Jump to content

Шукаємо компанію з 2-ох чоловік для відпочинку, Хорватія 30.08-06.09 їдемо власним авто


Bellucci

Recommended Posts

Хочемо проїхатись по цікавих місцях і побувати на морі.

Плануємо "бюджетну" подорож до Хорватії (через Чехію, Австрію, можливо заїдемо в Будапешт) і шукаємо 2 (або+дитина) бажаючих (повинні були їхати з братом та його дружиною, але у них змінилися обставини). Поїздка запланована на 30.08-06.09. Ми - подружжя (35-36 років), виїжджати планували з Варшави (там живемо) своїм авто (бус мерседес, пасажирсько-вантажний на 5 чоловік). Так як ми собі планували, то це виїзд з Варшави 3-4 ранку 30.08, проїзд до Брно (Чехія) до Відня (Австрія) першу ніч планували провести в дорозі (бо мало бути 3 людини, що водять авто, і їхати по черзі, в бусі достатньо місця для того щоб спати), другу ніч з 31.08 на 01.09 думали зупинитися в Австрійських Альпах (де нам сподобається) і там зняти готель на ніч (або розкласти кемпінг і провести ніч біля вогнища та шашликів). Зранку 01.09 виїхати до Хорватії, де заброньовані апартаменти біля моря в містечку Rogoznica на 4 ночі з 01.09 по 05.09. Там хочемо поїхати в парк Krka (будемо від нього в 25-ти км). 05.09. виїжджаємо назад в Польщу, по дорозі заїдемо на Плітвіцькі озера і, якщо буде бажання, то поїдемо через Будапешт. Залежно від того, що ще по дорозі будемо дивитися, то або 06.09 або 07.09 будемо в Варшаві.

Ми плануємо "економну" поїздку, витрати на пальне, готель і харчування, розраховуємо що "помістяться" в 1000 (плюс-мінус) євро на чотирьох (500 євро на двох чоловік). Будемо раді, якщо знайдеться нам компанія, щоб і дешевше було, і веселіше, і сфоткати було кому))) Якщо є бажаючі, то по приїзді в Варшаву у нас можна зупинитися (якщо наприклад приїдете на 1 день раніше, то можна буде закупитися трохи, навіть продуктами запастися, у нас є холодильник в машині). Можете приїхати в Варшаву на авто, його можна у нас залишити на час поїздки (живемо в приватному будиночку).

Пишіть, зможемо разом удосконалити нашу поїздку чи змінити щось в цих планах.

PS: Скоріш за все, у вас уже має бути віза, бо, наскільки я знаю, то зараз великі черги на отримання віз. Хорватія ввійшла до Євросоюзу але не є країною Шенген, хоча українцям можна в'їжджати в країну з візою шенген, або з національною візою однієї з країн Шенгенської Угоди.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...