Перейти до змісту

Форум любителів Mitsubishi Lancer


kvit

Рекомендовані повідомлення

АААААААААААААААААААААААААААА!

Одни Эмоцииииииииииииииииииииии....

ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ

ЖЖЖЖЕСТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впав... валявся хвилин двадцять.... Це ж як над ним познущались... "пістолет від дизпалива не влазить в горловину"... ги... :):smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко повірити, що такі дибіли існують. Хоча... Форумчани просто забули йому порадити, що в дизельне пальне потрібно цукор добавляти. От тоді дійсно ракета :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С трудом верится что подобные идиоты имеют Mitsubishi Lancer, хотя если и имеют, то деньги явно не экономят.

Выдуманая история, ИМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно машину тато подарував, а синок вирішив на бензині зекономити на пиво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за выдуманную историю.

Хотя он из Прибалтики, но всё-равно не верю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальні історії.

Вірю на 100 %.

Поясню чому - як хтось правду сказав - Тато купив машину а от знання - забув купити..

Крім того - синочок такого татка навряд чи САМ ЗАПРАВЛЯВ колись автомобіль..за нього це робили на заправці.

а от вирішив сам - і маєш тобі..

Для багатьох людей (жінок в більшості) - видимої різниці між карбюратором/інжектором та свічкою накалювання - нема..

бензин/дизпаливо - рідина яку ллють у бензобак..все просто..

і ще - не вір усьому написаному - можуть і обманути...

автору "+" - весело було..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не скажи. вот, моей первой машиной был пассат B2 переделанный предыдущим хозяином с бензина на дизель -- ему переставили коробку и двигатель, а все остальное, например бензобак, остался "бензиновый". в результате горловина в баке была тоже под бензиновый пистолет.. пару раз мне на заправках пытались залить 92'й, насилу удержал.

но самое интересное началось после того, как я однажды перевозил в багажнике мопед и из бензобака разлился бензин. от машины где-то месяц стойко воняло бензином (пока я не спалил нах коврик из багажника). так вот, на заправках уже приходилось с пеной у рта доказывать, что я не верблюд и мне действительно нужна солярка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дима, речь идёт не о тебе- кторый знал!! :blink: (Ууууу - стоп - переключаюся)

Справа не в тім. Дійсно - справа йде про дітей - що взнають про нутрощі автомобіля із форуму , а не із курсів водіїв та книжок.

Ти ж сам знаєш - що на форумах є і тема "Хумор" і розводняки всяки і.т.д....

Можна ж і познущатися над кимось....

не думаю , що багато Лансерів було перероблено на солярку.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХА, я колись теж у волинянку залив ДП, просто в гаражі темно було і перепутав каністри.

З гаража я виїхав, але дуже вже газував , щоб не заглохла на малих оборотах, і диму синього було на все подвір"я. .....А старий вже і матюкався, згадаю-здригнуся.:-)))

Але потім злив з бака все , прокачав бензин і нічого - їздив далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але потім злив з бака все , прокачав бензин і нічого - їздив далі.

ріспект :rolleyes:

оце вот месадж всім задротам на модних іпонських тачках ;) тут би вже був рахунок салону на піцот баксів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...