Перейти до змісту

Турагенства Луцька


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Підходить час відпусток. Є бажання поїхати на відпочинок, але якому туроператорові віддати перевагу?

Підкажіть, яке турагенство обрати? Цікавлять надійні та порядні турагенства.

Подорож планується у Болгарію або ж Туреччину.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Підходить час відпусток. Є бажання поїхати на відпочинок, але якому туроператорові віддати перевагу?

Підкажіть, яке турагенство обрати? Цікавлять надійні та порядні турагенства.

Подорож планується у Болгарію або ж Туреччину.

Дякую.

Минулого літа купував путівку в користувача oledalll. За рахунок знижки різниця в ціні (за цей же готель в інших Луцьких турагентствах) компенсувала мені вартість бензину до Борисполя і назад. Як в цьому році - не знаю. Ось його тема про путівки. Туроператор в нас був TUI Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туристическое агентство JT GROUP Кривой Вал, 34, оф.301 , Луцк , Украина

(0332) 28-28-58

тільки позитивні відгуки.Дівчата буквально супроводжують клієнта від початку до кінця туру.Був випадок,коли один батько забув свого паспорта.а летів з дочкою.Дівчата дуже гарно розлулили ситуацію.Дочку зустріли в аеропорту представники готелю,а батько полетів наступним рейсом. Турбота про клієнта це -показник вищий ніж додаткові 1-2 % знижки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав раза 3-4 в Нові Мандри - в них офіс на Данила Галицького, ціна нормальна, бонуси давали))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я замовив на липень путівку в туреччину в Мега-трейді, обслуговування сподобалось, правда ще квитків на літак і путівки не отримував, обіцяли на початку липня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двічі користувалася послугами "Малібу" біля універмагу. Сподобалося

Двічі користувалася послугами "Малібу" біля універмагу. Сподобалося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...