медитируя человек отключает чувства, да, те знакомые нам чувства, при том включает другие, шестое, седьмое, восьмое - сколько их? Незнаю, но шестое - теорию интуитивного ощущения - уже один канадский профессор пробует доказать.

Религия, вера - по-моему, не дает людям потерять ту маленькую искорку духовности, не дает погаснуть , дает возможность верить чему-то важному, пусть и не совсем понятному.

Но у некоторых этот огонёк погас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теорію вибуху відкидає хоча б той факт, що галактики у всесвіті віддаляються одна від одної з швидкістю, яка постійно зростає. Якби був вибух, то швидкість зменшувалася б, або принаймні лишалась сталою.

Взрив надав прискорення а так як в всесвіті тоді не було нічого щоб це прискорення гасило то швидкість лише збільшується, єлємєнтарно Ватсон ;)

На рахунок теорії Дарвіна теж як малі діти.

Те що існують мавпи і люди одночасно легко вписується в неї. Яксравий приклад тихоокеанські острови. Пару сотень років тому через виверження вулкану від суші віділився острів з тваринами які жили на ньому. Так як острів був не сильно родючий то тварини на ньму (в основном ящірки і змії, ті які лишились до нашого часу на острові) стали менші за розмірами і мають інші повадкі ніж ті які лишились на біш родючому куску суши.

Так і люди могли еволюціонувати з певної породи мавп які потрапили в потрібні умови існування.

Всю тему перечитувать не хватило терпіння але вставлю свої 5 копійок.

Люди будьте розумні і не путайте поняття, Біблія( Церква, релігія) і Бог це зовсім різні речі

Біблію писали і перекладали на інші мови люди, релігійні обряди придумали також люди, храми збудовані людьми і на всьому цьому лежить відбиток поколінь людей які це робили. Тобто перекладач попутав понятя ходити по берегу і ходити по воді (які дуже схоже пишуться ) і вже зявилось нове диво. Художник придумав чорта з рогами і копитами і пішло поїхало. Або коли біблію писали тільки євреї бог помагав тільки їм а решта народів постили або ж сам помагав євреям воювати з тими народами, як так може бути адже всі ми його діти ? )

До чого це я веду ? Будьте простіші, і не варто сперичатись чия релігія правельна або шукати бога в церкві. Бог якщо є то йому абсолютно всерівно чи ходите ви в церкву, чи пєте горілкі і чи палите цигарки, головне щоб ви не робили зла іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого це я веду ? Будьте простіші, і не варто сперичатись чия релігія правельна або шукати бога в церкві. Бог якщо є то йому абсолютно всерівно чи ходите ви в церкву, чи пєте горілкі і чи палите цигарки, головне щоб ви не робили зла іншим.

Мож пояснити чому саме ти так думаєш? Я маю на увазі, що Богу все рівно.

Я, наприклад, думаю, що Йому зовсім не все рівно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проведем аналогію з іграми (сорі я заядлий геймер і так мені легше)

Є така чудова іграшка як "Black & White", простіше кажучи симулятор бога. Там ти уособлюєш вищу силу яка керує людьми і встроює їх життя (навіть пари подружні створюєш з підконтрольних твоїй вірі людей ітд). І все вродіби захопливо і різноманітно але воно все набридає буквально за 2-3 години або і ранішеє. Після цього вся ця турбота і цікавість як там живуть ті маленькі чоловічкі відходить на 2й план а вся увага переходить на війни, різні фокуси(аля покидать невірних кометою над селом іншого божка щоб повірили в мене) або взагалі зникає бажання продовжувати грати.

За ці пару мільйонів років що існує земля ти думаєш богу не набридло дивитись на мурах які копорсаються в мурашнику і йому цікаво що ти випив зїв чи викурив ? Інше діло якщо трапляється щось значуще і велике тоді можна на це звернути увагу (в тій же грі коли починалась пожежа в селищі всетаки приходилось відірватись від розваг і рятувати малечу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, порівняння цікаве, але не зовсім вдале.

Давай зробимо таке порівняння - що якби ти створив все, про що ти описав у грі. Тільки не іграшкове а справжнє.

Справжній світ, справжні люди, справжні проблеми і справжні пожежі.

Твоє відношення б до них змінилось? Ти б їх любив, адже ти їх створив?

