Перейти до змісту

Дитячий велосипед?


Рекомендовані повідомлення

Хороші, стійкі, фішер прайс найякісніші іграшки, як на мене

Ключове слово - іграшка. Це не велосипеди. І нічого спільного з велосипедами не мають. Тільки на перший погляд. Ці іграшки нічого не розвивають, не навчають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло в тому, що і на цей вік є повноцінні велосипеди, або дуже корисна річ - беговел, або балансбайк. Їх, звичайно, важко відшукати два за тисячу гривень, але це в сто разів корисніше для комплексного розвитку дитини. Це не критика. Чисто для інформації. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розтлумачте ще, як це впливає на "комплексний розвиток дитини"!

Щось ліньки. Може вам не буде ліньки заглянути в інтернет і там самому почитати. Про баланс-байк є дуже багато інфи з мувіками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Щось ліньки. Може вам не буде ліньки заглянути в інтернет і там самому почитати. Про баланс-байк є дуже багато інфи з мувіками

Доброго дня! Вибачайте, що турбую. Я так зрозуміла, що Ви розбираєтесь у велобігах.... Чи не могли б Ви порадити, який краще шукати велобіг: Kettler, Puky чи Hudora? Дитині рік і 9 міс, думаю зараз шукати на 10-дюймових колесах.

post-28645-0-36990900-1428619773_thumb.j kettler SPEEDY 10"

post-28645-0-69312300-1428619832_thumb.j PUKY LR M

post-28645-0-07525400-1428620435_thumb.j Hudora LIGHT SEVEN 2.0 (шось не знайшла худори на 10 дюймів, додала перше ліпше фото...).

Може порадите інший варіант. Міллі Маллі ніби не дуже зручні, там сідло не зручне, дитина буде зіскользувати... Буду вдячна Вам за добпомогу і пораду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я своїй доньці (2р 9м) отакий роверек "двопідвіс" взяв ще восени. зараз ганяє по хаті, але скоро буду на вулицю з нею виїзжати

pol_pl_Rowerek-biegowy-ADBOR-kolory--7818_7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ліньки. Може вам не буде ліньки заглянути в інтернет і там самому почитати. Про баланс-байк є дуже багато інфи з мувіками

Доброго дня! Вибачайте, що турбую. Я так зрозуміла, що Ви розбираєтесь у велобігах.... Чи не могли б Ви порадити, який краще шукати велобіг: Kettler, Puky чи Hudora? Дитині рік і 9 міс, думаю зараз шукати на 10-дюймових колесах.

post-28645-0-36990900-1428619773_thumb.j kettler SPEEDY 10"

post-28645-0-69312300-1428619832_thumb.j PUKY LR M

post-28645-0-07525400-1428620435_thumb.j Hudora LIGHT SEVEN 2.0 (шось не знайшла худори на 10 дюймів, додала перше ліпше фото...).

Може порадите інший варіант. Міллі Маллі ніби не дуже зручні, там сідло не зручне, дитина буде зіскользувати... Буду вдячна Вам за добпомогу і пораду...

Для розвитку дитини не має значення ні виробник, ні колір. Можете, навіть, дерев'янного беговела взяти, таки теж є. 10"-ти дюймовий буде за малий вже на 2 роки. Берить найбільшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder,

а де брали, якщо не секрет? я таких не зустрічала в Україні...

odna,

дякую за пораду, за те, що відгукнулись. тепер буду знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder,

а де брали, якщо не секрет? я таких не зустрічала в Україні...

odna,

дякую за пораду, за те, що відгукнулись. тепер буду знати.

Не реклама, і продавець з Луцька http://www.kidstaff.com.ua/tema-8743261.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не реклама, і продавець з Луцька http://www.kidstaff....ma-8743261.html

Дякую. Подумаю над таким варіантом. :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отакий роверек "двопідвіс"

думаю, що він мені нагадує... це ж колеса з дитячої коляски.

оригінально придумали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отакий роверек "двопідвіс"

думаю, що він мені нагадує... це ж колеса з дитячої коляски.

оригінально придумали.

точно. а я і не подумала.

А десь у Луцьку такі велобіги побачити, "помацати" можна??? :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...