Перейти до змісту

Скільки вартує робота веб-дизайнера з Луцька ?


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

оті профі не будуть розробляти проект без впевненості що отримають купу грошей - в них на то часу немає

а початківці не потрібні вже - нахавалися ми того

Та і конкурс - то якось пафосно :)

якщо вони так не можуть відписати - то і на конкурс не попруться

і доведеться заплатити головний приз за якусь туфту кращу з гіршого :) що не особо хоцца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну ти як дірєхтор маєші і розробити таку систему щоб працювала (відбирала) і працювала на тебе...

Не можеш знайти, погано шукаєш, або не там копаєш.

Профі якщо бачить що сулять купу грошей, то буде малювати точно, щоб показати "во я який крутий", і нормальний адекватний скаже, "мда точно якусь фігню тулю".

(це так моя думка) Спробуй може ставити інші задачі, розбити роботу на етапи, це хтось розробляє концепт, тіпа там де яка кнопочка, і тка далі (не всі можуть малювати й одночасно юзабіліти розробляти) інший вже в ту концепцію доводить до готового продукту, суть в тому, що хтось пише якби сценарій, а хтось під цей сцераій вже малює обложку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас так і є

1) шеф розробляє концепт

2) потім веб-дизайнер то візуалізує

то все обговорюється, деталізується і веб-дизайнер видає макет повністю зі всім необхідним

3) верстальщики створюють HTML-шаблон

4) бек-ендери створюють теми на різних CMS

ну там подорозі ще залучаються дизайнери, контент-менеджери, перекладачі, тестери і т.д.

так що тут все нормуль

а шукаємо саме отих веб-дизайнерів, які створюють макет в фотошопі

...і чьот нема їх ніфіга :) а ця робота ключова - чи не найважливіша в проекті і зжерає більшу частину бюджету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

млін, на борді купа високооплачуваних програмістів як почитаєш теми про роботу :) і що, ніхто не має знайомого хорошого веб-дизайнера ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б тестером пішов, якщо платите :) ну й критиком по ходу, багато перебрав цмсок і прочого хламу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж в Києві сидиш :) там тестерам більше кашляють

в нас тестер то найпростіша робота з найнижчою зарплатою (ми ж не софт пишемо)

всім кажу щоб паралельно вчили шото і переводились в розробники, але вони такі ліниві що фіг на то реагують

то і нема за що більше платити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені шо не все так складно як здається на перший погляд.

Зп ви пропонуєте 8000. Хочете уже спеца, спец і сам продасть свої дизайни по 250$ - 300$ За штуку, без всякої верстки.

Ви шукаєте працівників в найбльш перспектівній, динамічній і найбільш оплачуванній сфері, і якщо не можете знайти значить щось з вами не так. в IT компаніях 8000 це напевно ставка молодого спеціаліста. Хоча з дизайнерами не знаю не вивчав це питання,

Якщо так потрібен дизайнер то дайте йому ту зп яку він реально принессе а самі отримаєте клієнтів і розвиток.

А вам і розвиток давай і профі. і ще заробити на його роботі від 500 $.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Київ трохи піднадоїв, та й можна віддалено :) не особливо ж в офісі сидіти...

Ну на рахунок тестером найпростіша робота, я б то не сказав, це ж все проклацати перевірити пару разів, подивитись де косякі, і чи зручно і так далі...

Здається мені шо не все так складно як здається на перший погляд.

Зп ви пропонуєте 8000. Хочете уже спеца, спец і сам продасть свої дизайни по 250$ - 300$ За штуку, без всякої верстки.

Ви шукаєте працівників в найбльш перспектівній, динамічній і найбільш оплачуванній сфері, і якщо не можете знайти значить щось з вами не так. в IT компаніях 8000 це напевно ставка молодого спеціаліста. Хоча з дизайнерами не знаю не вивчав це питання,

Якщо так потрібен дизайнер то дайте йому ту зп яку він реально принессе а самі отримаєте клієнтів і розвиток.

А вам і розвиток давай і профі. і ще заробити на його роботі від 500 $.

Ви читайте вище що пище Соромітник, тут не шкода грошей, і не в грошах справа, справа в тому що навіть за великі тіпа гроші, наприклад 10 тисяч баксів не факт що тобі на виході видадуть такий продукт, який тобі принесе гроші, хоча б ті самі 10 тисяч баксі назад.

Тому й складно знайти, в нас дизайнери як правило видають те, що хоче замовник, навіть не сперечаються з ним, хочеш кнопку сюда зелену поставлю, тільки заплати гроші, а якщо вона там не пляше то це проблеми завмоника що він профан в тому всьому і йому пофігу. Тому Лєбєдєв підійшов не стандартно, якщо тобі не подобається ти "мудак", і йому довіряють тому що він зрабить так як треба по всім канонам (трендам), так-так, здере купу бабок, зато ти в тренді, ого Лєбєдєв робив сайт, да ти крута кантора раз знайшов стільки бабок на Лєбєдєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, в Луьку ніхто не будет чекати 1 кантору де може бути нормальна зп, всі працюють віддалено або свалюють з міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитавши форум,і покуривши деякі пости на нашому форумі, то таке відчуття що у тих, хто тут "вісне" зарплата від 5к мінімум, бо як не робота так купа парафіну, а як з толком то всі мовчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені шо не все так складно як здається на перший погляд.

