Перейти до змісту

Дитячий велосипед?


Рекомендовані повідомлення

Народ, де в Луцьку продаються нормальної якості дитячі велосипеди? Цікавить на вік від 5р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велозона в допомогу!!! Брав малому 2 шт.

Це інтернет магазин?

Чи в Луцьку такий є? якщо можна то адресу.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контактная информация

Адреса магазинов «Велозона»:

Волынская область, г. Луцк,

ул. Московская 56 (Остановка ТЦ «Имидж»)

тел.: (0332) 75-02-83

Режим работы:

Пн-Сб 10:00-18:00 обед с 14:00-14:30

Вс 10:00-17:00 обед с 14:00-14:30

ул. Сенаторки Левчаковской 13 (Остановка «Центральный рынок»)

моб.: (096) 230-17-78

Режим работы:

Вт-Вс 09:00-16:00

Пн — Выходной

http://velozona.lutsk.ua/contacts/

Якщо бажаєте взяти трішки дешевше (і, відповідно, гіршої якості) - рекомендую на Варшавці ряд біля дороги.

Моделі:

http://www.azimutbike.com/cgi-bin/main.cgi?cat=14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бажаєте взяти трішки дешевше (і, відповідно, гіршої якості) - рекомендую на Варшавці ряд біля дороги.

Моделі:

http://www.azimutbik...main.cgi?cat=14

Я кщо людина просить велосипед "дійсно нормальної якості", то Варшавка - не варіант.

Мала справу з Азімутами. З "якістю" обслуговування велосипедів знайома особисто. Із-за якості механізмів, дитина покатавшись два дні розбила лікоть, легко обійшлося, бо летіло воно через кермо. Коли виясняли подробиці купівлі та гарантії, зясували, що продавець не брав на себе гарантійних забовязань, навіть не був виданий товарний чек. Нема з чим іти ні до суду, ні до спілки захисту прав поживачив.

Неякісні велосипеди небезпечні не тільки для вашого гаманця, а ще й для здоровья дитини.

Можете вважати мою позицію заангажованою, але такі факти можуть підтвердити і багато "постраждалих" споживачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бажаєте взяти трішки дешевше (і, відповідно, гіршої якості) - рекомендую на Варшавці ряд біля дороги.

Моделі:

http://www.azimutbik...main.cgi?cat=14

Я кщо людина просить велосипед "дійсно нормальної якості", то Варшавка - не варіант.

Мала справу з Азімутами. З "якістю" обслуговування велосипедів знайома особисто. Із-за якості механізмів, дитина покатавшись два дні розбила лікоть, легко обійшлося, бо летіло воно через кермо. Коли виясняли подробиці купівлі та гарантії, зясували, що продавець не брав на себе гарантійних забовязань, навіть не був виданий товарний чек. Нема з чим іти ні до суду, ні до спілки захисту прав поживачив.

Неякісні велосипеди небезпечні не тільки для вашого гаманця, а ще й для здоровья дитини.

Можете вважати мою позицію заангажованою, але такі факти можуть підтвердити і багато "постраждалих" споживачив

Те що азімут це не велосипед спорити не буду, але якщо хтось летить через руль із-за велосипеда це вже трохи перебор. Багато, що залежить від того хто тримав цей руль і вміння користуватись гамльмами.

ТС, якщо хочете купити вел з якоюсь гарантією в Луцьку то дорога Вам на Велозону бо там є вибір і якщо потрібно там підстроять все що треба. Базар це не варіант, в Сітібайку (ще один веломагазин) дитячих велів нема (ну може один, але точно не для дитини якій 5 років), через інтернет також можна купити але краще піти з дитиною хай вибирає який подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі націлений на виробника ТМ "Pride", хто мав досвід з даною ТМ?

Брав Комнач Індіго та якраз Прайд Джек, велом задоволений, малий ганяє)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Прайд зустрічав багато гарних відгуків. Якщо фінанси дозволяють - то Велозона і Прайд - оптимальне поєднання ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую! Знач зупинусь на Прайді, на вихідних піду з малим в Велозону, а там по ходу розберемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кщо людина просить велосипед "дійсно нормальної якості", то Варшавка - не варіант.

Мала справу з Азімутами. З "якістю" обслуговування велосипедів знайома особисто. Із-за якості механізмів, дитина покатавшись два дні розбила лікоть, легко обійшлося, бо летіло воно через кермо. Коли виясняли подробиці купівлі та гарантії, зясували, що продавець не брав на себе гарантійних забовязань, навіть не був виданий товарний чек. Нема з чим іти ні до суду, ні до спілки захисту прав поживачив.

Неякісні велосипеди небезпечні не тільки для вашого гаманця, а ще й для здоровья дитини.

Можете вважати мою позицію заангажованою, але такі факти можуть підтвердити і багато "постраждалих" споживачив

Те що азімут це не велосипед спорити не буду, але якщо хтось летить через руль із-за велосипеда це вже трохи перебор. Багато, що залежить від того хто тримав цей руль і вміння користуватись гамльмами.

Я напевно не дуже детально розписала. Звичайно, багато залежить від драйвера. Але в цьому випадку був хлопчик років 5-ти, в якого довбойоб батько вирішив, що він розумніший за всіх, що всі велосипеди однакові, тільки хитрожопі продавці деруть більше, бо їм так треба. Пішов, купив, думав, що герой, що всіх наї..в. Те, що там було замість передніх гальм - це просто знущання, а не механізм. Їх заклинило, в результаті хлопчик летів через кермо.