Якщо ти одружений і маєш дітей, яких ти "зробив" можеш уявити цю картину - за що ти любиш своє дитя - воно кричить вночі, робить в памперс, їсть і спить - і тобі нічого не дає, а ти його любиш. Чому?

Твоя кров тече в ньому, воно носить твій образ, це твоє "творіння". І ти будеш любити його, яким би воно не було ( я говорю про справжню любов в сімї)

так і Бог, ми Його творіння і Він любить нас, хоч ми часто неслухняні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продолжая твою мысль: Ты, как отец НИКОГДА и НИЗАЧТО не сделаешь больно своему ребенку, скорее наоборот, будешь его опекать а не вешать на крест во имя каких-то высших мотивов. да что может быть важнее родного ребенка? Почему один ребенок должен искупать вину других? Попахивает самодурством, типа все шкодят, а наказывают одного, эдакий козел отпущения выходит... нехорошо это... Таких родителей нуно лишать родительских прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продолжая твою мысль: Ты, как отец НИКОГДА и НИЗАЧТО не сделаешь больно своему ребенку, скорее наоборот, будешь его опекать а не вешать на крест во имя каких-то высших мотивов. да что может быть важнее родного ребенка? Почему один ребенок должен искупать вину других? Попахивает самодурством, типа все шкодят, а наказывают одного, эдакий козел отпущения выходит... нехорошо это... Таких родителей нуно лишать родительских прав.

Микс, ты поднимаешь хорошые богословские темы, такие как ИСКУПЛЕНИЕ, ОПРАВДАНИЕ, СПАСЕНИЕ, ВМЕНЕНИЕ ПРАВДЕДНОСТИ грешнику и т д.

Покаждой из них можно писать целкю книгу, поэтому в рамках нашего общения очень трудно объективно и кратко дать ответ. Но будем стараться ;)

насчет того, что отец никогда не сделает больно своему ребенку я готов поспорить.

Ты когда ведешь своего ребенка к врачу, где ему делают болезненные поцедуры (уколы, зашивания, лечение зубов и т .д.) можешь ему объяснить почему это важно, то что сейчас ему будут делать? Он поймет тебя в своем возрасте? Или когда ты прижмешь его чтобы он не брыкал, когда тетя "будет делать ему болно" он будет смотреть на тебя с вопосом в глазах "папа, ты делаешь мне больно!"

Но тв же знаешь, что так нужно, чтобы он, возможно, остался живым.

ЗЫ. И если бы у Бога был лучший план, Он бы обязательно им воспользовался.

То что Бог позволил Иисус страдать вовсе не означает что Он не Отец, или плохой Отец. Скорее наоборот - поскольку Иисус был святой , он мог принести жертву за грехи всех людей. Таков Божий план. Но не забывай, что Он не остался в могиле, Отец воскресил Его!

Так что Божий план хоть и допускает скорби и страдания, в конце - всегда благословения!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, порівняння цікаве, але не зовсім вдале.

Давай зробимо таке порівняння - що якби ти створив все, про що ти описав у грі. Тільки не іграшкове а справжнє.

Справжній світ, справжні люди, справжні проблеми і справжні пожежі.

Твоє відношення б до них змінилось? Ти б їх любив, адже ти їх створив?

Якщо ти одружений і маєш дітей, яких ти "зробив" можеш уявити цю картину - за що ти любиш своє дитя - воно кричить вночі, робить в памперс, їсть і спить - і тобі нічого не дає, а ти його любиш. Чому?

Твоя кров тече в ньому, воно носить твій образ, це твоє "творіння". І ти будеш любити його, яким би воно не було ( я говорю про справжню любов в сімї)

так і Бог, ми Його творіння і Він любить нас, хоч ми часто неслухняні.

Я воще і створив їх ;)

Але мені їх не було сильно шкода, максимум трохі досадно що роблять не зовсім те що б хотілось ібо вони не справжні (не рівні мені)

Да вони реальні в грі але вони можуть померти на мною ж створеній мапі я ж там безсмертний.

На рахунок дитини порівняння не вдале, адже люди ростять дітей з певною цілю на майбутнє, хто для того щоб на старість принесли води, хто для залишення сліду на землі мало лі але ціль є завжди. Який слід і ціль в людині може бути для бесмертного і всесильного? Лише розважитись або потішити самолюбіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...