Перейти до змісту

Знайдено гроші в районі тролейбусного депо 09.05.2014


vlyapun

Рекомендовані повідомлення

Знайдено гроші в районі тролейбусного депо 09.05.2014. Загубив мотоцикліст близько 15,00 год. 09.05.2014. Звертайтесь за тел. 0502634814

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наш час повертати загублені гроші власнику, це дуже благородний вчинок, великий Вам респект, що хоть намагаєтесь це зробити!!! :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останім часм в існування справжніх ЛЮДЕЙ вірю тільки на просторах борди, то гроші повертають, то золоту прикрасу, я прихиляюсь перед вами, як то кажуть респект вам і уважуха))).

Але останім часом віра в справжніх людей поза межами борди, нажаль, закінчуєється((( *(Попрошу не кидатись в мене тапками), ось вам історія із сьогоднішньго гіркого досвіду: чоловіка відправила з старшим малим до свекрухи, а сама з меньшим відправилась в місто. "Люди" траплялись цілий день, спершу коли пробувала сісти в маршрутку (де переважно їхали чоловіки) з каляскою, і до мене таки проявили"жест доброї волі" - один мужчина аж зійшов з походу щоб я могла туди зайти і занести возика. Потім мені прийшлось "переходити" міст на вокзалі, коляска-тростинка з подвійними колесами і ширшою колесною базою, незмогла зовсім наїхати на ті штучки для візочків (не можу підібрати іншого слова, язик не повертається, так і хочеться дати візок з дитиною в руки конструктору), склавши візок (вага якого 9 кг) і взявши його і малого (12 кг) на руки я почала підійматись, малий весь час викручувався,. Людей мимо мене проходило дуже багато, і не один!!! не один з них, навіть не запропонував свою поміч (хоча коли я піднялась на верх, то ставала на "перекур" кожні 1,5 метри, каляска і малий весь час вислсзали з рук. Отам людська байдужість мене просто добила!!! Тільки коли я зійшла на другий поверх "Каравану" мене догнала жіночка і запрпонувала допомогти!!!

Я пишу це не про те, що хтось зобовязаний допомагати мені з моїми дітьми, а про те що ніхто навіть не спробував запропонувати мені допомогу, (хоча мені було реально важко)! Останім часом людська байдужість вражає, але коли заходиш на сторінки рідної борди і бачиш такі пости, то віра в справжніх людей відроджується!))) Чомусь не хочеться вірити в те, що наша ментальність - "моя хата з краю", а хочеться вірити в те що добрих людей все такі більше))). Великий вам + за ваші добрі вчинки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А озвучте, будь ласка суму, можна й після повернення. Просто цікаво, та й треба ж потім переказувати таку бувальщину, нехай знають люди, які суми повертають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А озвучте, будь ласка суму, можна й після повернення. Просто цікаво, та й треба ж потім переказувати таку бувальщину, нехай знають люди, які суми повертають!

Суму має озвучити той, хто її втратив. На даний час це - єдина інформація, яка дозволить встановити, чи власник звернувся до топікстартера, чи хтось інший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суму має озвучити той, хто її втратив. На даний час це - єдина інформація, яка дозволить встановити, чи власник звернувся до топікстартера, чи хтось інший.

Будемо надіятись, що БордЛуцьк - дУУже популярний ресурс. Або ж спрацює БіБіСі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суму має озвучити той, хто її втратив. На даний час це - єдина інформація, яка дозволить встановити, чи власник звернувся до топікстартера, чи хтось інший.

Я, наприклад, часто дуже приблизно знаю суму готівки у своєму гаманці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні іду до кума в гості (район ГПЗ), обов"язково розкажу про це оголошення, нехай він з кумою на свому районі про це розтриндять))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час це - єдина інформація, яка дозволить встановити

ну,можуть ще банківські картки бути....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суму має озвучити той, хто її втратив. На даний час це - єдина інформація, яка дозволить встановити, чи власник звернувся до топікстартера, чи хтось інший.

Я, наприклад, часто дуже приблизно знаю суму готівки у своєму гаманці...

Добре тобі! У мене ж взагалі гаманця немає... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суму має озвучити той, хто її втратив. На даний час це - єдина інформація, яка дозволить встановити, чи власник звернувся до топікстартера, чи хтось інший.

Я, наприклад, часто дуже приблизно знаю суму готівки у своєму гаманці...

Добре тобі! У мене ж взагалі гаманця немає... :(

В такому разі, купуйте рюкзачок )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, Ярчик. Наявність гаманця зовсім не означає наявність грошей, і навпаки. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є нормальні люди. в мене знайомий маршрутчик, повернув вже 6 телефонів мобільних. сам видзвонює, шукає хто згубив і нічого при цьому не вимагаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...