Перейти до змісту

Автомобільний радио зв"язок Луцька (Волині)


syavasl

Рекомендовані повідомлення

а чому PMR? я так розумію у вас радейка вже є така, але ж оптимальнішим варіантом був би LPD як на мене. там більше каналів та можливостей для спілкування. Хоча питання спірне.
Для меня не критично,у меня UV-5R. Повторюсь еще раз,выбрал этот диапазон,потому как большенство продаваемых редеек в этом диапазоне. Для продвинутых радио любителей нет проблемы в каком диапазоне работать,а вот желающему автомобилисту-велосипедисту какой не в курсе всех этих заморочек проще купить в магазине,то что есть на прилавке и выходить на связь уже на доступном канале (без програмирования и остального) я думаю,так будет проще создать сеть с большим количеством пользователей. Один увидел у другого пошел себе купил и пользует,а так еще настраивать нужно а как даже первый не знает,ему там кто то залил каналы... На стекло заднее наклейку с каналом и чистотой, сразу ясно,что человек имеет рацию,и к нему можно обратится,там если сам едешь пообщаться,чтоб не скучно было,спросить где чего. Вы высказуйте свои мнения,вместе подумаем-придумаем как лучше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

ну з точки зору завдань саме автоканалу з відкритим доступом для всіх я думаю все ж слід почати з визначення частоти та нарощування кількості користувачів. Коли буде чоловік з 20, можна подумати і про репітер, як в Києві чи інших містах. Мені як водію цікаво оперативно знати що робиться в місті, де стоять ДАІ, де пробки та інше. laser писав про досвід в цьому, цікаво чого ця тема заглохла. На Zello є теж автоканал Луцьк, але там все мовчить. Якщо нас буде багато, то ця тема може жити, якщо ні, то з урахуванням радіусу дії рацій, нам буде важко почути один одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

базову-не базову, але репітера з підсилювачем десь на 16-ти поверхівці поставити було би досить непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser - якщо щось потрібно для того всього пиши чим можемо допоможем ! (ну хоч фінансово)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би теж прийняти участь!!! Оскільки дуже багато часу проводжу за кермом

Хотів би теж прийняти участь!!! Оскільки дуже багато часу проводжу за кермом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так какие рации все-таки покупать надо? Если делать сеть то лучше уже одну и качественную. Откройте счет в банке, кто хочет и кому это интересно тот скинется и поможет финансово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так какие рации все-таки покупать надо? Если делать сеть то лучше уже одну и качественную. Откройте счет в банке, кто хочет и кому это интересно тот скинется и поможет финансово.

Підтримую, думаю, всі зацікавленні фінансово допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот! уже есть не мало заинтересованых! Давайте выберем всетаки канал (чистоты) ,чтобы желающие могли купить себе радиостанцию-рацию и собираем коллектив. Прокоментируйте пожалуйста мое предложение по поводу ПМР радеек,возражения-замечание свои предложения. На счет попугая я писал в первом сообщении,если будет интерес,то можно репитер поставить. Давайте про канал высказуйтесь,может опрос создать!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посл прочитанного выше, закрался вывод, что меньше геммора будет с Зелло, и доступнее.. хотя хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю надо начать с этих пунктов, а по ходу их добавлять!

1. Составить список первоначальных желающих;

2. Определится с оборудованием + цена.

3. Разбить одноразовые финансовые затраты (взносы) + ежемесячные

4. При желании Оборудование можно привести с Китая , цена явно будет меньше.

5. Составить список требований к участникам и новых желающих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладнання це певно найпростіше що прийдеться вирішувати. Рація 500-700 грн, антена саморобна або купити за пару сот грн, декілька метрів кабеля (ну хай 50-150 грн), блок живлення (100-200 грн), акумулятор автомобільний чи з упса (можна знайи задарма), упс (50-100 грн), металевий бокс (ціни не знаю), замок, простий дешевий комп/ноут або повторювач (до 400 грн), мачта (люба труба з послугами зварщика), розтяжки (троси) і прямі руки. збирається за пару днів. поставили, налаштували КСВметром і вуаля.

