Перейти до змісту

Волинські нацгвардійці після обстрілу. Допомога, як завжди, термінова


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

на кордоні з рошкостаном, сили що прикривають кордон потрапили під жорсткий мінометний обстріл. коротко тут

серед них 50-бійців нацгвардії з Волині (бувші ввшники, яких ми зимою блокували). хлопці залишились лише в тому, у чому були одягнені. не має на чому спати, не має у що вдітись/взутись. одним словом немає ніфіга...

потрібно допомогти, бажано до суботи все зібрати.

ось список речей та телефон людини:

1.Медичні препарати (антисептики, протигрибкові, препарати від застуди та грипу, кишково-шлункових розладів, засоби від укусів комах, знеболюючі, препарати проти кровотечі);

2.Прорезинені комплекти одягу;

3.Сухий спирт, запальнички, туристичні сірники;

4.Харчі (чай, кава, печиво, консерви, згущене молоко, шоколад);

5.Жовто-блакитні стрічки;

6.Цигарки;

7.Балаклави літні (50 штук);

8.Засоби особистої гігієни;

9.Нижня білизна;

10.Спальні мішки, каремати;

11.Зарядні пристрої для мобільних на сонячних батареях

Контактний телефон: (066) 939-07-53 (Андрій)

якщо хтось може допомогти просто фінансами на речі вказані вище, ось моя картка ПриватБанку 5168 7423 2255 9661 (отримувач Охремчук А.В), я поїжджу та куплю те, що треба зі списку.

але крім цих речей є необхідність у тепловізорі, щоб хлопці не потрапили в засідку. купити тепловізор через державу, поставити її на баланс. ну ви зрозуміли - пару місяців часу. часу якого не має, на кордоні зараз постійне пекло...

було прийнято рішення зібрати кошти та купити "приватним" порядком й одразу передати бійцям на луганщині.

10464350_10204065002691246_8389141344594510185_n.jpg

ціна питання - 45 000 грн. ми звернулись до деяких фірм та організацій, надіюсь буде позитивна відповідь.

але поки буде, ви можете допомогти. перерахуйте кошти на картку, що я вкажу нижче, передайте це прохання своєму директору чи організуйте мені зустріч з ним.

ось картка ПриватБанку для збору коштів на тепловізор 4405 8858 2946 6017 (отримувач Охремчук А.В.)

п.с. прохання до бійців диванної сотні - поширити інформацію максимально. це додає +50 до карми та покращує потенцію))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що телефонував товаришу в тій частині.

1 загинув багато поранених. Найбільше потребують тепловізор або прилад нічного бачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volynpost на висоті! замість того, щоб запостити фото українського військового зі зброєю, вони блін гордого колорадського жука з лєнтою на пагоні постять... це що за куйня?

post-1796-0-79536200-1403023124_thumb.jp

post-1796-0-79536200-1403023124_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарядні пристрої для мобільних на сонячних батареях

в мене є один такий ще не заряжав ніразу, завтра можу дати, тільки воно мусить на сонці добре пропектись щоб щось родити., новий

є порти до юсб, мікроюсб і до айфона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, давай. кинь телефоном в лічку, завтра заберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав, хто має контакти чи може допомогти у купівлі футболок та камуфльованого одягу (бундес, британка) на секонді, бажано на вагу й задешево?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5.Жовто-блакитні стрічки;

Є жовто-блакитні нарукавні пов'язкі на рєзінках. 16 штук.

Ще є 6 штук хустинок, тільки вони трикутні.

Можу підвезти куди треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав, хто має контакти чи може допомогти у купівлі футболок та камуфльованого одягу (бундес, британка) на секонді, бажано на вагу й задешево?

На старом рынке точка есть,почти напротив где зверушек продают.Там есть экипировка б/у Бундеса и прочих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав, хто має контакти чи може допомогти у купівлі футболок та камуфльованого одягу (бундес, британка) на секонді, бажано на вагу й задешево?

На старом рынке точка есть,почти напротив где зверушек продают.Там есть экипировка б/у Бундеса и прочих.

Ну типу ми не знаємо?! Всі ці точки вже давно відомі!

Ось краще піди купи кілька і занеси куди треба, або передай кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, дорого. треба тих хто оптом на вагу возить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадав, хто має контакти чи може допомогти у купівлі футболок та камуфльованого одягу (бундес, британка) на секонді, бажано на вагу й задешево?

На старом рынке точка есть,почти напротив где зверушек продают.Там есть экипировка б/у Бундеса и прочих.

Ну типу ми не знаємо?! Всі ці точки вже давно відомі!

Ось краще піди купи кілька і занеси куди треба, або передай кошти.

Гражданин, я Вам ничего и не предлагал.Знают не знают я на всякий случай , рычать то зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу, якщо щось куплено - оновлювати список (викреслювати неактуальне).

Харчі - список виключний? Дедлайн є? Всмислє на коли? Коли відправка?

"Засоби гігієни" - розжуйте що саме, знаю торгового з "Nivea", задайте щось конкретно - постараюсь парішать.

Гроші, кинуті на картку в топстарті йдуть суто на тепловізор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, там де пункти 1-11 є знизу телефон за яким можна дізнатись актуальність списку.

у топстарті є дві картки та пояснення. одна картка на речі, що будуть докуплятись, інша на тепловізор. якщо я додавлю спонсора й він виділить всю суму на тепловізор, то зібрані гроші також підуть на різні необхідні речі, чого не вистачатиме чи не має зараз в списку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніться до цього бордівця http://board.lutsk.ua/user/6657-odzer/

тел. 050-3782499, 096-4528784 Павло

В нього є багато гарних речей для виживання за гарними цінами http://vk.com/club33782501?ad_id=7886876

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew Ohremchuk

Самому не віриться, але факт)) Тепловізор для бійців нацгвардії, що несуть службу на кордоні України, й не так давно потрапили під мінометний обстріл, куплено, доставлено до нас, а завтра на ніч він уже вирушить у дорогу. Хочемо подякувати ДП ЛРЗ "Мотор" за те, що відгукнулись на наше прохання й профінансували таку дорогу, але таку необхідну річ!

Гроші, що були перераховані на картку від небайдужих громадян (961 грн, звіт у фотках) будуть перетворенні у зарядний пристрій, перетворювач з 12 на 220 Вольт та декілька комплектів акумуляторних батарей до тепловізора, щоб прибор міг бути на чергуванні безперебійно.

Окремо хочу подякувати ВолиньPost за те, що відгукнулись й розмістили інформацію про збір коштів на своєму ресурсі. Якщо не важко - повідомте своїх читачів, що тепловізор придбано.

Дякую всім небайдужим. Разом переможемо!

-------------------------

якщо ще є небайдужі, то ми терміново збираємо на 4 бронежилета, для хлопців, що стоять на передовій. ми вже купили їм рації, та каски, бронежилети мала видати держава. не видала.

картка ПриватБанка 5168 7423 2255 9661 (Андрій Охремчук)

-------------------------

10357677_1497047273861424_5256288121130523036_o.jpg

10320998_1497050237194461_6769530123026115426_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...