Зп ви пропонуєте 8000. Хочете уже спеца, спец і сам продасть свої дизайни по 250$ - 300$ За штуку, без всякої верстки.

Ви шукаєте працівників в найбльш перспектівній, динамічній і найбільш оплачуванній сфері, і якщо не можете знайти значить щось з вами не так. в IT компаніях 8000 це напевно ставка молодого спеціаліста. Хоча з дизайнерами не знаю не вивчав це питання,

Якщо так потрібен дизайнер то дайте йому ту зп яку він реально принессе а самі отримаєте клієнтів і розвиток.

А вам і розвиток давай і профі. і ще заробити на його роботі від 500 $.

там пише 8000+ бо є правила ну і т.д. Я написав щоб люди відгукнулись і написали свої ціни.

...дизайни за 250-300 баксів ? :) мені такі не треба... це оплата всього одного дня роботи хорошого дизайнера, а за день він макет не зробить... і за тиждень не зробить... і за два не факт

...і при чому верстка до дизайнера ? :)

шукаю віддалено але луцького, бо треба деколи поспілкуватись вживу: обмислити концепт чи бріфінг провести. Я знаю про скайп і т.п. но це зовсім не те, вони каву не замінять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То по вашому зп дизайнера в десь 6000$, тоді чого не пишете таку ставку.

Зайдіть проаналізуйте розміри зп на work.ua.

Не такі вони вже дорогі ці дезайнери, в US веб дизайнири мають найменший розмір зп, так як освіта сама дешева.

А в нас так того шо такий кліент, клює в основном на картінку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рука-ліцо...

будь-ласка, я ж просив, не постіть що ви десь там чули і що на заборі написано

хотілося почути дизайнерів або людей які в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в темі 6 років, і постіно цікавлюсь такими питаннями, правда не шоб саме в плані роботи дизайнерів, но іноді проскакує така інформація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в темі 6 років, і постіно цікавлюсь такими питаннями, правда не шоб саме в плані роботи дизайнерів, но іноді проскакує така інформація

Ви ж не дизайнер, то навіщо писати тут, я думаю якщо людина спеціаліст і підходить по критеріям, дзвонить і каже, "я мега крутий дизайнер", Соромітник каже "давай портфоліо подивимся", дивистья й падає з крісла "ого тещо я шукав", питає в дизайнера "скільки хочеш зарплати", відповідь "стільки-то", Соромітник каже, "ОК, по рукам, завтра жду в офісі"... от і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про шо саме, Ваша тема продажа мекетів на закордоних сайтах?, не, не продава, але попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в темі 6 років, і постіно цікавлюсь такими питаннями, правда не шоб саме в плані роботи дизайнерів, но іноді проскакує така інформація

В якій темі? 6 років тому, взнали що таке інтернет?

Про ціноутворення все вже докладно написали, зп пропонують цілком адекватну, ще й з можливістю заробляти більше, а толковий дизайнер і сам це знає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу вам

Я в темі 6 років, і постіно цікавлюсь такими питаннями, правда не шоб саме в плані роботи дизайнерів, но іноді проскакує така інформація

В якій темі? 6 років тому, взнали що таке інтернет?

Про ціноутворення все вже докладно написали, зп пропонують цілком адекватну, ще й з можливістю заробляти більше, а толковий дизайнер і сам це знає...

Скажу вам по секрету, це ви взнали про інтернет 6 років тому, і інтернет то окрема тема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте без переходів на особистості, флуду і РО

є тема - пишіть по ній

Urden, я попрошу, не пишіть фігні

якщо працюєте на українському ринку чи фрілансите закордон дрібницями - то хоч 15 років... уявлення про якість і вартість будуть різні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть мені вашу якість, якихость пару топ проєктів, шоб я мав уявлення про рівень, і буду мовчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тема не для того щоб чимось комусь хвалитись, вона для обговорення ЗП веб-дизайнерів міста Луцька

будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, не перетворюй тему в політику :)

та і самооборона - то погані інвестиції, хіба Дімі напряму занести - то нормуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

млін, що на борді не створиш - усьо пересруть без користі :)

доведеться далі шукати десь по сайтах з роботою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава темка. Раніше на Софтсерві брали практично готових спеців, а зараз проводять навчальні курси і беруть просто розумних, всього решта вони навчаться. В такого типу компанії вже є величезний портфель готових рішень, що вирішіють практично будь яку задачу. Готові складені алгоритми і головне навчити молодняк їх знаходити і підставляти. Це якщо дуже спрощено. Великі фірми все більше виховують собі спеців самі, регулюючи їх зарплату. Думаю варто брати приклад з них. Не Боги горшки ліплять. І в ІТ сфері багато хто може розрулити, було б кому чітко пояснити, на що варто витратити час, а що краще пропустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...