Перейти до змісту

Поганий відгук на магазин "перлинА".


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

Купував в магазині "Перлина" браслет з перлами. Всім був задоволений: ціною перлів, їхньою якістю і виглядом. Виріб придбав на подарунок коханій людині. Незнімаючи бірки, надів на руку... радості не було меж. Коли почав знімати браслет, він порвався (скоріше за все розвязався вузол ). Відразу ж в той день зателефонував в магазин, пояснив ситуацію. Продавці сказали, що даний косяк виправлять за свій рахунок. Заніс на наступний день, щоб поремонтували. Прийшов забирати, а даний вузол просто заклеєний супер клеєм і виглядає дуже не акуратно. Першопочатнового вигляду браслет уже не має. Був засмучений . Переробляти відмовились. Говорив з власником магазину, який виявився Хуйлом. Каже, що я йому брешу, що сам навмисне його порвав. Навіть не може припустити, що таке можливо бути. Даний магазин знаходиться в Порт Сіті. А про магазин в ЦуМі я зовсім мовчу. Персонал - одні хамидли . Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то здай і не парся. так як вони відремонтували за свій рахунок,значить визнали свою вину, а поки вона з біркою і пройшло всього один день - ти можеш забрати назад гроші. Якщо принципово такий же браслет цікавить - поїдь у Рівне, мб там десь є.

гноби тих путіних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував в магазині "Перлина" браслет з перлами

Ех.. а КЮЗ такий був прикольний... Гарантію давали на 3-5 років. Знижку 5%. А за тиждень ДО і тиждень ПІСЛЯ Дня народження - 20% !!!

Януковичів на палю!

АПД.

Він є!!! Рівне - найближче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ювілірні вироби поверненю не підлягають, якщо є чек час та гроші радив би експертизу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, хто таке сказав ? нижня білизна та медикаменти обміну не підлягають, а юв.вироби до чого ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, хто таке сказав ? нижня білизна та медикаменти обміну не підлягають, а юв.вироби до чого ?

Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172

почитайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перелік товарів належної якості згідно з додатком N 3, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин.

звідси

ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння"

і ось це

але ж,як я і сказав, Перлина за свій рахунок зробила ремонт,значить вона визнала брак, а брак покупцю не підійшов, він не хоче його взагалі. дана постанова не діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна почати з цього

6. Покупець має право на вільний вибір товару, перевірку його

якості, комплектності, міри, ваги та ціни. На вимогу покупця

продавець зобов'язаний надати йому контрольно-вимірювальний прилад

і документ, що підтверджує ціну товару.

після чого

10. У разі виявлення протягом двох років з дня покупки:

1) недоліків ювелірного виробу покупець має право вимагати пропорційного зменшення ціни виробу, безоплатного усунення його недоліків в розумний строк або відшкодування витрат на усунення

недоліків виробу;

2) істотних недоліків ювелірного виробу, які виникли з вини

виробника (продавця),покупець має право в порядку та у строки, встановлені

законодавством, на підставі договору за своїм вибором вимагати від

продавця (виробника):

розірвання договору та повернення сплаченої за виріб суми;

ну ти правий, вся відповідь є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за увагу.

Рано дякуєш. І рано ставити крапку.

Шуруєш в "Спілку захисту прав споживачів". Катаєш маляву, про кидалово і розводілово. І вимагаєш бабло назад.

Якщо будуть морозитися - несеш заяву в суд. Принаймні треба пригрозити судом.

Усі ці бариги тих розборок дуже не люблять, бо за ними слідує туєва хуча перевірок і контрольних закупок. І якщо дета шота вспливе якась лажа - то він надто дорого відкупиться. Йому буде дешевше віддати тобі бабулєс, аніж пережити усі перевірки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого паганого за перлину не скажу, багато разів купував там прикраси, золото, срібло - все добре. Але ось останній раз завітав в золотий вік - і був приємно вражений. Настільки приємні продавці, що не хочеться від них виходити. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, дуже гарне обслуговування, і знижкі дають суттєві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... поради звісно доречні але за 180 грн втратити багато свого часу , як на мене шкура вичинки не вартує . простіше дома сам перевяжу .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DPAKOH, красень,просто красень =)

я думва вартість коливається від 5000-8000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однажды отоваривался в Золотом Веке (Там-Там). Действительно, продавцы приятные и сдержанные. Обслуживание понравилось.

... поради звісно доречні але за 180 грн втратити багато свого часу , як на мене шкура вичинки не вартує . простіше дома сам перевяжу .

180грн :_09: Я думал минимум 1800.... действительно не стоит....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував в магазині "Перлина" браслет з перлами . Коли почав знімати браслет, він порвався (скоріше за все розвязався вузол ) . .... :_08:

b1fc63d873.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все буде пучком, звісно обідно що так вийшло з подарунком.....але краще самі зробіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу показати, де власник магазину мешкає :)

А я могу показать где продаются горючие материалы и стеклянная тара к ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу показати, де власник магазину мешкає :)

А я могу показать где продаются горючие материалы и стеклянная тара к ним.

))) з миру по нитці - бідному на сорочку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за увагу.

Рано дякуєш. І рано ставити крапку.

Шуруєш в "Спілку захисту прав споживачів". Катаєш маляву, про кидалово і розводілово. І вимагаєш бабло назад.

Якщо будуть морозитися - несеш заяву в суд. Принаймні треба пригрозити судом.

Усі ці бариги тих розборок дуже не люблять, бо за ними слідує туєва хуча перевірок і контрольних закупок. І якщо дета шота вспливе якась лажа - то він надто дорого відкупиться. Йому буде дешевше віддати тобі бабулєс, аніж пережити усі перевірки і т.д.

Людина, що торгує золотом та діамантами -прораховує ситуацію наперід набагато краще , ніж простий покупець.І зі спілкою захисту вона теж стикалася нбагато частіше , повір мені на слово.

І що в результаті опублікування цього ,,поганого відгуку ,, отримав ТС?

На деякий час стало легше від ізліянія душ?Знайшов тут колег по нещастю? Насолив Перлині?

І до речі, з чиєї руки він знімав браслет, коли той порвався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, що торгує золотом та діамантами -прораховує ситуацію наперід набагато краще , ніж простий покупець.І зі спілкою захисту вона теж стикалася нбагато частіше , повір мені на слово.

Вірю, але не вірю що купив усіх. Є люди й чесні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Право на якісний товар/послугу мають усі громадяни, незалежно від вартості даного товару/послуги: чи 1 коп. чи 10000 грн. Якщо продавець не може/не хоче забезпечити належну якість виконання, йому не місце на ринку.

З іншої сторони, сабж міг порватися від механічного впливу - розтягування, чи зачіпляння за деталь одягу наприклад, тоді магазин не винен.

поруч із "Перлиною" є непоганий ремонт ювелірних виробів (хз, може і не спроста) - здай, швидко та за недорого зроблять лялю з браслета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...