А в другому випадку мій знайомий, доводячи до ладу НОВИЙ дитячий велосипед, щоб міг їздити, після ТО ще трохи рішив підкачати гуму (до речі смердючу таку, що в хаті тримати ровера було не можливо). Бахнула так, що заклало вуха на пів дня всій сімї. Просто тріснула покришка, сама по собі. Я запитала, чи не Азімут велосипед? Вгадала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та всякі велосипеди є. Все взнається в порівнянні, в мене родичі купили велосипед малому, малий покатався пару днів і пересів назад на старого школьніка. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі націлений на виробника ТМ "Pride", хто мав досвід з даною ТМ?

Байк как байк :) Смотрится красивее и гармоничнее "ардоподобных", я бы сказал - кантрийно :)

Единственное, что не нравится - на расколбасе бывает, что цепь слетает с передней звезды (не предусмотрен успокоитель/"щиток" с обратной стороны звезды в конкретной модели) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кщо людина просить велосипед "дійсно нормальної якості", то Варшавка - не варіант. Мала справу з Азімутами. З "якістю" обслуговування велосипедів знайома особисто. Із-за якості механізмів, дитина покатавшись два дні розбила лікоть, легко обійшлося, бо летіло воно через кермо. Коли виясняли подробиці купівлі та гарантії, зясували, що продавець не брав на себе гарантійних забовязань, навіть не був виданий товарний чек. Нема з чим іти ні до суду, ні до спілки захисту прав поживачив. Неякісні велосипеди небезпечні не тільки для вашого гаманця, а ще й для здоровья дитини. Можете вважати мою позицію заангажованою, але такі факти можуть підтвердити і багато "постраждалих" споживачив
Те що азімут це не велосипед спорити не буду, але якщо хтось летить через руль із-за велосипеда це вже трохи перебор. Багато, що залежить від того хто тримав цей руль і вміння користуватись гамльмами.
Я напевно не дуже детально розписала. Звичайно, багато залежить від драйвера. Але в цьому випадку був хлопчик років 5-ти, в якого довбойоб батько вирішив, що він розумніший за всіх, що всі велосипеди однакові, тільки хитрожопі продавці деруть більше, бо їм так треба. Пішов, купив, думав, що герой, що всіх наї..в. Те, що там було замість передніх гальм - це просто знущання, а не механізм. Їх заклинило, в результаті хлопчик летів через кермо. А в другому випадку мій знайомий, доводячи до ладу НОВИЙ дитячий велосипед, щоб міг їздити, після ТО ще трохи рішив підкачати гуму (до речі смердючу таку, що в хаті тримати ровера було не можливо). Бахнула так, що заклало вуха на пів дня всій сімї. Просто тріснула покришка, сама по собі. Я запитала, чи не Азімут велосипед? Вгадала.

Напевно не дуже детально (хоча перше про, що я подумав заклинили тормоза)

ІМХО для дитини треба брати щось нове та те що буде нормально їхати (і тормозити також), а то можна відбити все бажання катати на велі з малих років

В мене в дитинстві на Орленку тож стрельнуло колесо аж вуха позакладало хвилин на 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знов щось не дорозписала? Ці Азімути, про які я кажу - НОВІ! І ця пошесть з тими гальмами саме зараз пішла. І на дорослих Кроссах я такі теж бачила. Якійсь новий винахід для знущання над споживачем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Велік куплений! (PRIDE Flash). Перші враження позитивні :_02:

Єдине, що чомусь в комплекті не було опірних колес. А так все ОК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Велік куплений! (PRIDE Flash). Перші враження позитивні Єдине, що чомусь в комплекті не було опірних колес. А так все ОК!

В нормальних велах все це купується окремо))) так як і крила (болоткіки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті виробника показано що все разом. А чи комплектують вони то невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки виробник не доклав бокові колеса. ДЯКУЮ! Магазину "Велозона", що виправив помилку виробника. На вихідних малий покатався, велосипед (PRIDE Flash) насправді класний !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з покупкою! Хай служить та дарує гарні враження.

p.s. Було б добре, якби ще й фото виклали ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже в тему, але може комусь знадобиться

Замовляла дитячі велосипедики для самих менших діток, в нас в Тигресі такі коштують в середньму 1000 грн..

<http://www.amazon.com/Thomas-the-Train-Tough-Trike/dp/B0045UBG6S/ref=sr_1_5?s=cycling&ie=UTF8&qid=1405846764&sr=1-5>

А на цей була ще менша ціна, як зараз, здається 30 дол.

<http://www.amazon.com/Fisher-Price-Grow-With-Me-Trike/dp/B001VS6SHY/ref=sr_1_2?s=cycling&ie=UTF8&qid=1401678496&sr=1-2>

Правда чекати довго, приблизно місяць якщо доставка морем ( вартість доставки 5 дол. За 1 кг ваги, але ці велосипедики легенькі), ще 10% комісія посередника від ціни товару , я рахувала, то мені два обійшлося менше 1000 грн., а в нас така ціна за один і то не фішер прайс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...