хочу закцентувати вашу увагу на пошуку місця для встановлення цього всього, і хто буде опікуватись цим всім (розрулювати різні проблеми, платити за світло, а також спадкоємцем у тому разі коли це все розпадеться)

репітер, карту якого я наводив раніше працює на базі простенького комп'ютера цілодобово і тягне приблизно десь 30 грн в місяць за світло. хоча це чисто розрахункова цифра. підтвердити не можу, не має змоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я готовий скінутись. З усіх нас напевне laser самий продвінутий в цих дєлах з досвідом. Може ми його попросим зайнятися організацією цього автоканалу. Може з нього колись народиться потужна мережа Луцька, яка об"єденає автомобілістів, велосипедистів, та і просто небайдужих Лучан та користувачів Zello.

Я за:

- LPD, наприклад канал 38;

- репітер;

- абсолютно відкритий доступ всім, і не тільки автомобілістам, без реєтрації та позивних;

- фінансову підтримку небайдужих;

- модератора цього всього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно открытый для адекватных людей. Тоесть я за регистрацию. Понаподключается школоты всякой разной и будут как дальнобои в россии что не слово то матюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж підтримую таку ідею з раціями в нашому місті, тільки вважаю що реєстрацію варто ввести коли буде велика кількість користувачів і якщо буде багато неадеквату в ефірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно открытый для адекватных людей. Тоесть я за регистрацию. Понаподключается школоты всякой разной и будут как дальнобои в россии что не слово то матюк.

А что даст регистрация? Кроме суппорта и легальности. Если любой "школотёнок" сможет купить рацию и выходить в эфир!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у багатьох є ПМР, як казав syavasl, то можна почати з цього діапазону. буде потреба чи можливість, можна перейти на ЛПД
Как вариант,для привлечения заинтересованости людей к проекту. Если появится троли (много тролей) все заинтересованые перейдут на ЛПД троли там и останутся.Или двух диаппазонный вариант. ЛПД на данный момент не расматюю потому как круг общения будет ограничен,а задумка привлечь как можно больше людей. Чтобы при выходе в эфир возле тебя в пробке ну пять человек оказалось,а не один и то в другом конце города через репитер... На счет станции,может есть у кого знакомый лифтер,помещение помойму какрас подходяшие,и закрытое,и сеть питания есть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю можливість взяти такий апарат чи підійде він для нашого проекту?) http://r3e.ucoz.ru/news/kenwood_th_f5_obzor/2011-01-26-155

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю можливість взяти такий апарат чи підійде він для нашого проекту?) http://r3e.ucoz.ru/n.../2011-01-26-155

підійде, підтримує діапазон "семидесятка", тобто як LPD, так PMR сітку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це представник китаєнвуду, тобто це не оригінал. Крім того там є варіанти по якості http://mag77.ru/thf5left.html

Гарантувати хорошу роботу 24/7 не можна по наступним причинам:

— Приймач середньої якості

— Передавач не потужний 2-5 Ват

— Під час інтенсивної роботи на передачу можливий перегрів, через відсутність нормального охолодження.

Але для початку підійде, від перегріву можна щось придумати, по потужності має вистачити для більш менш нормальної роботи по місту, за умови хорошої та високої антени.

Єдине що я не можу найти, так чи там є можливість підключення гарнітури? Якшо немає розєму, то прийдеться розкручувати її і паяти провода…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда давайте пробовать! 5й канал стандарт PMR частота 446.05625. кто не разбирается нужна просто вот такая радейка,с включеным 5м каналом

у меня на 5 канале на 33 кв. помехи, сплошное жужание

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от 5 канал можна викреслити, якшо там сильно помєхі лізуть.

на першому каналі були замічені колись охорона якогось об'єкту.

і якшо не помиляюсь сільпо біля варшавки на ньому сиділи.

PMR канал Частота (МГц)

1 446.00625

2 446.01875

3 446.03125

4 446.04375

5 446.05625

6 446.06875

7 446.08125

8 446.09375

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна. Підійде. Знайти можна тут :)

Чи маєте бажання персонально зустрітись?

Мені написали в приват, що є місце для встановлення центральної станції. Наче все підходить.

Збирати будемо?

Kotya, твоя рація в скільки грн обійдеться? чи буде задарма?

Спільний фонд організовуємо?

Хто буде розпоряджатись коштами і керувати цим всім?

Технічну сторону (побудову, монтаж) можу взяти на себе. в "директори" не набиваюсь, мені це нідо чого, давайте вирішувати гуртом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...