Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

Frank Cowperwood, ти, звичайно, вибач. Але:

1. Спростування фотки немає, що це фейк - ти доказів не надав.

2. Від твоїх лінків з Шарієм вже ригати хочеться. Ця падла дуже тонко грає на емоціях українців, при цьому прикривається "болем за Україну". Ми і без нього прекрасно знаємо - хто є ху, і хто що зробив.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти придивись, там видно шо то є фотошоп. Полоска на серці особливо це показує.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ти придивись, там видно шо то є фотошоп. Полоска на серці особливо це показує.

Фотошоп? Нє увєрєн! тут Джерело російське, не наше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Спростування фотки немає, що це фейк - ти доказів не надав.

В попередньому пості є посилання на відео з спростуванням фейку. Там навіть видно прямий лінк на сайт, звідки фото було зкомунізджено нашою бравою пропагандою. Не лінуйтеся, відкрийте відео, воно йде всього декілька хвилин.

2. Від твоїх лінків з Шарієм вже ригати хочеться.

Я думаю ваш рвотний рефлекс зумовлений руйнуванням шаблонів про непорочність наших ЗМІ і всієї влади.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю ваш рвотний рефлекс зумовлений руйнуванням шаблонів про непорочність наших ЗМІ і всієї влади.

Ох як ти помиляєшся. )))

В попередньому пості є посилання на відео з спростуванням фейку. Там навіть видно прямий лінк на сайт, звідки фото було зкомунізджено нашою бравою пропагандою. Не лінуйтеся, відкрийте відео, воно йде всього декілька хвилин.

Так я і визнав, що це 2012 р. Більше того, навіть надав лінк на цю подію 2012 р. в пості №1543. Так що, не нада ля-ля... )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В попередньому пості є посилання на відео з спростуванням фейку. Там навіть видно прямий лінк на сайт, звідки фото було зкомунізджено нашою бравою пропагандою. Не лінуйтеся, відкрийте відео, воно йде всього декілька хвилин.

а ти на сайт 5.ua ходив і дивився сторінку про яку говориться в твоєму відео?

ну то сходи і не позорся http://www.5.ua/svit/U-Moskvi-tysiachi-rosiian-vyishly-na-provladnu-aktsiiu-Antymaidan-71054.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і визнав, що це 2012 р. Більше того, навіть надав лінк на цю подію 2012 р. в пості №1543. Так що, не нада ля-ля... )))

Ви не зрозуміли головного. Наша пропаганда взяла "ліву" фотку з АнтиПутінського мітингу і вліпила її як доказ "ватності" росіян. Вас влаштовує така ситуація? Вам подобається, що вам вішають лапшу на вуха і ви готові її їсти, лише б вона очорняла Росію? Якщо так, то це серйозний привід задуматись, чи не пора б в назву теми через кому дописати ще одну країну.

Ви ж так яро боретесь проти фейків LifeNews, чому ж тоді готові заплющувати очі на відверту брехню вітчизняних ЗМІ?

  • +1 4
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж так яро боретесь проти фейків LifeNews, чому ж тоді готові заплющувати очі на відверту брехню вітчизняних ЗМІ?

Тому що війна.

Інформаційна в тому числі.

І Шарій в цій війні - на боці ворога,

Тому кожен пост з посиланнями на його так звані "антифейки" вважаю підтримкою ворога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти на сайт 5.ua ходив і дивився сторінку про яку говориться в твоєму відео? ну то сходи і не позорся http://www.5.ua/svit...idan-71054.html

Я вам, мабуть, зараз відкрию дуже страшний секрет, про який знає лише каста обраних........."новини і статті на інтернет-ресурсах можна редагувати". :_04:

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що війна. Інформаційна в тому числі. І Шарій в цій війні - на боці ворога, Тому кожен пост з посиланнями на його так звані "антифейки" вважаю підтримкою ворога.

Тобто ви свідомо підтримуєте, щоб наше ЗМІ вішало вам на вуха лапшу? Якщо так, то, по-моєму, ми не той народ називаємо "ватниками".

  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що війна. Інформаційна в тому числі. І Шарій в цій війні - на боці ворога, Тому кожен пост з посиланнями на його так звані "антифейки" вважаю підтримкою ворога.

Тобто ви свідомо підтримуєте, щоб наше ЗМІ вішало вам на вуха лапшу? Якщо так, то, по-моєму, ми не той народ називаємо "ватниками".

