Перейти до змісту

І знову про собак і т.д.


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Гуляли з малими. Бачили пса з перебитою лапою, тікав від людей. Дуже шкода! Чому не існує служби для відлову собак?! Не відстрілу!!! НЕ ВІДСТРІЛУ! Виключно відлову і поміщення в притулок. Що треба зробити для притулку? Де би взяти таких грошей для організації притулку і стерилізації безпритульних тварин?

Колись, як я ще вчилась в університеті, гицелі розстріляли дворових собак на очах в дітей, там були і щенята, яких всі годували і робили їм буди з коробок, і Корда - величезна стара вівчарка, яка захистила мою малу сестру від дурних шавок зі смітника. Ми довго переживали ту трагедію, а батьки судилися з гицелями. Тепер взагалі нічого не робиться. І псіна з перебитою кісткою і кусками живого м'яса скавчить, а ходить вулицею - голод не тітка. Капєц плакати хочеться.

В своєму житті я дуже шкодую кілька категорій істот: безпритульних дітей, маразматичних старих (які часто забувають, де живуть і шо шукають, або просто так просять копієчку на хлібчик, хоча дома все в них є і по вулиці бігають діти-онуки і шукують своїх родичів, то я в своєму районі таких трьох знаю, заводжу, часом, додому), безпритульних собак, ну, і щенят-кошенят... Це просто ... коли я усвідомлюю свою безсилість перед цими проблемами...

Як була малою і ідеалістично налаштованою, мріяла про великий будинок, в якому зможу зробити притулок для дітей, для тварин і разом доглядати одне за одним. Життя розбиває рожеві мрії грубим іржавим молотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В себе в дворі ми за власний кошт стерилізували собаку... І щеплення усі поробили і годуємо... ІМХО, на якісь служби чи притулки сподіватись марно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока сидишь на больничном - много всякой ерунды по ТВ услышишь :)

так вот - в Киеве около 30 000 бездомных собак

со следующего года их собираются отлавливать для стерилизации

усыплять будут только безнадежно больных

операция = 120 грн. + столько же на реабилитацию

постепенно надеются извести эти стаи на нет.

ЗЫ: сказали, что стерилизованная собака практически не бросается на людей.

ЗЫЫ: мне вот интересно, как они будут помечать уже стерилизованных? чтоб потом опять за ней не гоняться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тут не тільки в жін. клуб цю тему варто помістити.

якщо чесно--коли була менша, теж про таке мріяла.

зрештою. можна зібрати людей, написати офіційний проект від якоїсь громадської організації до міськвиконкому, щоб виділили гроші і приміщення.а приміщення вони зобов*язані виділити для зареєстрованої ГО. лікарів-ветеринарів з любов*ю до тваринок, думаю, в Луцьку знайти можна (навіть один такий є знайомий). залишається проблема-- спонсори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстате,

среди луцких депутатов горсовета есть одна тётенька которая хочет сделать приют

в одном из репортажей по ТВ говорили что она на сессии опять поднимала вопрос но получила ответ вида "у нас дача недостроена и исчо много чего"

так что нужно чтото делать

желающие есть но они не знают друг-друга

p.s. кто слышал о тетиньке депутате? я случайно услышал по ТВ, но незапомнил имени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В себе в дворі ми за власний кошт стерилізували собаку... І щеплення усі поробили і годуємо... ІМХО, на якісь служби чи притулки сподіватись марно

Одну можна забрати, одну можна стерилізувати, ще зо п.ять годувати. Хай навіть десять. Але це не вирішує проблеми в цілому. М-дя. Стосовно сподівань, тут ти прав, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстате,

среди луцких депутатов горсовета есть одна тётенька которая хочет сделать приют

в одном из репортажей по ТВ говорили что она на сессии опять поднимала вопрос но получила ответ вида "у нас дача недостроена и исчо много чего"

так что нужно чтото делать

желающие есть но они не знают друг-друга

p.s. кто слышал о тетиньке депутате? я случайно услышал по ТВ, но незапомнил имени

Зараз попитаюсь в знайомого дядєнькі-дєпутата, а ти продовжуй думати над гарними ідеями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тут не тільки в жін. клуб цю тему варто помістити.

якщо чесно--коли була менша, теж про таке мріяла.

зрештою. можна зібрати людей, написати офіційний проект від якоїсь громадської організації до міськвиконкому, щоб виділили гроші і приміщення.а приміщення вони зобов*язані виділити для зареєстрованої ГО. лікарів-ветеринарів з любов*ю до тваринок, думаю, в Луцьку знайти можна (навіть один такий є знайомий). залишається проблема-- спонсори.

Перше, осінь, мушу тебе розчарувати. НІХТО НЕ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ВИДІЛЯТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ ГО. Це я тобі, як голова обласної організації кажу. Все решта, можна, навіть можу взятися писати проект. Думаю, над цим треба подумати і зібратися бажаючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!!! а яка організація якщо не секрет??

хм. ми зараз в довгому і нудному процесі реєстрації нашої ГО (вже 2 місяці вертають документи -- так що недивно, що з вибиванням приміщення проблємс...мдя..

о!а давайте попросимо консультацію у нашого лойера)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!!! а яка організація якщо не секрет??

хм. ми зараз в довгому і нудному процесі реєстрації нашої ГО (вже 2 місяці вертають документи -- так що недивно, що з вибиванням приміщення проблємс...мдя..

о!а давайте попросимо консультацію у нашого лойера)))

Пласт. А ти?

Давайте попросимо консультацію :(. 5 числа, після сесії мені скажуть, що за цьоця вибиває притулок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о. чудово! Роман Шулик теж у Луцькій станиці тепер, здається ))

а ми реєструємо братство рицарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писалось в "Аверсі" на цю тему. Там ше була фотка пса, з жалібною гримасою. А от показували по СТБ в неділю, десь в 6 годин, прога "Правила Життя" то в Чернігові взагалі всіх собак відстрелюють, і домашніх з ошийниками теж. Люди говорять владі скарги, а їй пофіг. Менталітет. Кошмар! Люди ведуть себе ще гірше тварин. Нажаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о. чудово! Роман Шулик теж у Луцькій станиці тепер, здається ))

а ми реєструємо братство рицарів

То шо, будемо збирати бажаючих на каві попередньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫЫ: мне вот интересно, как они будут помечать уже стерилизованных? чтоб потом опять за ней не гоняться :smile3:

Видел в Болгарии,все дворняги бегают с номерками на ушах.Местные сказали,что по номеру можна узнать когда и чем собаку прививали,зафиксированы ли ЧП с участием этой собаки и т.д.Они уже Европа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=102958

тел. 80501725869 Олександр Васильович

Розкажи, хто це, а то позвоню: здраствуйте, я ваша тьотя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до нього телефонував і попередив, що будуть дзвонити люди нарахунок собак. Тобто він в курсі, що я розмістив його телефон на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То шо, будемо збирати бажаючих на каві попередньо?

я думаю можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно бачив як по Шопена відстрілювали собак. Трубка + балончик СО2 + шприц. Шо в шприці невідомо, але після попаданя собака пробігла ще метрів зі 100, певне усипляли, а далі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...