Перейти до змісту

Сьогодні зупинили продаж алкоголю


SaymonX

Рекомендовані повідомлення

Захожу сьогодні в Вопак на Київському майдані за бананами і тут кажуть що зупинено продаж алкоголю і пива в тому числі. Цікаво чого?

Колеги казали що в Нашому краї аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

так це ж добре! нехай взагалі вилучать його з продажу і обігу, або ж продають якісний продукт за високими цінами невеликими партіями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так це ж добре! нехай взагалі вилучать його з продажу і обігу, або ж продають якісний продукт за високими цінами невеликими партіями.

взагаліто Ваша думка має стосуватися лише Ваших інтересів, і ніяк інших людей зі своїми поглядами, хочеш вживай хочеш ні, а от вирішувати що робити знімати чи ні це відать Вас точно нестосується. Має бути вибір у кожної людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йде переоцінка алкоголю))) відсьогодні подорожання. через годину-дві будуть продавати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нікому не забороняє купувати виключно дорогий алкогось і не нада кричати що кому заборонити. А я вживаю і п"ю в основному горілку. Пива я не люблю. Можу випити коли спєка німажліва бокал.

Вино взагалі ніяке не переварюю. Шампанське раз в рік і то не завжди.

І я краще вип"Ю звичайної білої горілки. Не хочу я вашої дорогою фінляндії. Пив нічого цікавого водка як водка може ирохи мягша. Якщо людина не вміє пити то в неї голова буде боліти після будь-якого алкоголю і дози.

Так що нє нада крічать тут. хто не хоче не купляє не п"є. Хто хоче дорого хай купляє і його п"є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і нормуль,хай дорощає в рази,щоб його перестали вживати взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нікому не забороняє купувати виключно дорогий алкогось і не нада кричати що кому заборонити. А я вживаю і п"ю в основному горілку. Пива я не люблю. Можу випити коли спєка німажліва бокал.

Вино взагалі ніяке не переварюю. Шампанське раз в рік і то не завжди.

І я краще вип"Ю звичайної білої горілки. Не хочу я вашої дорогою фінляндії. Пив нічого цікавого водка як водка може ирохи мягша. Якщо людина не вміє пити то в неї голова буде боліти після будь-якого алкоголю і дози.

Так що нє нада крічать тут. хто не хоче не купляє не п"є. Хто хоче дорого хай купляє і його п"є.

100% але як на мене вибір має бути завжди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На свята будемо тепер робити свою сивеньку, + виноградне вино думаю кожен зуміє зробити, тоді і якісніше і корисливіше ніж спирт та порошкове вино. Та й голова на ранок не болітиме, як на мене))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" вся отрута солодка, лише ліки гіркі "

крепше пива взагалі не можу пити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і нормуль,хай дорощає в рази,щоб його перестали вживати взагалі.

Почнуть гнати самогон (хоча його й не переставали гнати). Коротче, я за хорошу самогонку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver, тесть минулого року закрутив 100л виноградного домашнього винця - просто люкс, незрівнянно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов актуальну статейку http://news-rahiv.com/horilka-podorozhchaje-kabmin-zbilshyv-minimalni-tsiny/

“Документ встановлює МРЦ на горілку на рівні 34,90 гривень за 0,5 л. І подальше збільшення МРЦ до рівня 39,90 гривень за 0,5 л. З 1 серпня”, – йдеться у повідомленні.

Якщо хто не знає, то МРЦ - мінімальна роздрібна ціна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver, тесть минулого року закрутив 100л виноградного домашнього винця - просто люкс, незрівнянно!

як закрутив? ану здай секретик,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SaymonX, а чому така цікавість до ціни на горілку, якщо ти не вживаєш взагалі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

areshkov27, ну я так назвав закурковування =)

на цей рік будемо шукати вже дерев*яні бочки та та у кого можна взяти в оренду підвал ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може буде меньше лазити п'яних молодиків та малолєток по району (не раз бачив як школоло бухає прямо біля під'їзду)

Коли не вийду ввчері на балкон то практично завжди можна пару синяків побачити

а і ще одне .. домашнє вино рулить. натурпродукт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є один старий анекдот про "сапожника":

Підходять до "сапожника" з питанням:

- Якщо пляшка горілки буде коштувати 100 грн. Будете пити?

- Буду

- А якщо 200?

- Буду

- Ну а якщо 500???

- Ви зрозумійте мені немае різниці, 1 набойка = 100гр. горілки!

Чітко відображає стан речей. Якщо хтось пив то він і буде пити ... Хто споживав помірно великої різниці не відчує...

PS. Акциз на самогон і домашне вино все одно не зміниться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може буде меньше лазити п'яних молодиків та малолєток по району (не раз бачив як школоло бухає прямо біля під'їзду)

Коли не вийду ввчері на балкон то практично завжди можна пару синяків побачити

а і ще одне .. домашнє вино рулить. натурпродукт

Малолєтки в основному вбиваються пивом і енергетиками. А вони є дешеві десь до 9 грн літра.

Але якщо вбиватись такою куйньою краще пити горілку. ВОна шкідлива звичайно для організму але не так вбиває оргінізм ніж енергетик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver, тесть минулого року закрутив 100л виноградного домашнього винця - просто люкс, незрівнянно!

сам особисто зробив 90л, смакота!)))

В магазині вино купував мабуть років 2 назад...

Ще самогоночку навчитись робити і все...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може буде меньше лазити п'яних молодиків та малолєток по району (не раз бачив як школоло бухає прямо біля під'їзду)

нажаль ні..... те школоло більше буде вечорами "тормозити" роботяг, щоб мат гроші на пробухати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver, тесть минулого року закрутив 100л виноградного домашнього винця - просто люкс, незрівнянно!

як закрутив? ану здай секретик,

в 3л банки, відразу після зливання з бутля де бродило.. все просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanver, тесть минулого року закрутив 100л виноградного домашнього винця - просто люкс, незрівнянно!

сам особисто зробив 90л, смакота!)))

В магазині вино купував мабуть років 2 назад...

Ще самогоночку навчитись робити і все...)))

цього року хочу попробувати зробити ЧАЧУ всеодно жмих від вина викидаю а так можна на переробку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сам коли вчився в школі часто сидів у "дворіках" та випивали Поліську, але ж тоді 0.5 коштувала 6грн + крекер + сік = не дорого, а при мінімальній ціні в 40 грн за якусь 0.5 ядовитої - це вже не в кожного "школьніка" буде таких грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо вбиватись такою куйньою краще пити горілку. ВОна шкідлива звичайно для організму але не так вбиває оргінізм ніж енергетик.

orly_owl.jpg

Школоло та інше -лоло вбивається далеко не тільки енергетиками і пивом. До чого дотягнуться - де і хлещуть. Енергетики то так, данина рекламі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...