Перейти до змісту

Син посадовця Волинської ДАІ, який відмовився їхати на схід України, судиться з міліцією


Swyat

Рекомендовані повідомлення

ЛЬВІВ, ЗАХІДНА УКРАЇНА

середа 09 липня, 2014, 15:44

656

-aA+

Син посадовця Волинської ДАІ, який відмовився їхати на схід України, судиться з міліцією

Колишній даішник, син заступника начальника УДАІ у Волинській області Михайла Ділая – Тарас Ділай, якого звільнили з органів внутрішніх справ за порушення присяги, а саме – через відмову їхати на схід України та брати участь в АТО, зараз домагається поновлення на службі в міліції.

Сьогодні Львівський окружний адміністративний суд розпочав розгляд справи за позовом Тараса Ділая до ГУ МВСУ у Волинській області, – передає кореспондентIA ZIK.

У судовому позові Тарас Ділай вимагає скасувати наказ про звільнення його з ОВС, поновлення на роботі та виплати грошового забезпечення за час вимушеного простою.

Як пояснила адвокат Ділая, своє звільнення колишній даішник вважає незаконним та необґрунтованим, оскільки письмового наказу керівництва про відрядження саме його в зону АТО підписано не було.

Натомість представник ГУ МВСУ у Волинській області пояснила, що 29 травня був виданий наказ МВС для деяких керівників обласних управлінь міліції про відрядження у Харківську області 10 патріотично налаштованих працівників ДАІ з кожної області. На виконання наказу міністра був підписаний наказ начальника обласної міліції про відрядження в зону АТО по двоє працівників із кожного з п’яти взводів ДАІ. Згодом командир взводу супроводу, в якому служив Ділай, доповів, що жоден із його підлеглих не виявив бажання їхати на схід. Працівники зазначеного взводу ДАІ не змінили своєї думки і після зустрічі з керівництвом обласної міліції, подавши рапорти на звільнення з міліції за власним бажанням.

Однак керівництво Волинської міліції не задовольнило ці рапорти, а видало наказ про звільнення їх з ОВС за порушення присяги, закону про міліцію та дисциплінарного статуту.

Заслухавши сторони процесу, суд в особі судді Кузана вирішив викликати та допитати як свідків командира взводу забезпечення супроводу, начальника ДАІ у Волинській області та начальника кадрового забезпечення Волинської міліції та переніс розгляд справи на 3 вересня.

Присутні на засіданні представники Самооборони Львівщини та Волині висловили обурення такими діями судді, який, на їх думку, намагається затягнути час. Активісти пригрозили судді народною люстрацією.

Зазначимо, 13 працівників волинської ДАІ відмовилися їхати на схід України за наказом міністра МВС та начальника УМВС. Через саботаж роботи працівників волинського ДАІ міністр МВС Арсен Аваков звільнив їх із роботи, адже вважав, що «подібні люди не повинні працювати в органах внутрішніх справ». Зараз колишні даішники намагаються через суд поновитися на службі в міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛЬВІВ, ЗАХІДНА УКРАЇНА

Син посадовця Волинської ДАІ, який відмовився їхати на схід України, судиться з міліцією

Колишній даішник, син заступника начальника УДАІ у Волинській області Михайла Ділая – Тарас Ділай, якого звільнили з органів внутрішніх справ за порушення присяги, а саме – через відмову їхати на схід України та брати участь в АТО, зараз домагається поновлення на службі в міліції.

100% саботаж на рею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, в мене і так -2.5, майте совість постити таким шрифтом.

звиняй)))трохи недогледів))

поправив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийняти на роботу, та в зуби надати письмовий наказ разом з квитками на вечір в Донецьк... на патрулювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що батько каже? А честь його мундира ?

Була б гідність був би на Сході (як мінімум по судам би не совався, щоб поновили і бабкі заплатили). А так - найгірший образчик мєнта.

10447128_868646456497275_3364699089835643222_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тряпка. Як дерти хабарі то відважний, як батьківщину захищати то ссикло. Ганьба йому і йому подібним.

