Перейти до змісту

Порадбте камеру!


pashtik

Рекомендовані повідомлення

Порадьте, яку камеру підключити, до широкоформатного телевізора, щоб транслювати якесь дійство. Камера стаціонар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шотам радити,беріть будь яку аналогову камеру, подайте на неї +12v. і підключить до телевізора на АV вхід(жовтий) за допомогою коксіального кабеля з однієї сторони BNC роз"єм(до камери) з другої як тюльпан, і в тєлік, на телевізорі кнопка AV/ VIDEO, ну або типу того, і вуаля на весь екран зображення)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте колесо яке чіпляється до велосипеда щоб їхати.

Наприклад в Ківерці.

нічого з ТЗ неясно, який телевізор, відстань від камери до телевізора, якість зображення.

Можна якусь вебку вчепити якщо телік смарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте колесо яке чіпляється до велосипеда щоб їхати.

Наприклад в Ківерці.

нічого з ТЗ неясно, який телевізор, відстань від камери до телевізора, якість зображення.

Можна якусь вебку вчепити якщо телік смарт.

Я думаю круглої форми Вам підійде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогову камеру, подайте на неї +12v. і підключить до телевізора на АV вхід(жовтий) за допомогою коксіального кабеля з однієї сторони BNC роз"єм(до камери) з другої як тюльпан, і в тєлік, на телевізорі кнопка AV/ VIDEO, ну або типу того, і вуаля на весь екран зображення)).

в мене саме так було, до купівлі реєстратора, дивився через телевізор хто прийшов до вхідних дверей, щоб не йти до них, а тут, мабуть, має бути камера десь в роздягальні або у ванній)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогову камеру, подайте на неї +12v. і підключить до телевізора на АV вхід(жовтий) за допомогою коксіального кабеля з однієї сторони BNC роз"єм(до камери) з другої як тюльпан, і в тєлік, на телевізорі кнопка AV/ VIDEO, ну або типу того, і вуаля на весь екран зображення)).

в мене саме так було, до купівлі реєстратора, дивився через телевізор хто прийшов до вхідних дверей, щоб не йти до них, а тут, мабуть, має бути камера десь в роздягальні або у ванній)))))

)))) Да нє, я так зрозумів десь в піцерії, ТС десь там ще одну тему створив про роботу у піцерії.

Але він нічого конкретного не пише( я на рахунок камери) тому і написав саме елементарне, а що він хоче конкретно не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...