Перейти до змісту

Чи вірите ви у повномаштабне вторгнення російської армії на територію (східної) України ?


phantom

  

139 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Власне, питання з якого мене цікавить думка бордівчан вмнесене у заголовок теми ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А танки, десятки КаМАЗів з найманцями і зброєю, авіаційне супроводження колон терористів, окупація Криму це що, не вторгнення? Скільки танків, одиниць бронетехніки, людей повинно ввійти ще на територію України, щоб це рахувалось повномасштабним вторгненням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я відповідаю питанням на питання - а хіба воно зараз не відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В топике "Война" с самого нада ещё до крыма ставил "НЕТ" ибо не верил , сейчас это реальность ,по этому "ДА"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зважаючи на події останніх півроку, коли моя країна зі спокійної, мирної, з не надто великим достатком, але такої, де не боїшся, що по вулицях почнуть бігати люди з автоматами, перетворилась на країну з революцією і гарячими точками, я тепер вірю у що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання лише в тому, що ти називаєш повномаштабним.

вторгнення вже давно відбулось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вторгнення давно почалось. думаю росія банально і далі буде брехати і кричати що солдати не її. техніка не їхня. і взагалі це мирные терористы донбасса все самі мутять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

факт вторгнення беззаперечний, але мова йде повномасштабні дії, коли танкові колони посунуть???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли танкові колони посунуть?

зараз не друга світова. танками мало воюють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А танки, десятки КаМАЗів з найманцями і зброєю, авіаційне супроводження колон терористів, окупація Криму це що, не вторгнення? Скільки танків, одиниць бронетехніки, людей повинно ввійти ще на територію України, щоб це рахувалось повномасштабним вторгненням?

Мова йде про те, що на території України зявляться "регулярные части" російської армії. а не найманці та відствники під керівництвом спецназівців. Тобто, як було сказано, про те чи "посунуть танки".

коли танкові колони посунуть?

зараз не друга світова. танками мало воюють...

Якщо вторгнення почнеться - танки будуть. І не мало. Це я тобі обіцяю ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що якщо і війна розпочнеться, то вона не буде такою примітивною. Ми давно вже пережили ті часи коли люди бігали з автоматами та гасали на танках. Є і інші види зброї про які також не варто забувати. Наприклад біологічна. Капнуть каплю хімічної зброї в центральний водопровод Києва, і через день - половини міста не буде просто в живих. Тому якщо все почнеться і нам не буде представлена гідна допомога, то нам всім прийде кінець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вторгнення почнеться - танки будуть. І не мало. Це я тобі обіцяю ...

коли ж до тебе дійде, що давно уже не має "якщо"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вторгнення почнеться - танки будуть. І не мало. Це я тобі обіцяю ...

коли ж до тебе дійде, що давно уже не має "якщо"...

мова йде про регулярні танкові, артилерійські і моторизовані зєднання. а чим зараз може росія воювати? тільки ними.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже в Україні ще дійсно залишились наївні люди, що вірять – все владнається саме собою; cплине час та й все саме затихне? :dont: саме ці люди благають наших політиків-бізнесменів придбати мир задорого, чим більше таких людей, тим дорожче цей мир та спокій буде коштувати. це не рахуючи жирної накрутки, яку політики собі покладуть у кишеню "за клопіт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що якщо і війна розпочнеться, то вона не буде такою примітивною. Ми давно вже пережили ті часи коли люди бігали з автоматами та гасали на танках. Є і інші види зброї про які також не варто забувати. Наприклад біологічна. Капнуть каплю хімічної зброї в центральний водопровод Києва, і через день - половини міста не буде просто в живих. Тому якщо все почнеться і нам не буде представлена гідна допомога, то нам всім прийде кінець.

це так все всього за шість років помінялось ? в 2008му в Грузії чого не кАпали, а танками й літаками утюжили ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana Karplyuk - це зброя масового винищення. Нагадати, що шукали американці в Іраку? Негуманно травити людей, як пацюків, реакція світової спільноти буде приголомшливою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доводиться вірити, хоч й це звучало б ще рік тому безглуздо. Варто перестати марити "мирним шляхом" вирішення проблеми на сході і зняти нарешті ті рожеві окуляри. Перед нами чіткий ворог №1 - Росія. Потрібно ізолювати себе від цього "четвертого рейху" і дати відповідь окупантам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вторгнення почнеться - танки будуть. І не мало. Це я тобі обіцяю ...

коли ж до тебе дійде, що давно уже не має "якщо"...

до мене це дійшло коли я створив тему Війна. Якщо цікаво - подивися на дату. Але я завжди намагаюся мислити тверезо (звичайно в переносному сенсі цього слова) і думаю, що всі погодяться зі мною, що зараз триває неоголошена війна росії з Україною. Мова ж в опитуванні йде про спражню війну, про ту війну коли збройні сили однієї країни не ховаючись за спини своїх маріонеток чи найманців, відкрито вводять свої збройні сили та починають воювати проти іншої держави на її території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що путін крок за кроком виясняє ступіні своєї свободи. Забрав Крим - сміховинні санкції по невиїзду топ-персон (ну і дещо в військовій співпраці звернули, було-б безглуздо озброювати потенційного ворога). Затіяв анексію Сходу - "глибока стурбованість". Ввів танки, пару штук, на пробу - як не отримає по-зубам, їх буде значно більше. Зараз вони готують наші МіГи з Криму для провокацій, вся увага світу прикута до Мундіаля (пам'ятаєте, під час якої події х@йло почало війну в Грузії?)

Хотілося-б помилитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що якщо і війна розпочнеться, то вона не буде такою примітивною. Ми давно вже пережили ті часи коли люди бігали з автоматами та гасали на танках. Є і інші види зброї про які також не варто забувати. Наприклад біологічна. Капнуть каплю хімічної зброї в центральний водопровод Києва, і через день - половини міста не буде просто в живих. Тому якщо все почнеться і нам не буде представлена гідна допомога, то нам всім прийде кінець.

Оксаночко, чи Роман, як там правильно? Ну невже не можна трошки подумати головою? Який дебіл буде застосовувати біологічну, бактеріалогічну, хімічну чи будь-яку іншу зброю масового знищення на території яку хоче приєднати до себе? Повір мені, достатньо буде пару пострілів у тебе під вухом, щоб ти впісялась (впісявся) та вкакалась (вкакався). У війні яка може початися головне буде не винищення місцевого населення, а його підкорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неоднозначне питання. З однієї сторони - так, бо війна вже йде; з іншої - ні, не вірю що у відкриту війною піде. Скоріше за все от так і буде - відхрещуючись що то російські бійці і роблячи міну типу "я тут ні при чом", і буде гадити далі і далі поки самого в те лайно пикою не втовчуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неоднозначне питання.

саме тому я й написав "повномаштабне вторгнення". оскільки приховане вже давно почалося ... Так що. як на мене, питання поставлене доволі чітко ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неоднозначне питання.

саме тому я й написав "повномаштабне вторгнення". оскільки приховане вже давно почалося ... Так що. як на мене, питання поставлене доволі чітко ...

дійсно, видно я була не досить уважна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...