Знаю даішників котрі без лишньої пиз...жі поїхали (з Маневицького р-ну), їм зачот. Колеги їх на бронікі та шоломи їи скидались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо было властям сразу после увольнения этих сцикунов

повестку из военкомата им вручить

и тогда за отказ - на зону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі люди керівництву потрібні набагато більше ніж чесні професіонали: з ними схемку корупційну не замутиш, кого потрібно не відмажеш. Для чого працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% саботаж на рею

а сам то що, з АТО пишеш?

я вважаю,що люди невинно постраждали

абстрагуйтесь, що це гаішники -це ж не військові

це як мого чоловіка,якийза першою освітою ветеринар, ввійськоматі записали фельдшером

командування вирішило вислужитись і видати наказ з пафосними словами "відрядити патріотично налаштованих"

ну таких і не знайшлось,і що? косяки почались вже з самого наказу

їх же не мобілізували, а "відряджали"

і звільнили за найпоширенішою статтею "за дискредитацію ОВС"

і правильно роблять,що позиваються про поновлення

правда, ці хлопці ніби рапорти на звільнення за власним бажанням написали,це їх помилка

я то сумніваюсь, що їх поновлять (не тому, що юридичних підстав немає, а тому,що часи такі)

тому на їхньому місці позвалась би не з позовом про поновлення, а про зміну формулювання в трудовій книжці

я, звичайно, в предвкушенії) але відразу попереджаю, що такі слова, як "ганьба" і тд на мене не діють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% саботаж на рею

а сам то що, з АТО пишеш?

я вважаю,що люди невинно постраждали

абстрагуйтесь, що це гаішники -це ж не військові

це як мого чоловіка,якийза першою освітою ветеринар, ввійськоматі записали фельдшером

командування вирішило вислужитись і видати наказ з пафосними словами "відрядити патріотично налаштованих"

ну таких і не знайшлось,і що? косяки почались вже з самого наказу

їх же не мобілізували, а "відряджали"

і звільнили за найпоширенішою статтею "за дискредитацію ОВС"

і правильно роблять,що позиваються про поновлення

правда, ці хлопці ніби рапорти на звільнення за власним бажанням написали,це їх помилка

я то сумніваюсь, що їх поновлять (не тому, що юридичних підстав немає, а тому,що часи такі)

тому на їхньому місці позвалась би не з позовомпро поновлення, а про зміну формулювання в трудовій книжці

в смислі невинно постраждали??? :0157: їм ордена треба було видати? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не винно страждають водії,яких ці упирі доять на дорозі.Палкою махати і мзду кожну зміну здавати легше,ніж присягу виконувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто говорив про ордена? я про те, що, їх не мобілізували, а "відрядили", ще й в наказі зазначили "відрядити патріотично налаштованих"

не мали права, вважаю

процедуру потрібно було витримувати

Ви ж хто тут пише, теж в добровольці не рветесь, чи не так? а якщо мобілізують за законом, то може, й підете?

там не один цей синок, їх 13 чоловік звільнили

Не винно страждають водії,яких ці упирі доять на дорозі.Палкою махати і мзду кожну зміну здавати легше,ніж присягу виконувати.

От воно! Зігорко, розумієш, а якби це не даішники були? а твої колегипо цеху? а хтось з них, можливо,твій брат? чи батько?

мені здається,до цих людей стільки ненависті не тому, що вони відмовились їхати у "відрядження", в яке їх направляли НЕЗАКОННО, а тому, що вони даішники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж хто тут пише, теж в добровольці не рветесь, чи не так? а якщо мобілізують за законом, то може, й підете?

там не один цей синок, їх 13 чоловік звільнили

ну вони ж не Волинський Народний Хор

теоретично мали бути підготовлені фізично і морально до небезпечних завдань....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично мали бути підготовлені фізично і морально до небезпечних завдань....

ну так...але хто їх готував, це як я в попередньому пості писала - де ветеринар, а де фельдшер...де даішник, а де військовий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якби це не даішники були? а твої колегипо цеху?

