Перейти до змісту

Допоможіть, не проходьте мимо!


Biodid

Рекомендовані повідомлення

Шановні бордівці, добродії, зробіть ласку, привітайте хорошу знайому, карасунечку Іринку з Днем народження (10 липня). Їй буде дуже приємно. Вона поки ще не форумчанка, але в найближчому майбутньому обовязково стане. Її електронний адрес - [email protected]. Скільки їй років? Скажем так, вже повнолітня.

P.S. Посилання на дане повідомлення не бажане. Хай буде сюрприз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки їй років? Скажем так, вже повнолітня.

значно розширює спектр можливих подарунків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як в нас все запущено. Важко просто привітати декількома словами і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, можливо, якийсь консервативний, але толку з привітань від незнайомих людей... Краще б друзів, ну принаймні знайомих зорганізували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там Іринка...але щодо мене, то привітання у день народження приємно отримувати від рідних та близьких людей. На привітання від незнайомців мені якось начхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все організовано і від рідних і близьких. Ну, а це так, як додаток. Хоча можливо і тут я не прав. Подивимось на реакцію іменинниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це нова форма збору імейлів лучан для подальшого спаму ?

бо я щось не доганяю "затєї"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли як краще і виходить як завжди. Пробували виділитись оригінальністю і получився пшик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли як краще і виходить як завжди. Пробували виділитись оригінальністю і получився пшик...

ну не так вже й хотілося....

і не зовсім "пшик" тема ж росте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли як краще і виходить як завжди. Пробували виділитись оригінальністю і получився пшик...

Та привітати не важко, але ж Ви, шановний ТС, якось підкоригуйте саму назву - Допоможіть, не проходьте мимо! :_02: Як приклад - допоможіть зробити сюрприз :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж мені оригінал, вирішив заспамити дівчину .. Був тут один, який поздоровляв дівчину квітами, які їй дарували незнайомі їй хлопці і вітали її з Днем народження. Квіти заздалегідь куплені були її хлопцем, роздані хлопцям, а ті, в свою чергу, вітали її по проходженні нею її стандартного маршруту з зупинки додому / на роботу.

Оце клас!

А поштовий спам - вибач, трохи невдало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото зайняте, обробляється фотошопом.

що, так все серйозно?!

Biodid, , скільки тобі років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото зайняте, обробляється фотошопом.

Ти заливай, ми самі відфотошопим, без програмки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли як краще і виходить як завжди. Пробували виділитись оригінальністю і получився пшик...

Та привітати не важко, але ж Ви, шановний ТС, якось підкоригуйте саму назву - Допоможіть, не проходьте мимо! :_02: Як приклад - допоможіть зробити сюрприз :_02:

Згідний, не подумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...