Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

шо там в києві за х.... робиться??? :_09:

Київ можна з великої літери,це ж не хуйло.А що там робиться?

ви про це?

У Києві активісти влаштували перестрілку у гральному закладі, поранено 5 осіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українська співачка Тоня Матвієнко, яка разом з іншими артистами їздила Сходом країни у рамках туру "Підтримаємо своїх", поділилася шокуючою новиною

Відомо, що один із братів Тоні - монах, він служив в одному з монастирів у Бахчисараї, пише tsn.ua

Проте позавчора він приїхав до Києва, додому, бо більше не зміг терпіти того, що там бачив. За словами Тоні, у "тій православній обителі (Московського патріархату)" щодень благословляли терористів вбивати українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо там в києві за х.... робиться??? :_09:

спробували прибрати бардак, але про майдан є інша тема.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія прийняла рішення припинити транзитні рейси українських авіакомпаній через свою територію до деяких країн

Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, передають РИА Новости.

"Росія припиняє транзитні рейси українських авіакомпаній через повітряний простір РФ до Грузії, Азербайджан, Вірменію і Туреччину", - сказав він у четвер на засіданні уряду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські спецслужби почали ліквідовувати ватажків терористів

http://espreso.tv/news/2014/08/07/rosiyski_specsluzhby_pochaly_likvidovuvaty_vatazhkiv_terorystiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десантники 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади вирвались з оточення

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав засновник фонду «Крила Фенікса», який займається організацією волонтерської допомоги українській армії, Юрій Бірюков.

"Мої вирвались. 3 тижні. Не здалися, не склали. Гордо. Як і належить ВДВ... По виходу загиблих немає… Кинув все, несусь зустрічати", - написав волонтер.

Нагадаємо, окремі батальйони 79-ї бригади разом з іншими військовими підрозділами тривалий час перебували в оточенні біля кордону з РФ в зоні АТО. Десантники весь цей час перебували під перехресним вогнем з як збоку Росії та з боку бойовиків.

http://espreso.tv/news/2014/08/07/desantnyky_79_oyi_bryhady_vyrvalas_z_otochennya_pislya_trytyzhnevoyi_oblohy___biryukov

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со стороны России на территорию Украины проникли две колонны военной техники. Россия прислала террористам танки и БТРы. Об этом на брифинге сообщил спикер Информационного центра СНБО Андрей Лысенко.

"Россия продолжает поставлять оружие и наемников на Восток Украины. Вчера были зафиксированы переправки с российской территории военной техники через брод реки Миус около села Красная Заря Донецкой области", - рассказал Лысенко.

Возле поселка Провалье в Луганской области со стороны РФ на территорию Украины были переправлены 9 танков, 3 БМП, 4 БТР, 2 Урала. В Краснодонском районе зафиксировано перемещение еще ​​одной колонны военной техники, оружия и боеприпасов, которая двигалась из Донецка Ростовской области. В состав колонны входили БТРы и грузовики, количество которых устанавливается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно чула, що на кордоні з Білорусією знаходяться російські військові, а от сьогодні почула новину, що їм відданий наказ з п"ятниці на суботу наступати. Під прицілом західні та північні області. Хтось таке чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно чула, що на кордоні з Білорусією знаходяться російські військові, а от сьогодні почула новину, що їм відданий наказ з п"ятниці на суботу наступати. Під прицілом західні та північні області. Хтось таке чув?

Не знаю, я їм не наказував !

Тетяна. ну що за дитячий садочок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, ІМХО чергова деза, нема там стільки військ щоб розпочинати наступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от сьогодні почула новину, що їм відданий наказ з п"ятниці на суботу наступати.

Ви з командирами тих частин Їбет в близьких відносинах?

Бо інакше я не знаю, як можна вивідати в не полонених і адекватних командирів таку новину.

З.І. Разстрелять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, я їм не наказував !

Тетяна. ну що за дитячий садочок?

а ви при чім? я ж не кажу, що ви віддали наказ.

Я схильна вірити тому що мені говорять про ситиацію, що склалася зараз у країні, перевірені, як то кажуть, люди про це говорять.

Просто якось страшнувато стало, думала до нас ніколи не доберуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви з командирами тих частин Їбет в близьких відносинах?

Бо інакше я не знаю, як можна вивідати в не полонених і адекватних командирів таку новину.

З.І. Разстрелять!

помилуй Боже, бути на їхній стороні!

Ви не помітили, що у нас в країні все про все знають: з якої сторони і коли БТР заїжджають, скільки зброї перевезли, куди поїдуть, скільки їх і т.д., навіть відео про це все є. І саме цікаво, що ніхто їх не спиняє.

А те, що путінська рабсила на границі з території Білорусії стоять вже майже місяць - це факт, і стоять вони там не просто так то вже точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, вірити потрібно перевіреній інформації, а не слухам. Тому як слухи зачасту і поширює ворог, для того щоб посіяти паніку.