Навіщо це "якби", тут всі конкретно знають що мова йде про даішників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто говорив про ордена? я про те, що, їх не мобілізували, а "відрядили", ще й в наказі зазначили "відрядити патріотично налаштованих"

не мали права, вважаю

процедуру потрібно було витримувати

Ви ж хто тут пише, теж в добровольці не рветесь, чи не так? а якщо мобілізують за законом, то може, й підете?

там не один цей синок, їх 13 чоловік звільнили

Не винно страждають водії,яких ці упирі доять на дорозі.Палкою махати і мзду кожну зміну здавати легше,ніж присягу виконувати.

От воно! Зігорко, розумієш, а якби це не даішники були? а твої колегипо цеху? а хтось з них, можливо,твій брат? чи батько?

мені здається,до цих людей стільки ненависті не тому, що вони відмовились їхати у "відрядження", в яке їх направляли НЕЗАКОННО, а тому, що вони даішники

що значить не мали права? :sq_ye: якщо людина знаходиться на службі, то її відправляють у відрядження, а не мобілізовують..... жіночко, ви юрист? а пишите якусь х... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте,Наталю.В мене 4 товариша призвали.Двоє з них на Сході,під Донецьком стоять.Причому обидва мобілізовані,а не кадрові військові,міліціонери.По фірмі де працюю,взагалі більше 60 призвали.Прийде повістка,сам піду.Нести 200 долярів не буду в воєнкомат.Я просто не розумію,якщо є наказ міністра і вони його саботують,то чому вони далі повинні працювати в органах? Якщо я прогулюю роботу,відмовляюся робити роботу,бухаю,мене по статті звільняють.То як?Теж поновлюватися через суд?Я розумію,що утрірую троха,але все ж таки...

Та й контрацептиви вони ще ті,ті ДАІшники.Якщо не всі,то через одного.По фаміліям не буду називати,але добре знаю "їхнього брата".Важчого за палку смугасту в руках ніколи не тримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же я ненавиджу таку хабальну манеру розмови...задати питання "що значть не мали права?!"

не дочекатись відповіді і кричати "ти ж юрист, а херню несеш"!

я юрист, тому й пишу

але в таких питаннях юристу розмовляти з людиною,яка тупо засліплена ненавистю до даішників і при тому переходить на особистості, це як із сліпим і глухим одночасно, так що, соррі, Баруган :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично мали бути підготовлені фізично і морально до небезпечних завдань....

ну так...але хто їх готував, це як я в попередньому пості писала - де ветеринар, а де фельдшер...де даішник, а де військовий...

в даїшників ж є табельна зброя? вони нею вміють користуватися?

як на мене - це офігенний плюс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийде повістка,сам піду.

так, Зігорко, але коли "прийде повістка"

а цим людям не приходила

і наказ незаконний, я вважаю

то чому вони мали іти?

я вважаю, керівництво їхнє винувате, що видало такий наказ

хоча, думаю, суд не поновить...

Так їх і не відправляли безпосередньо на поле бою, а на патрулювання на дорогах і блокпостах.

є копія наказу, може? було б добре

я читала, але копії не маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і наказ незаконний

Це думка, а не факт. Це, якраз, і треба ще встановити. Чим і займається суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це думка, а не факт. Це, якраз, і треба ще встановити. Чим і займається суд.

да, я думаю, скоро уже з'являться перші рішення в реєстрі, і, як я уже вище писала, думаю, що суд не поновить

але думка моя така, що не поновить не через те, що наказ був законним, через те, що ці даішники рапорти на звільнення написали

в даїшників ж є табельна зброя? вони нею вміють користуватися? як на мене - це офігенний плюс

Згідна...але за такою логікою, чому б не мобілізовувати в першу чергу якраз тих чоловіків, в яких є дозвіл на зброю? це ж геніально просто...не потрібно витрачати час і кошти на навчання...

Їй-богу, Ліберта, мисліть якось логічно.

я то логічно, але до ОВС логіка не застосовна, там що хочеш можна чекати)

на цьому бувайте здорові)

буду готова продовжувати дискусію після винесення рішень, а поки краще піду почитаю темку "В жизни так много маленьких радостей")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...