Перейти до змісту

Скільки вартує робота веб-дизайнера з Луцька ?


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

ми вчили верстальщиків, але потім прийшло розуміння що то не самі кращі капіталовкладення

дизайнера не вивчиш за декілька місяців, його і за рік не вивчиш - так що ця ідея відпадає взагалі

реально простіше платити гроші готовим спеціалістам... якщо знайти їх :) поки щось не особо щастить на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікава темка. Раніше на Софтсерві брали практично готових спеців, а зараз проводять навчальні курси і беруть просто розумних, всього решта вони навчаться. В такого типу компанії вже є величезний портфель готових рішень, що вирішіють практично будь яку задачу. Готові складені алгоритми і головне навчити молодняк їх знаходити і підставляти. Це якщо дуже спрощено. Великі фірми все більше виховують собі спеців самі, регулюючи їх зарплату. Думаю варто брати приклад з них. Не Боги горшки ліплять. І в ІТ сфері багато хто може розрулити, було б кому чітко пояснити, на що варто витратити час, а що краще пропустити.

100% погоджуюсь, спеціаліста требе знайти обтесати і використовувати, нині багато зброду які кажуть що все вмієм а на практиці обсираються

шкода що зараз на гуртках з 3 - 4 груп є лише один який ходить заради того щоб щось для себе взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про навчання прикольно розказувати коли в то гроші не вкладаєш :)

в нас така специфіка що немає маленьких простих завдань - тому нема на чому тренуватись людям з користю для фірми

всі що вчились - робили задачі від простих до складніших, але придумані і це все було не для заробітку а для перспективи

а потім почали знаходити людей, яких не треба вчити азам і які можуть робити якісно

то і з навчанням зав'язали поки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хто тут пише що краще своїх вирощувати, візьміть мене на роботу, платіть 5000 грн. я запевняю вас буду вчитись старанно, тільки не гарантую коли ви на мені гроші заробите :) чи вам хочеться їсти потім. а не сьогодні, або навіть вже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю інакше. Дизайнер - це в голові, дар, талант. Мій друг вчився все життя на двійки, але він шив одяг собі сам, робив унікальні дизайни інтер'єру друзям. Зараз займається виробництвом елітних диванів, мякої мебелі, яку сам розробляє і створює технології виготовлення в Одесі, обшиває і оздоблює інтер'єри одеських кафе, клубів, ресторанів. Один ресторанчик на березі моря в Одесі в стилі середньовічної Англії з стінами і колонами обшитими дубом, мебелью з дорогої шкіри. Він нуль в вебдизайні, але за пару днів такий штемп зможе замутити взагалі новий модний напрямок вебдизайну. Якщо якесь таке створіння з унікальним смаком, але без знань приб'ється до вашої конторки, знайте, що вам виключно повезло і ні в якому разі не вий...уйтесь своїми механічними знаннями, пригорніть і навчіть. Вам такими ніколи не стати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нам такими і не треба ставати - кожному своє і дар в кожного свій

шеф одного вивчив вже - спочатку шото робив

а потім став таким крутим що останній рік шеф за нього сам малював

хай хтось інший вкладає, в кого грошей лишніх багато

я останнім часом вірю в готових спеціалістів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...