Ze jak v Anekdoti:

Kume, ti chij drug mij chi vedmedia?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не зрозуміли головного. Наша пропаганда взяла "ліву" фотку з АнтиПутінського мітингу і вліпила її як доказ "ватності" росіян. Вас влаштовує така ситуація? Вам подобається, що вам вішають лапшу на вуха і ви готові її їсти, лише б вона очорняла Росію? Якщо так, то це серйозний привід задуматись, чи не пора б в назву теми через кому дописати ще одну країну. Ви ж так яро боретесь проти фейків LifeNews, чому ж тоді готові заплющувати очі на відверту брехню вітчизняних ЗМІ?

Frank Cowperwood, я свою помилку визнав. Це раз. По друге. Фотка не фейкова, я це довів. По третє. Я сам і розвінчав (за допомогою дописувачів та лінку з РИА-Новости), що фотка 2012 р., а не 2015 р. До речі, фотка якраз і доводить ватність росіян, ще з 2012 р.

Змінено користувачем Smith
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Frank Cowperwood, я свою помилку визнав.

Ок, це добре, що ви розібралися. Але ж багато людей буде читати отакі новини і вірити тому всьому, не ставлячи під сумнів їх правдивість. Я веду до того, що в нас журналісти свідомо не гребують тими ж методами подачі дезінформації, що і в Росії. Все ж таки, трохи не того очікували люди, виходячи на майдан.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, це добре, що ви розібралися. Але ж багато людей буде читати отакі новини і вірити тому всьому, не ставлячи під сумнів їх правдивість. Я веду до того, що в нас журналісти свідомо не гребують тими ж методами подачі дезінформації, що і в Росії. Все ж таки, трохи не того очікували люди, виходячи на майдан.

А ось тут погоджуюсь на 100%. Треба працювати "тонше". З інформаційною війною в нас біда.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам, мабуть, зараз відкрию дуже страшний секрет, про який знає лише каста обраних........."новини і статті на інтернет-ресурсах можна редагувати"

дякую за секрет

а чим я гірший за шарія?

шяс заллю на ютюб ролік "Как тіпа пьятий канал паддєливаїт новасті"

post-22720-0-70659200-1424611346_thumb.g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за секрет

а чим я гірший за шарія?

шяс заллю на ютюб ролік "Как тіпа пьятий канал паддєливаїт новасті"

post-22720-0-70659200-1424611346_thumb.g

Ого це тільки мені таке показалось, на фото було що борд.луцк.юа за путіна млять, і колорадська лєнточка, що це таке??????

як таке може бути????? невже адміни продалися, ось бачете як всі за гроші готові все продати, мда.... такого не чекав, це просто жесть...

П.С. а який нік на борді той жіночки що такий ганебний прапор тримає????

Змінено користувачем BodyLife
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за секрет а чим я гірший за шарія? шяс заллю на ютюб ролік "Как тіпа пьятий канал паддєливаїт новасті"

Проблема в тому, що в даному випадку Шарій якраз сказав правду про 5-ий канал, що він викладає дезінформацію.

Подивіться хоча б на дату створення тої новини і дату її редагування:

af5d8903aa946186711d4be69baa6ead-full.jpg

02c36d5ca492fcebb9941c626e16f869-full.jpg

Нагадаю, Шарій виклав свій ролик 21.02.2015.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що в даному випадку Шарій якраз сказав правду про 5-ий канал

правду?

я он вище виклав відео, воно таж абсолютно правдівоє, зуб даю

б на дату створення тої новини і дату її редагування

а що вони там редагували? може орфографічну помилку якусь виправили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що вони там редагували? може орфографічну помилку якусь виправили?

Точно. Тепер почекаємо, коли інші ресурси, згадані у ролику Шарія, виправлять цю "орфографічну" помилку :_02: . В цьому плані редактори 5-го каналу працюють найоперативніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце точно маразм крєпчал... у всему правосеки виннні...

post-12707-0-85951200-1424629200_thumb.j

Змінено користувачем tmt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пічалька...

e1544455b3a0930e9dfeaf97b9c6f68e.jpg

В історію важко війти, але легко вляпатись..

b8bd00986890a59f1de4457e33e90407.jpg

Гуляй Вася, жуй опилки, я директор лесопилки.

d3028a0894d7baf27671bb51faddc093.jpg

Змінено користувачем tmt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а шо? Пизд...ти так пизд...ти! Як ще корабль і подводну лодку не захватили?

знайшли виправдання під ту техніку, що з парашкинських гумконвоїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...