Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, nickel said:

Я заплатив 13 квітня в монобанку за комуналку. На сайті комунал.луцьк.уа. все стало по нулям, крім холодної води і стоків гарячої, тобто аослуг Водоканалу. На сайті Водоканалу - тоже висить борг. Квитанції про оплату є. В когось схоже було? Куда бежать, кого спасать?

Спробуй зачекати до наступного оновлення показників (якщо нема субсидії). Можна ще квитанцію перевірити чи пройшла (check.gov.ua).

Upd. Субсидія ніби наразі не "згорає".

Змінено користувачем Rolex
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Rolex сказал:

Спробуй зачекати до наступного оновлення показників (якщо нема субсидії). Можна ще квитанцію перевірити чи пройшла (check.gov.ua)

В тому й справа, що є субсидія і втрачати її не хочеться.

Вже більш-менш вияснив. В МОЦ - сказали, що сплатив на не правильний рахунок, в моно - сказали , що оплатив правильно, і на сайті Водоканалу в оплатах, є ті суми, сплачені в моно. Думаю за декілька днів всі між собою синхронізуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, nickel сказал:

...Вже більш-менш вияснив. В МОЦ - сказали, що сплатив на не правильний рахунок, в моно - сказали , що оплатив правильно, і на сайті Водоканалу в оплатах, є ті суми, сплачені в моно. Думаю за декілька днів всі між собою синхронізуються.

Я ніколи не звіряю, але глянула - в мене так само.

Думаю МОЦ обманює. Бо якщо Ви глянете на рахунок у всіх квитанціях Моно (по всіх ком.послугах) - там там один рахунок і це рахунок МОЦ.

Я так розумію, що ми платимо все на МОЦ, а вони далі перераховують конкретно п-вам що надають послуги (утримуючи вже з них свою комісію). Тому, або вони не перерахували ще ці гроші, або помилились самі в рахунку.

 

А що це в нас так тарифи на водовідведення виросли??? :blink:

До 05.02.2020 року, ціна за 1 куб холодної була 15,048 грн (в т.ч. 7,34 грн. - це холодна вода і 7,68 грн - стоки). Тобто завжди вартість за стоки (водовідведення) була на рівні вартості холодної води.

А зараз, з 05.02.2020 року, ціна за куб холодної води склала 20,57 грн (в т.ч. 8,92 грн. - холодна вода і 11,65 грн. стоки)

http://www.vd.lutsk.ua/tariffs/poslugy-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, natalka) сказал:

А що це в нас так тарифи на водовідведення виросли??? :blink:

До 05.02.2020 року, ціна за 1 куб холодної була 15,048 грн (в т.ч. 7,34 грн. - це холодна вода і 7,68 грн - стоки). Тобто завжди вартість за стоки (водовідведення) була на рівні вартості холодної води.

А зараз, з 05.02.2020 року, ціна за куб холодної води склала 20,57 грн (в т.ч. 8,92 грн. - холодна вода і 11,65 грн. стоки)

http://www.vd.lutsk.ua/tariffs/poslugy-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya.html

Та і вивіз сміття втіхаря подорожчав. Щойно платив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, natalka) сказал:

Я ніколи не звіряю, але глянула - в мене так само.

Думаю МОЦ обманює. Бо якщо Ви глянете на рахунок у всіх квитанціях Моно (по всіх ком.послугах) - там там один рахунок і це рахунок МОЦ.

Не обманює, а просто той хто мені відповідав від імені МОЦ не в курсі. В Моно пояснили що по їхньому договору інший рахунок.

2 часа назад, natalka) сказал:

Я так розумію, що ми платимо все на МОЦ, а вони далі перераховують конкретно п-вам що надають послуги (утримуючи вже з них свою комісію). 

Якщо платимо на сайті МОЦ чи в Моно при виборі оплати через МОЦ (Єдина квитанція), то то тоді все йде через їхній рахунок. Але навіть в Моно можна оплачувати кожну послугу окремо.

2 часа назад, natalka) сказал:

А що це в нас так тарифи на водовідведення виросли??? :blink:

До 05.02.2020 року, ціна за 1 куб холодної була 15,048 грн (в т.ч. 7,34 грн. - це холодна вода і 7,68 грн - стоки). Тобто завжди вартість за стоки (водовідведення) була на рівні вартості холодної води.

А зараз, з 05.02.2020 року, ціна за куб холодної води склала 20,57 грн (в т.ч. 8,92 грн. - холодна вода і 11,65 грн. стоки)

http://www.vd.lutsk.ua/tariffs/poslugy-vodopostachannya-ta-vodovidvedennya.html

Також не звернув уваги. Чиста вода дорожча за брудну - мда...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там в водоканалі плакали,  що збиткове підприємство, вирішили типу вийти хоча б в 0, а тут ще і Ахметов космічні ціни виставляє на електроенергію для підприємств. Але чому різниця аж в 30% це загадка.

 

А гаряча вода ? Газ став в 2 рази дешевший, а гаряча вода 100 грн за куб як була так і залишилась. Куди різниця дівається , невже на модернізацію магістралей ? :D  А за 7 днів квітня звідки такі цифри за опалення  (це при знижці в 30+ %) ? Чи  в луцьктепло вирішили собі премії виписати ?

Змінено користувачем charlie
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, vaz75 сказал:

Та і вивіз сміття втіхаря подорожчав. Щойно платив.

