Перейти до змісту

Хто де заправляється (Рейтинг заправок)


xpublic

Рекомендовані повідомлення

Сам 90% заливаю 95й на ВОГ біля ТамТам, в результаті свічкі кірпічного кольору, і іскра пробиває на ізолятор бо він покритий червноим металізованим осадом від присадок з металом, яким підіймають октанове число бензину. Спрбую відмочити свічки в СілітБенг, але пишуть що частина ізолятора по якій била іскра невідмочиться, тільки нождачкой. Свічкам 5тис км. купив оригінал НЖК, або підробку по ціні оригінала ;). Хто має досвід заправки кращим бензином поділітся пліз на якій заправці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема - ;)

якщо ви про цю тему http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=4447&st=0 якій вже більше року минуло, то напевно багато чого змінилось з того часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BTW. в чем-то топикстартер прав.

ситуация с горючкой меняется часто.

НафтоГаз-овские заправки - уже ВОГ

ТНК - уже нет почти по Украине. там срок франчайза закончился...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправлясь в основному на ВОГ що біля салона Шкоди, або Лукойл що на Дубенській!

Лукойл респект, бо заправившись там, навіть тягові властивості авто відчутно змінюються в кращу сторону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОККО на Конякіна. Бенз. 92. Якість нормальна, тягові властивості - що в 95 на інших заправках. Доливають тож достатньо щедро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов ОККО на конякіна, це едина їх заправка в місті? бо трошки далекувато мені туди. І ще склалось враження що заправки Лкойл на рівенській і дубенській мають різні рейтинги в форумчан, більше голосів за рівенську заправку. Там дісно різний по якості на них бензин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молоко покупаю где придётся... но даже молоко в наши дни попадает с "присадками", своему ребёнку купил и варил кашу... в итоге блин обнаружил на дне кастрюли песок :o . Вот вам и молоко :)

А с бензином помоему та-же "херн@", и вообще заправляюсь где придётся. Бензин с одной "кастрюли" налит... только бирки разные да и цены. Просто не забывайте иногда заезжать на промывку форсунок и прочистки заслонок... и всё будет ОК. А почему у xpublic свечи покраснели... так сначала зажигание проверь и уровень смесеобразования топлива... Думаю что там будет что посмотреть, ошибок найдётся не мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю,то і ОККО,і ВОГ,і Лукойл,і ще ТАТНАФТА паливо возять з Мозиря(Білорусь).Так шо на старті воно у всіх однакове.А от на фініші...Раніше заливався на Лукойлі та ОККО,а на днях заправився на ВОГ біля Тама,92-й.Вроді не гірше,та й ще помили фари і лобовуху і сказали "Щасливої дороги!"

А от молоко ВОГівське,тху ти,комовське не купляю(бодяга 100%),беру "Галичину" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от молоко ВОГівське,тху ти,комовське не купляю(бодяга 100%),беру "Галичину" :)

хехеех ... я за нього й говорив ;) "бодяга" 100-відсоткова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена бензина поднимется до 1 евро за литр

После Нового года стоимость литра бензина марки А-95 превысит 1 евро (7,44 грн.), сообщают эксперты из национальной акционерной компании "Нефтегаз".

Между тем, уже сегодня средняя цена за литр бензина уже перевалила психологически важную отметку в 1 доллар США (5,05 грн.). Напомним, что за последнюю неделю ноября розничные цены на нефтепродукты на украинском рынке увеличились в среднем на 0,9% до 5,03 гривен, при этом максимальная стоимость А-95 в некоторых регионах поднялась до 5,40 гривен.

Источник: http://autonews.ua/autonews/30/11/2007/19978.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот хотел создать тему: в каком магазине вы покупаете молоко?

твой сарказм понятен...

но есть все-таки ньюансы.

мне, например, удивительно, что в Луцке Лукойл пользуется такой популярностью.

в Киеве Лукойл ругают со страшной силой. на тему бензина. дизельное топливо вроде как ничего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему у xpublic свечи покраснели... так сначала зажигание проверь и уровень смесеобразования топлива... Думаю что там будет что посмотреть, ошибок найдётся не мало.

якщо на одній і ційже машині без втручань в інжектор при заправці на різних заправках різний стан свічок, то напевнощо всетаки від бензину залежить, навіть якщо його везуть з одногож місця, тоді напевно від того з чим його бовтають

П.С. для любителів молока є інші форуми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Народ, заїзджаїм всі дружно на Лукойл (на Рівенській)

Це утих, шо зазіхають- підривають енергетичну небеспеку України! Ганьба!

Усі на ОККО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лукойл! Лукойл! Лукойл!

В мене після візиту до них в офіс, а потім ще й на заправку, зявилось сильне бажання зробити там деяким персонажам больно.

Шо про сервіс скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...