Перейти до змісту

потрібна порада щодо інтертелеком


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні чоловікові запропонували підключити інтертелекомовський 3ж інтернет за 900грн. Антена, кабель, модем( або роутер, тоді 1050грн), налаштування. Пообіцяли безлім за 130грн та швидкість до 3мегабіт. Ну й пеший місяць вже включено в ціну.

Відчуваю якийсь подвох та поскільки в даному питанні повний баран, не розумію де він.

Просвітіть будь-ласка, яка має бути модель роутера, антени й тд. Бо в неті побачила сто штук з різними параметрами в яких зовсім не розуміюся.

Можливо хтось з форумчан займається підключенням інтернету. Живу в селі, приватний будинок, 12км від дубнівського кільця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна антени, коливається залежно від рівня підсилення сигналу: 50-300грн (на аукро)

Модем раджу по можливості брати б\в - немає смислу переплачувати за новизну, а це 50-200грн + перехідник для антени 50-60грн.

Тарифи можете самі подивитися на сайті інтретелекома, скажу тільки, що підключення зараз коштує 50грн.

3.1Мб- скоріш всього не буде, у мене в основному 1-2Мб

Раджу пошукати менш зажерливих "майстрів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте зателефонувати на Інфоком (0332) 721763. Вони пропонують WiFi в діапазоні 5GHz. Швидкість буде більша як в Інтертелекому. Можуть приїхати, зробити заміри, сказати можливу швидкість.

Тема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.1Мб- скоріш всього не буде, у мене в основному 1-2Мб

мене по Луцьку біля 2 з хвостиком, деколи до 3

без антени, просто роутер

Сьогодні чоловікові запропонували підключити інтертелекомовський 3ж інтернет за 900грн. Антена, кабель, модем( або роутер, тоді 1050грн), налаштування. Пообіцяли безлім за 130грн та швидкість до 3мегабіт. Ну й пеший місяць вже включено в ціну.

щось тут трошки "нагнано" з тарифами за, приблизно, "1050грн " можна отримати роутрер і 6 місяців інету з 2Гб в день

(хіба що кабель і антена так коштують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за телефон інфокома. В мене там знайомий працює, вони не мають покриття. Та як варіант, запропонували знайти ще надцять бажаючих, тоді щось придумають. Я так розумію, базову станцію поставлять. Біля нас, до речі, дуже вигідне місце, майже найвища точка в волинській обл. До кума вже хтось приізджав, лазили на водонапірну башню, сказали що місце бомба. Й тут таки добавили, що вартість підключення буде 17 тис грн( певно глянули на його будинок й вирішили ,гроші в чоловіка є, раптом заплатить))))

Зайду сьогодні в сервісний центр інтертелекома й розпитаю, за що саме такі ціни. Та, мабуть , буду далі лайфом користуватися. Той самий безлім за 130грн. Просто останнім часом швидкість геть впала й постійно розривається з'єднання. По скайпу поговорити не можна, ютюб тормозить. От і підшукую щось ліпше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвоніть або краще зайдіть. на 40-кв в бутіках що під ТЦ Фуршет є магазин "3G місто". Вони займаються інтертелекомом.

Адреса: 43023, Луцьк, вул. Єршова, 11

Телефон: +380 (332) 295295

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />12км від дубнівського кільця. <br />
<br /></p>

В тому районі Волинські оптичні мережі підключають. Тут карта http://vom.lutsk.ua/map. Навіть тема на борді була про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там від вас має бути видно вишку, що на Єршова. Можна підключити радіо інет. Офіс на розі Перемоги та 8 березня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайду сьогодні в сервісний центр інтертелекома й розпитаю, за що саме такі ціни.
Нехай дадуть пропозицію з цифрами, а ми її тут обговоримо.

Вартість обладнання залежить від кінцевої мети, якщо інтернет потрібен на 1 ПК, до буде достатньо модем + антена. Якщо на кілька пристроїв, то тут вже потрібен роутер + антена. Ну і антену треба на щось повісити і підключити, це мачта + кабель + розєми.

В тому районі Волинські оптичні мережі підключають. Тут карта http://vom.lutsk.ua/map. Навіть тема на борді була про них.
У ТС немає їхнього покриття.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так званий безлім за 130грн(на сайті139) це 500мегабайт на швидкості до 3.1мегабіта потім решта на 128кілобіт. Не бачу змісту платити штуку за підключення, якщо зараз маю плюс- мінус 150кілобіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Радив би звернути увагу на http://www.mts.com.ua/ukr/3g_unlim_month.php Звісно спочатку потрібно тестувати рівень сигналу з антеною та без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Радив би звернути увагу на http://www.mts.com.u...unlim_month.php Звісно спочатку потрібно тестувати рівень сигналу з антеною та без.

швидкість ніяка :(

в Ківерцях вже треба вилазити на високе дерево :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3g безлімітний від від мтс маю. Ще гірше за лайф. І за киівстар, той теж є.

Почитати, пописати лайфу з головою вистачає. Та хочеться ще й кіно якесь, музику...

В будинку зараз чотири планшети, тому потрібен роутер. Без антени теж не обійтися. В брата піплнет , вдень швидкість донуля падає.

В сервісний центр інтертелекому не вистачило часу забігти, телефон не беруть. Вирішили з чоловіком не спішити, гроші віддати не знамо за що завжди встигнемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будинку зараз чотири планшети

Зайдіть туди, куда я писав вище :). Там є модем-роутери. Підтримує по wifi до 5 користувачів. Має автономну батарею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 3g місто заходила, дякую за підказку)))) прикинула що за тисячу гривень зможу купити антену, модем-роутер з підтримкою REVB( не впевнена, що правильно написала, та якось так), кабель, перехідники й ще на шоколадки лишиться.