Навіть якщо і будуть вводити війська зі сторони білорусі, то ІМХО тільки на Київ. Тому як ми не є стратегічним регіоном, а Львів надто далеко від кордону, взяти під контроль західні регіони не вистачить тих військ що москалі ввели в Білоруссю, а робити логістичний коридор через область яка майже повністю покрита лісами то дуже складно і небезпечно.

Tanichka" post="1053118428"]

А те, що путінська рабсила на границі з території Білорусії стоять вже майже місяць - це факт, і стоять вони там не просто так то вже точно.

І це теж поки на рівні слухів, всі говорять але ніхто їх не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Руйнуючи міст на Луганщині, терорист підірвав себе

Вчора у Біловодському району Луганської області під час невдалої спроби підриву залізничного мосту через річку в селі Євсуг загинув терорист

Про це на брифінгу в Києві повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, передає УНІАН.

За його словами, внаслідок вибуху частково пошкоджено пішохідну частину мосту.

«На місці події залишились фрагменти тіла одного з диверсантів», - сказав Лисенко.

з.і. Шкода, що тільки один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Меренков, виконуючий обов'язки президента держпідприємтсва "Антонов" заявив, що українська авіація зможе обійтися і без російських комплектуючих

Про це Меренков розповів в інтерв'ю "Діловій столиці" .

"Заміна одних комплектуючих виробів на будь-які інші великих проблем не становить. Світ великий, зібрати літак можна і без російських комплектуючих. Не бачу ніяких проблем піти від поставок з Росії, особливо в критичній ситуації,"- сказав він.

Також, як зазначив Меренков, важливим є те, що не тільки Україна залежить від Росії, а і навпаки.

"У цій ніші вони також залежні від нас. Майже 40% літаків "АН" знаходяться в Росії. Це аргумент у будь-яких переговорах. Але для вирішення цього необхідно політичне рішення", - зазначив він.

На думку Меренкова українську авіацію чекає гарна перспектива розвитку.

"Ми самі здатні в період до 2030 року виробити достатню кількість літаків для того, щоб забезпечити обсяг продажів близько $ 20-30 млрд. Українська авіація може бути прибутковою. Нам треба просто розширювати ринок збуту і або модернізувати існуючі літаки, або розробляти нові. Просто в галузі треба навести порядок. Вона повинна виробляти не 3-4 літаки на рік, а до 30-40 літаків. Треба займатися пошуком замовлень і модернізацією машин", - розповів Сергій Меренков.

Також в.о. президента "Антонова" зазначив, щоб ні від кого не залежати, Україні потрібно розвивати бойову авіацію.

"Вже зараз "Антонов" може забезпечити ВВС - військово-транспортними літаками, літаками для перевезення особового складу. Трохи пізніше - літаками безпосередньої авіаційної підтримки військ, простіше кажучи, штурмовиками чи реальними розвідниками, патрульними літаками и безпілотними ЛА. Останні нужно створюваті з нуля, але це посильне завдання", - резюмував він.

Ось це нам дуже треба. Допомагай Бог!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збірна Австрії старатиметься обіграти росіян у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи-2016, щоб порадувати українців

Про це заявив австрійський легіонер київського "Динамо" Александар Драгович в інтерв'ю журналу "Футбол".

"Пощастило, що з Росією звела доля. Тепер ми в ім'я України повинні обіграти росіян, щоб вас порадувати", - каже 23-річний Драгович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це теж поки на рівні слухів

Вол-Волинську таксисти автомобілі з білоруськими номерами називають смельчаками На запитання чому??? Війська РФ стоять в Білорусії і (сябрів) поменьшало що у Володимері що в Ковелі А з його слів того року на Гряді відпочивало 50/50 (наші сябри ) зараз одиниці Можливо хтось може заперечити чи підтвердити на рахунок Гряди і Ковеля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бояться просто білоруси, в них теж гебельс тв шо і в москалів.

До нас по роботі час від часу білорус приїжджає, то постійно перед тим дзвонить і питає чи в нас все нормально і чи можна безпечно приїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це теж поки на рівні слухів

Вол-Волинську таксисти автомобілі з білоруськими номерами називають смельчаками На запитання чому??? Війська РФ стоять в Білорусії і (сябрів) поменьшало що у Володимері що в Ковелі А з його слів того року на Гряді відпочивало 50/50 (наші сябри ) зараз одиниці Можливо хтось може заперечити чи підтвердити на рахунок Гряди і Ковеля?

мабуть у них тут родичі бендерівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fbcdnsphot_5186272_13311071.jpg

Для тих, хто "нє в тємє":

Внимание! Путин выступит по телевидению с экстренным обращением к нации. «Этого все боялись»

Сегодня в 20.30 (скорее всего, речь идет об уральском времени) канал «Россия» ждет экстренное включение — выступление президента Владимира Путина. Как стало известно «URA.Ru», во все филиалы ВГТРК разосланы уведомления о том, что эфир в это время не должен ничем перекрываться.

Источники предполагают, что выступление президента будет связано с указом об ответных мерах в отношении Запада, в рамках которого ограничивается импорт продукции стран, применивших санкции в отношении России, конкретной информации по обращению главы государства пока нет.

«URA.Ru» будет держать читателей в курсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...