Перейти до змісту

Заміновано будівлю на Гулака Артемовського...


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні близько 16,00 проїжджав по вул. Гулака Артемовського, там недоїжджаючи до в'їзду до роддому десь 120 метрів будівля, проїзд заблоковано (частково) багато пожежних, швидких, поліцаїв і простих зівак, все огороджено стрічками, нікого не пускають. На моє запитання що коїться - знов замінували відповів представник правоохоронних органів у бронежелеті.

Хто що чув по цьому поводу?

П.С. Це не відголоски вчорашнього міньорщика, походу то наступний кандідат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повісити одного за яйця на театральній площі, а другого на Київській. і тоді подивимось чи з"явиться третій бовдур

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і тоді подивимось чи з"явиться третій бовдур

Ооо, їх назбирається величезна кількість. Подивитись на людину, підвішену за яйця <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я казав що таких дибілів висвітлити в ЗМІ треба, і ще раз повторюю "того дибілоїда бажано показово покарати (бажано з висвітленням в ЗМІ): ПІБ, хто він (воно), і відповідно покарання. Моя позиція що садити на довгий час і утримувати його в "холодній" неварто. Тільки важкою працею (якщо воно виявить непсихічно хворе) де саме гнути спину це вже інше питання, і великим штрафом (100-150 тис. грн.) ... щоб знав за що"

Бо це вже якась масовість виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 16,00 проїжджав по вул. Гулака Артемовського, там недоїжджаючи до в'їзду до роддому десь 120 метрів будівля, проїзд заблоковано (частково) багато пожежних, швидких, поліцаїв і простих зівак, все огороджено стрічками, нікого не пускають. На моє запитання що коїться - знов замінували відповів представник правоохоронних органів у бронежелеті.

Хто що чув по цьому поводу?

П.С. Це не відголоски вчорашнього міньорщика, походу то наступний кандідат.

щось я не зрозумів, в сусіднійц темі, ти пишеш, що лежиш *з роспоротим пузом* в другій лікарні й ледь 15хв простояв біля ліфту, а тут вже на наступний день проїзжджав по Гулака Артемовського, не зрозуміло

Сьогодні близько 16,00 проїжджав по вул. Гулака Артемовського, там недоїжджаючи до в'їзду до роддому десь 120 метрів будівля, проїзд заблоковано (частково) багато пожежних, швидких, поліцаїв і простих зівак, все огороджено стрічками, нікого не пускають. На моє запитання що коїться - знов замінували відповів представник правоохоронних органів у бронежелеті.

Хто що чув по цьому поводу?

П.С. Це не відголоски вчорашнього міньорщика, походу то наступний кандідат.

Я якраз лежу у одній із тих замінованих лікарнях (я в 2й на Відродження), ви навіть не уявляєте що то за жах творився з перевозками лежачих і нетранспортабельними... і на наступний день коли сходитись всі потихеньку почали і хворі і врачі, ппц, з розпоротим пузом перед ліфтом 15хв простояв.

Таких слабих на голову (міньорів) суспільству непотрібно, садити їх треба з обтяжуючими обставинами. Уявіть якщо б недай Боже під час транспортування хтось би відійшов на "той" світ, а? Злості невистачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повісити одного за яйця на театральній площі, а другого на Київській. і тоді подивимось чи з"явиться третій бовдур

для чого вішати? Достатньо щоб пару людей за це сіли на 6 років, як передбачено Кримінальним кодексом. Ну і відповідно якомога ширше висвітлення того чим для них закінчилися їхні жарти в пресі. Всі наступні задумаються чи воно того варте ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 16,00 проїжджав по вул. Гулака Артемовського, там недоїжджаючи до в'їзду до роддому десь 120 метрів будівля, проїзд заблоковано (частково) багато пожежних, швидких, поліцаїв і простих зівак, все огороджено стрічками, нікого не пускають. На моє запитання що коїться - знов замінували відповів представник правоохоронних органів у бронежелеті.

Хто що чув по цьому поводу?

П.С. Це не відголоски вчорашнього міньорщика, походу то наступний кандідат.

щось я не зрозумів, в сусіднійц темі, ти пишеш, що лежиш *з роспоротим пузом* в другій лікарні й ледь 15хв простояв біля ліфту, а тут вже на наступний день проїзжджав по Гулака Артемовського, не зрозуміло

Сьогодні близько 16,00 проїжджав по вул. Гулака Артемовського, там недоїжджаючи до в'їзду до роддому десь 120 метрів будівля, проїзд заблоковано (частково) багато пожежних, швидких, поліцаїв і простих зівак, все огороджено стрічками, нікого не пускають. На моє запитання що коїться - знов замінували відповів представник правоохоронних органів у бронежелеті.

Хто що чув по цьому поводу?

П.С. Це не відголоски вчорашнього міньорщика, походу то наступний кандідат.

Я якраз лежу у одній із тих замінованих лікарнях (я в 2й на Відродження), ви навіть не уявляєте що то за жах творився з перевозками лежачих і нетранспортабельними... і на наступний день коли сходитись всі потихеньку почали і хворі і врачі, ппц, з розпоротим пузом перед ліфтом 15хв простояв.

Таких слабих на голову (міньорів) суспільству непотрібно, садити їх треба з обтяжуючими обставинами. Уявіть якщо б недай Боже під час транспортування хтось би відійшов на "той" світ, а? Злості невистачає...

елементарно ватсон :) вчора мене з лікарні виперли, я ж не на богдані їхатиму, живіт таки болить, а маршрутка як розтрусить то грижа назад вилізе :) тому я вийшовши з лікарні бігом у своє авто і додому потихеньку.... приїхав на наступний день, застав штовханину та черги біля ліфтів... після обіду по дуже важливим особистим причинам мусив покинути больничку без дозволу лікаря на кілька годин і назад на кушетку. Під час мого відлучення я проїжджав біля роддому і сіє узрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ходу то той самий ТоварІщ-бомбер..... :0116: якась не любов в нього до завокзального району....або просто живе там і дивиться що ж то робиться(скоріше всього)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ходу то той самий ТоварІщ-бомбер..... :0116: якась не любов в нього до завокзального району....або просто живе там і дивиться що ж то робиться(скоріше всього)

Так затримали вже http://magnolia-tv.com/photo-news/2014-06-02/40377-volinska-m-l-ts-ya-zatrimala-m-nuvalnika-k-lkokh-lutskikh-l-karen-foto, це він з сізо дзвонить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Гулака-Артемовського ніхто немірував,перехожа жіночка почула запах і викликала газову службу і з'ясувалося шо в машини стався витік газу через несправність газової установки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже порядок буде і меньше отаких 1д1от1в які звонять тіпа заміновано, смітять, і громлять міські споруди. Деколи страшно вночі на вулицю вийти((( Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деколи страшно вночі на вулицю вийти

часто гуляю провулками після 24:00 і ніграма мені не страшно в Луцьку. по одиничним ідіотам не варто судити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...