Перейти до змісту

Одесса Дом профсоюзов


timurlan

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 174
  • Створено
  • Остання відповідь

наскільки я встиг побачити, то це було схоже на внутрішній двір будинку профспілок, того, де все сталося...

ти впевнений, що це відділок мєнтів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого. З України то вони нікуди не дінуться, а прізвища, я сподіваюсь, переписані, і рожи зфоткані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Одесса-русский город"-кричать люди.І правильно,із сучасними нацистами,із незаконною владою їм має бути не по дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже з цього єдиний висновок: живими явно агресорів не залишати???

Та ні, Зносити ментів і владу, а всі інші змушенні будуть жити чесно, правила життя Раіссі більше не працюють на теренах України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, ти дурачок? чи так, придурюєшся? яка незаконна влада? Верховна рада незаконна? Йди вчи конституцію.

А якщо ти дійсно ідіот - вперед, до "законної влади" - в Растоф-на-дану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та дійсно вбивць там, певне, й не було... так, заблудші овечки, обдовбані гопники... А отих, хто стріляв - думаю, їх там і не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже з цього єдиний висновок: живими явно агресорів не залишати?

так.з ворогом не балакають, його знищують.

всі кого сьогодні випустили завтра зникнуть. Одесу вже не зупинити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выпущенные пророссийские активисты забирают свои документы из изолятора.

Как сообщает корреспондент INSIDER, с ними пошли их адвокаты.

При этом они не уверены, что освободили всех.

Все это происходит под ливнем.

Милиция находится тут же. На ней повязаны георгиевские ленточки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

Только что позвонил министр МВД Arsen Avakov и передал следующдующую информацию: "У меня нет слов, чтобы выразить свой гнев позорным фактом освобождения 10 провокаторов, по вине которых в Одессе было убито 43 человека и 160 ранено. Я хочу откровенно сказать о причинах происшедшего. Задержанные провокаторы должны были быть вчера ночью отконвоированы в Киев. Однако заместитель генерального прокурора Банчук прямо запретил этапировать задержанных из Одессы. В результате горотделмилиции был заблокирован. Милиция получила приказ не выпускать провокаторов и приготовиться к отражению штурма. Однако прокурор вынес решение об освобождении задержанных. Это самоуправное решение прокуратуры требует самого серьезного расследования. Освобождение провокаторов может привести к новым вспышкам насилия в Одессе. Действия МВД: все руководство УВД отстранено в полном составе, возбуждены уголовные дела. Новый начальник Одесского УВД Иван Катеринчук прибывает на место прямо сейчас".

В общем, мои выводы такие: органы правопорядка города Одесса требуют немедленного увольнения всего руководящего состава, включая среднее и высшее звено аппарата в МВД, СБУ, ГПУ. Эти органы работают в Одессе только ради "крышевания" контрабанды и "7-го километра". Всех гнать под корень.

Ждем объяснений от Генпрокуратуры в ответ на такие тяжкие обвинения.

В Одессе власть, если она хочет показать, что она есть, обязана немедленно вооружить отряды самообороны из патриотов. Других силовиков в Одессе просто нет - город беззащитен перед атаками террористов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

Я дозвонился до и.о. главы Администрации президента Сергея Пашинского по поводу возмутительного освобождения провокаторов одесской бойни из милиции по распоряжению Генпрокуратуры. Я задал простой вопрос: "У нас есть власть в Одессе?"

Пашинский сделал такое заявление: "Заступник генерального прокурора Банчук Микола Васильович прийняв жахливі за своїми наслідками рішення щодо звільнення з під варти усіх проросійських сепаратистів, яких затримали за провокування масової бійки в Одесі. Адміністрація президента не розуміє, як можна пояснити це звільнення з точки зору законів України. Ми негайно клопотатимемо перед генеральним прокурором Махницьким про звільнення Банчука, та перед головою СБУ Наливайченком щодо здійснення перевірки дій Банчука за підозрою у важкому державному злочині та зраді України".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрий Бутусов

Внимание одесситам! Важная информация! Одесса собирается дать отпор пророссийским сепаратистам. В ответ на захват горотдела милиции, и демонстрацию полной беспомощности правоохранительных структур, одесситы выходят на защиту родного города! Подразделения добровольцев стихийно собираются центре города. Огромная просьба - не выходить без предметов экипировки и защитного снаряжения. Просьба действовать скоординированно, вместе с организованными группами Самообороны.

По информации источников "Цензор.Нет", в ближайшие часы в Одесской области будет сменено руководство исполнительной властью. Вместо губернатора Немировского новым главой области может быть назначен Игорь Палица - один из ближайших соратников губернатора Днепропетровской области Игоря Коломойского.

О, наш Палиця всплив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, наш Палиця всплив.

надіюсь він слухається Коломойского й наведе порядок в Одесі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одесити кажуть:

BmzMgu2CMAAN9Xu.jpg

Схоже почалась громадянськеа війна, якщо ці колоради таке починають робити. Росіяни на своєму сайті пишуть про формування так званої донецької республіканської армії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже почалась громадянськеа війна

диверсанти стараються зробити все, щоб ти так й думав.

дві-три тисячі гопніків/криміналів та купа божевільних бабусь під керівництвом ГРУ не є громадянської війною.

вони вже співали, що майдан то громадянська війна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже почалась громадянськеа війна

диверсанти стараються зробити все, щоб ти так й думав.

дві-три тисячі гопніків/криміналів та купа божевільних бабусь під керівництвом ГРУ не є громадянської війною.

вони вже співали, що майдан то громадянська війна

Я дуже не хочу так думати, бажати війну у власній хаті може тільки божевільний. Але як ще назвати таке так сказати полювання? Помстою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ще нема громадянської війни, але до цього йде, такий план путіна. Якщо наша влада і на далі буде втрачати контроль над ситуацією і призначати керівників по квотам, то велика імовірність що може початись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, за даними з Одеси, 15 загиблих - росіяни, 10 - з Придністров'я. Про що ще може бути мова?

Тільки що "ICTV", серед опізнаних 46чол. усі одесити, піз....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як ще назвати таке так сказати полювання? Помстою?

спецоперацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як ще назвати таке так сказати полювання? Помстою?

Це звичайний бандитизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли народ воює з народом - це вже громадянська війна. В Одесі це вже почалося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли народ воює з народом - це вже громадянська війна. В Одесі це вже почалося...

Дуже не хочеться це визнавати, але фактично те, що відбувається в Одесі - дійсно громадянська війна, нав'язана нам ззовні :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не ведіться, а краще почитайте, що таке громадянська війна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...