Перейти до змісту

Уловисті приманки


Саша Иванов

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в цій темі викладати ваші самі кращі приманки. Не важливо, фірма, Китай, саморобна. Обов*язково з фото. Отже, робим фото, викладаєм, пишем по якому рибу працює.

На фото мої по окуню, працює безвідмовно.

post-23702-0-79810500-1404332515_thumb.j

post-23702-0-11094900-1404332541_thumb.j

post-23702-0-00951200-1404332569_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім,при можливості,можна вказувати водойму,на якій ловите?Якщо це величезна таємниця,то хоча б вказувати річка,чи озеро)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ловив на оз. Люб*язь, думаю, на Боремлі також буде працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше я ловив на силікон і воблери, а коли спробував мікроколивалки то ловлю тільки ними. Роблю сам, важать 3 5 10г. Ловлю в Боремлі на мілині, біля зілля окуня і дрібну щуку. В Стиру ловив мало оскільки заважає течія багато корчів, а в Боремлі окунь бере навіть коли ловлю як на зимову блешню особливо в зарослях де неможливо провести зверху.

post-24822-0-52344100-1404401184_thumb.j

post-24822-0-42349600-1404401389_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товщина 1мм. більші 1.5мм. Тоншу блешню можна провести з меншою швидкістю але летить ближче. Є все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Ось такими воблерочками я користуюсь при ловлі голавля. Деколи в прилові бувають окунь і щука.

Звичайно цікаво біло б спробувати і мікроколебалки, але в моєму асортименті їх на жаль немає :_08:

post-28735-0-80563400-1428936512_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як цей псевдохрущ від салмо? Нормально працює?

Скажу правду, що особисто я на нього ще не ловив, а купив через те, що у мого товариша саме такий класно ловить голавля на початку літа. Отже і я маю надію цього року розловити і свого "хруща".

А от Чабіки ОБИДВА працюють на відмінно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такими воблерочками я користуюсь при ловлі голавля. Деколи в прилові бувають окунь і щука.

Звичайно цікаво біло б спробувати і мікроколебалки, але в моєму асортименті їх на жаль немає :_08:

Скажи будь-ласка, а чабіки на течії як проводиж? І взагалі яку проводку використовуєш на головля?цякавить на Стирю,або Іква.дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене самий уловисті були це чабік в розкрасці мат-тайгер, на Стиру працював як по голавлю так і щука, жерех, ну і окунь дурів від нього, і китайський s-baby 30, фото нема, бо минулого сезону обірвав, працював в основному по голавлю і окуню, ну і на Стоході декілька раз язь попадався.

Але при нинішніх цінах мабуть прийдеться шукати більш дешеву заміну чабіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи будь-ласка, а чабіки на течії як проводиж? І взагалі яку проводку використовуєш на головля?цякавить на Стирю,або Іква.дякую.

Взагалі-то проводка досить швидка, щоб Чаббік встиг трохи зануритись під воду і воблер отримав свою, заплановану виробником гру.

Але скажу так, що десь приблизно 80% покльовок я отримую під час приземлення Чаббіка на воду і встигаю максимум зробити 1-2 оберти ручки катушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене самий уловисті були це чабік в розкрасці мат-тайгер, на Стиру працював як по голавлю так і щука, жерех, ну і окунь дурів від нього, і китайський s-baby 30, фото нема, бо минулого сезону обірвав, працював в основному по голавлю і окуню, ну і на Стоході декілька раз язь попадався.

Але при нинішніх цінах мабуть прийдеться шукати більш дешеву заміну чабіку.

Я навіть не знаю чи існує така ПОВНОЦІННА заміна? :( Звичайно що світ клином на Чабіку не зійшовся, АЛЕ... треба признати, що це просто СУПЕРвоблер для голавля і окуня.

Як для ловлі жереха, то я більше вподобаю кастмастери в комплекті з мушками, причому частіше б'є саме в мушку аніж в кастмастер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ribolyub, повноцінні заміни звичайно ж є, але стоять вони ще більше чим чабік, питання в тому щоб знайти щось дешевше. Пробував сільверстрімовський кренк, який з виду копія чабіка, але то тихий ужас, як по грі так і по уловистості, хіба що мені такий екземпляр попався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, розкрию Вам одну таємницю : ось цей воблерок http://voblery.com.ua/catalog/subwart.html якщо зможете його десь знайти мало чим поступається Чаббіку. Занурюється правда мало, але летить мов куля з рушниці і вібрує так :0155: , що в голавля дах зносить від його гри :_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ribolyub, маю такий самий, але поки все безрезультатно... (

А може голавля там замало де ловиш, чи колір не підібрав? Бо ж колір має неабияке значення, бажано колір щоб співпадав з кольором кормової бази тієї місцевості де ловиш інакше голавль досить кмітливий і якщо в нього не період активного жору, то буде підходити до воблера, навіть його супроводжувати, АЛЕ... але потім розвертається і знову стоїть на течії і чекає на здобич ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колір 360 такий як на фото, ловив на очисних, перепробував тоді багато чого, але результат нульовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...