Перейти до змісту

Пікардійська Терція


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Шкода що не заспівали "сад ангельських пісень"

А ми "Пустельника" чекали)

Зате "Плине кача" вживу - це ЩОСЬ, особливо в світлі подій через які пісня відомою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже гарний концерт!!! справжній святковий настрій!!!

p.s. "Зате "Плине кача" вживу - це ЩОСЬ, особливо в світлі подій через які вона пісня відомою.." - також вразила, відчувалась енергетика всього залу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, бракувало цей раз улюблених глибоких пісень. Мені б їх більше хотілося б почути ніж відомі зарубіжні. А ще б нові пісні Чубая та Івасюка озвучені ними.

З того, що вразило сьогодні, то "Очі відьми". Я цю пісню люблю ще як виконує "Вій".

Спів пікардійців у мене супроводжується постійним підшкірними імпульсоми (мурашки по шкірі) :)

Ну, а "Плине кача" з стоячим, завмерлим, шморгаючим носами залом, яскраво показує усю глибину нашої спільної рани. Це вже пісня-рубець, пісня-реквієм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, бракувало цей раз улюблених глибоких пісень. Мені б їх більше хотілося б почути ніж відомі зарубіжні.

З того, що вразило сьогодні, то "Очі відьми". Я цю пісню люблю ще як виконує "Вій".

Спів пікардійців у мене супроводжується постійним підшкірними імпульсоми (мурашки по шкірі) :)

Ну, а "Плине кача" з стоячим, завмерлим, шморгаючим носами залом, яскраво показує усю глибину нашої спільної рани. Це вже пісня-рубець, пісня-реквієм.

Хто був на балконі, то дружина вибачається(ми були майже по центру) коли співали "Плине кача" вона розривілася і трішки шороху наробила шукаючи серветки в сумочці.

А це прям нереально сильне виконання(не круто, ні-ні) а потужно!!! в емоційному плані, ну і голоса це не має слів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди хотів взнати що вінVolodymyr_Jakymec.JPG там щось стукає по нозі а потім слухає, настроюється на якийсь тон чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди хотів взнати що він там щось стукає по нозі а потім слухає, настроюється на якийсь тон чи що?

Щось таке)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Відповіть отримав!)) але, не зрозумів нічого))(ну трішки прикалуюсь) дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...