Перейти до змісту

йо... нехороші вояки


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

Поїхав на так званий содатський ставочок, приперло мудло в камуфляжі, чуть не відібрали зеркалку, будьте обережні - не знав, що будучи на ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ти фоткаєш суканахппц який секретний обєкт...... є...в я вас, перестраховщики, верніть 5 годин часу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки не приїхала міліція - жостко грозилися відібрати техніку

?

а отак - ти фотав воєнний обєкт,заберем фот нах, і все (фотав лебедів на ставку)

НЕ здався, менти приїхали, вияснили хто я і відпустили на всі 4, на щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что за бред!? написать (объяснить) нормально можно было, не все поймут что тут написано.

будьте обережні - не знав, що будучи на ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ти фоткаєш суканахппц який секретний обєкт

Будешь знать, а мы наверное так и не узнаем - где это, и зачем была создана эта тема - с подобным описанием.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

протримали годин 5, вплоть до контррозвідки сповзлося..... я розумію , який час, но за...колупали, я ж не в ХЗ якому закритому місті живу.... дебіли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхав на так званий содатський ставочок, приперло мудло в камуфляжі, чуть не відібрали зеркалку, будьте обережні - не знав, що будучи на ДОРОЗІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ти фоткаєш суканахппц який секретний обєкт...... є...в я вас, перестраховщики, верніть 5 годин часу!

і правильно зробили - в мене тоже би викликав підозру тіп який шастає з фотіком біля воєнних об'єктів... Особливо в контексті теперишніх подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бред в Вас.... сфотав птахів на ставку - попав на 5 годин особистого часу - ВІВА ПІНОЧЕТ!!!!

ішли в європу - попали в ж.....

мінуси, мінуси мене повністю.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бред в Вас.... сфотав птахів на ставку - попав на 5 годин особистого часу - ВІВА ПІНОЧЕТ!!!!

ішли в європу - попали в ж.....

Радій що ти не в Словянську. Сбробував би ти пофотографувати там без "височайшего соізволєнія" - вже давно б тих птахів кормив би собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

протримали годин 5, вплоть до контррозвідки сповзлося..... я розумію , який час, но за...колупали, я ж не в ХЗ якому закритому місті живу.... дебіли

походу дебіл тут хтось інший. А якби якесь чмо підірвало фугас в нас, то ти мабуть в перших рядах потім верещав би, що ті дебіли нічого не роблять й не відловлюють терористій й шпигунів. А перевірка встрєчних поперечних, це така ж важка й необхідна робота, бо далеко не всіх можна відловити агентурним й іншими способами. І як можна назвати людину, яка знає, що в країні йде війна й всерівно верещить про затримання й перевірку, не розуміючи, що на його місці міг бути справжній шпигун ? Добре, коли ті вояки й надалі будуть свідомими й надалі будуть затримувати для перевірок. А як одне друге ото так поверещить, а на третій раз вояка подумає * та ну його нафіг, зараз знову верещати й матюкати буде*, а то окажется терорист, закладе фугас (приміром) ну і *получітє распишитесь*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, зрозумів, в нас страшну штуку системи зеркалка можна доставати виключно з-під поли, і головне ШОПОТОМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як одне друге ото так поверещить, а на третій раз вояка подумає * та ну його нафіг, зараз знову верещати й матюкати буде*,

А це вже мінус тим хто готував цих вояк. Весь той вереск їм має бути до одного місця. Скільки б народу там не верещало. Щодо ТС. Якби я там був начальником караулу, чи щось типу того,а ТС почав би там сильно права качати - була б команда мордою в грязm, а потім в підвал - до з'ясування. А з'ясовувати що до чого я б не спішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше в армії дубів тим міцніше оборона.

Це тіпа фоткі лебедів на флешці не запевнили вояку шо то не шпійон.

Всі лохо-шпійони ходять з магучімі зєркалкамі, і тількі справжні спєци юзають мильніци. А лєбєдь сцуко сікрєтний. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, зрозумів, в нас страшну штуку системи зеркалка можна доставати виключно з-під поли, і головне ШОПОТОМ

Та просто думати інколи треба головою, ейджент ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірити доки було б досить, а не погрожувати "віджати" техніку (офігенне питанння - а нащо Вам змінні об'єктиви..... ) макро хтось колись знімав????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось написано так необізнано і запутано! всі ж знають озера. Напишіть конкретно де були і тд і тп., а то получається Ви такий модний, а не знаєте,

що літаки збивають, дзвонять що лікарні заміновані.

ПОРОЗУМНІШАЙТЕ, і якщо ви вважаєте, що у вас все добре, то це не значить, що Вас обідили! Устав військовий почитайте.

п.с. стій хто іде? та то "я - генерал! солдат відкривай", стій стрілятиму, та пішов ти "молодой", постріл і генерал вже по землі повзає, поняв що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, зрозумів, в нас страшну штуку системи зеркалка можна доставати виключно з-під поли, і головне ШОПОТОМ

Та просто думати інколи треба головою, ейджент ...

фоток з саме того ставка - дофіга, і жодного разу такої ....ні не бачив і не чув.... ніззя - повісь, друг, табличку - чай не дебіли, прочитаєм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю там ТС сам мтворив конфліктну ситуацію, а тут просто хоче що б його пожаліли, як жертву несправедливості. Як то кажуть : "Обидели мышку ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приїхало ізначально тєло на глибоко за...ному горніку, в КРОСОВКАХ, без погон.........то далі було цікаво, і то КОМАНДИР ЧАСТІ припер на рав4 в граждані.... хто то є - ХЗ, ітого мав право на законну самооборону, а не на виклик міліції.... ото і вся ситуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше в армії дубів тим міцніше оборона.

Це тіпа фоткі лебедів на флешці не запевнили вояку шо то не шпійон.

Всі лохо-шпійони ходять з магучімі зєркалкамі, і тількі справжні спєци юзають мильніци. А лєбєдь сцуко сікрєтний. :)

лохо - шпіони з чим хоч ходять, хочеш щось сховати, сховай навидноті. В любому випадку наразі краще перебдєть чим недобдєть. А свідоме населення повинно розуміти, що якщо находишся біля війскового обьєкту, треба бути готовим до подібного перебігу подій й всіляко підтримувати такі дії, максимально упрощавти дії по перевірці, що зекономить час й нерви всім, а не вимахуватись й верещати й потім дивуватись, що пригрозили щось там забрати. Не виключаю моменту, що зі сторони військових міг попастись неадекват (на всіх походу адекватів не вистачає), але в загальному перебіг подій вважаю правильним при нинішній обстановці в державі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бичання во весь рост типу "ти затриманий" і "щас приїде начальство" в комплекті

так я ж їм за пильність навіть подякував - тема для фотографів - не їдь, не ризикуй ))) (профукаєш маршрутку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, думаю пора закривати тему. А то зараз ТС всю ніч буде соплі жувати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бичання во весь рост типу "ти затриманий" і "щас приїде начальство" в комплекті

судячи з твоєї манери спілкуватися, нічого дивного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...