Ну, :mellow: є таке рішення https://www.lutskrada.gov.ua/documents/pro-vnesennya-zmin-do-rishennya-vikonavchogo-komitetu-vid-04072018-408-1-pro-tarifi-na-poslugi-shcho-nadayutsya-lutskim-spetsialnim-komunalnim-avtotransportnim-pidpriemstvom-lutskspetskomuntrans15768720682141092

Тільки не чула і не бачила щоб Луцькспецкомунтранс ознайомлював з ним споживачів... Ну там відсоток здорожчення 6,7% (з 15,41 до 16,43 грн.) відносно не великий, не всі помітили...

7 минут назад, charlie сказал:

... Але чому різниця аж в 30% це загадка.

Так, от вона аж занадто велика. Причому по таблиці видно що там ЗП дуже відрізняється п 1.2 (по воді і по стоках), вони стоки вручну через ситечко очищають?

9 минут назад, charlie сказал:

...А за 7 днів квітня звідки такі цифри за опалення  (це при знижці в 30+ %) ? Чи  в луцьктепло вирішили собі премії виписати ?

Я бачу в кабінеті Луцьктепла без 30% знижки... Сподіваюсь що ще перерахують....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
9 годин тому, Rolex сказано:

Ніби зі знижкою опалення за квітень.

так, перерахували. А я вже збирався до них в гості зайти і порахувати разом з ними )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, lilechka сказал:

В квитанції з"явилась графа- "БОРГ ЛУЦЬКТЕПЛО"

Це що ще таке?  :huh:

Мабуть борг маєте. В мене такої графи не має, дивився по двох адресах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, nickel сказано:

Мабуть борг маєте. В мене такої графи не має, дивився по двох адресах.

все сплачувала - переглянула минулі квитанції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, lilechka сказал:

все сплачувала - переглянула минулі квитанції

тоді не знаю :sm128:

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, де найнижча комісія або може її немає зовсім :D при сплаті за комуналку? Вчора в касі Ощадбанку при оплаті готівкою комісія 80 грн. Для мене задорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, sss381 сказал:

Хто підкаже, де найнижча комісія або може її немає зовсім :D при сплаті за комуналку? Вчора в касі Ощадбанку при оплаті готівкою комісія 80 грн. Для мене задорого.

Монобанк - без комісії

Сайт www.komunal.lutsk.ua - 1,5% карткою Приватбанку

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Сайт www.komunal.lutsk.ua - 1,5% карткою Приватбанку

Це якщо власні кошти? І як обминути платіж, який я не хочу оплачувати на даний момент, наприклад аванс за газ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sss381 сказал:

Це якщо власні кошти? І як обминути платіж, який я не хочу оплачувати на даний момент, наприклад аванс за газ?

На сайті можна обрати послуги, які треба сплатити. Аванс можна не платити. Так, це власними коштами, кредитними не платив.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.05.2020 в 13:12, lilechka сказал:

В квитанції з"явилась графа- "БОРГ ЛУЦЬКТЕПЛО"

Це що ще таке?  :huh:

А сума в цій графі випадково не з "мінусом" (типу переплата)?

Бачила в пятницю в одній квитанції таке, треба зателефонувати в МОЦ, вияснити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.05.2020 в 00:33, sss381 сказал:

Хто підкаже, де найнижча комісія або може її немає зовсім :D при сплаті за комуналку? Вчора в касі Ощадбанку при оплаті готівкою комісія 80 грн. Для мене задорого.

 

В 17.05.2020 в 01:32, nickel сказал:

Монобанк - без комісії

Сайт www.komunal.lutsk.ua - 1,5% карткою Приватбанку

Хто ще які варіанти знає? Для оплати готівкою є щось з низькою комісією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, sss381 said:

 

Хто ще які варіанти знає? Для оплати готівкою є щось з низькою комісією?

 

Ну можеш мені готівку привозити, без комісії, а я платитиму за твою комуналку зі своєї картки монобанку )) (як варіант, можеш просто поповнювати мою моно-картку в найближчому айбоксі)

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті komunal.lutsk.ua оплата карткою ПБ 1% наче. При всіх платежах в 500 грн комісія 5 грн. Зимою за газ платив окремо через Приват24, там за будь-який платіж комісія 1 грн. 

За аванс не плачу,  коли вибираю "до сплати" за аванс ставлю 0.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Через повну ВЕБ версію приват 24, при введенні через платежі і пошук по адресі взагалі без комісії і навіть за кредитні кошти... Сам в шоці... Через луцьккомунал платив від 1%

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Sergijko сказано:

 Через повну ВЕБ версію приват 24, при введенні через платежі і пошук по адресі взагалі без комісії і навіть за кредитні кошти... Сам в шоці... Через луцьккомунал платив від 1%

мені здається 1 грн за платіж все ж таки тепер беруть

Раніше - безкоштовно було

 

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, lilechka сказано:

мені здається 1 грн за платіж все ж таки тепер беруть

 

так і є 1 грн за платіж, гривень з 12-13 буде по всіх лініях

 

 

On 17.05.2020 at 02:03, natalka) сказано:

А сума в цій графі випадково не з "мінусом" (типу переплата)?

Бачила в пятницю в одній квитанції таке, треба зателефонувати в МОЦ, вияснити

та то сума боргу (якщо є ) за гар воду + опалення. Тільки додаткова строка в приват24  і додаткова оплата :)

З минулого місяці було 100 грн боргу за опалення, якраз і перенесли в цей борг

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...