В 3g місто заходила, дякую за підказку)))) прикинула що за тисячу гривень зможу купити антену, модем-роутер з підтримкою REVB( не впевнена, що правильно написала, та якось так), кабель, перехідники й ще на шоколадки лишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю моя ситуація найбільш для Вас ближча. Інтертелеком 3г 14км від Луцька в сторону Торчина\Володмира....

Зг\Ві-фі роутер Сиера 802б... (куплений в МістоЗг ... 360 грн. -рік назад)

Ну в роутера 2 виходи на антену .. але як потім виявилося розраховані під вай-макс(в народі 4г) тому встановлення антени толку недало б. (єдиний плюс роутера наявність батареї: 3-4 години автономки)

швидкість наразі 02-06 мМб\с (відклик 100-150мс що аж дивно) (незнаю як булоб з крутою анетною). Але чомусь думаю що наврядчи значно покращилоб показники.(СДМА мае кращу частоту ніж ГСМ).

Тарифна сітка Інтертелеком окрема історія ... Безліміти там липові ... Але і швидкість така що аби викачали ліміт :)

За останні 4 місяці 2чі змінювалися тарифи в сторону здорожчання(приходить смс що з наст місяця ви платите не 100 грн а 130).

Наразі перейшов на лімітний тариф за 60 грн і дають бонуси на послуги по 50 грн в міс(але при цьому вартість тих послуг зросла вдвічі)

Резюме: при вкладенні певних коштів в обладнання(1000-1500грн) я думаю можна отримати швидкість 2-3 Мб\с(для інфо рев.А ~ макс 3.1 Мб\с Рев.Б. ~ 14 Мб\с). Але тарифні плани не надто привабливі. Як для мене поки що допустимий варіант для серфінгу, чекаю адекватного Wi-MAX в нашому регіоні.(якби хто порадив щось був би вдячний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Виявилося, що в нас прекрасно тягне радіоінтернет від юарнет. Брат собі вже підключив, радіє як мала дитина.За 60грн в місяцьхоч сутками фільми дивися. В мене поки що затримка за грошима. З роутером майже дві тисячі.

Знову ж таки не зовсім розумію за що такі гроші.

Напишіть, будь-ласка, хто в тому розуміється, в чому полягають ті налаштування? Їх має робити суто спеціаліст? Чи може будь-хто, хто знає як? Яку модель антени взяти? Кабеля? Роутера? Чи потрібні ще якісь перехідники, чи там все одне в друге вставляється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по логіці речей у Ваше обраднання входить:

1) Антена для прийому сигналу (зрозуміло кусок залізяки певної якості)

2) Маршрутизатор який модулюватиме сигнал з антени в цифровий сигнал з передатчиком який би відсилав сигнал назад. (думаю тут 70% ціни), це як тюнер в супутникову телебаченні.

3) Роутер Вай-Фай який би роздавав інтернет по каналу у Вас вдома (~300 грн.). Зрозуміло коробочка якаб вхідний інтернет роздавала б усім по вай-фай чи лан.

Велике прохання у брата запитати:

а) Можна прямо звернетися на Уарнет з питання тестування сигналу в мому регіоні? Чи можливо є конкретні контакти?(як що буду вдячний за інфо)

б) Велике прохання попросити брата провести невелику процедурку, і про результат повідомити:

для винди: Пуск - Виполнить - набрати команду "cmd" там набрати послідовно 2 команди:

ping ya.ru

tracert ya.ru

В результаті першої у Вас буде час відклику від сервера Яндекса. Прохання підказати який він на радіо неті.

В результаті другої у Вас буде кількість стрибків по серверам за які ви досягаєте Яндекса, ідельно булоб скрін, ну але хочаб кількість стрибків.

Якщо у Вашого брата не вінда просто попросіть "скрин трасировки яндекса" він зрозуміє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике прохання у брата запитати:

а) Можна прямо звернетися на Уарнет з питання тестування сигналу в мому регіоні? Чи можливо є конкретні контакти?(як що буду вдячний за інфо)

http://www.uar.net/offices/luck/

Контактна інформація

адреса: 43000, Луцьк, пр.Перемоги 15/37

тел./факс: (0332) 740204, 740222, (098) 63-55-992

e-mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретні контакти взяла в сусідній темі.

до речі в них дві бригади, то я якось примудрилася обидві відразу замовити)))))). Бо писала з різних оголошень разів з десять мабуть.

Поки писала, за мене відписалися)))))))))))

маршрутизатор це що? Його можна купити самостійно, чи це саме фірмова фішка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки писала, за мене відписалися))))))))))) маршрутизатор це що? Його можна купити самостійно, чи це саме фірмова фішка?
Більша половина (якщо не всі) грошей піде на брідж з антеною. Крім того вам самим доведеться купити роутер для ваших пристроїв. І так там такі ціни.

Ось приклад обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретні контакти взяла в сусідній темі. http://board.lutsk.u...nja-do-nternet/

до речі в них дві бригади, то я якось примудрилася обидві відразу замовити)))))). Бо писала з різних оголошень разів з десять мабуть.

Поки писала, за мене відписалися)))))))))))

маршрутизатор це що? Його можна купити самостійно, чи це саме фірмова фішка?

конкретні контакти офіційного представництва саме такі, як я написав

маршрутизатор (роутер, wi-fi роутер) можете купити самі. наприклад, такий або аналог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто при підключенні ви приєднуєте кабель чи що там до роутера?

Вирішила не шукати проблем на свою голову й довірити підключення професіоналам. Не даремно ж приказку придумали про скупого, який двічі платить)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...