Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

Так то воно так пасани,але погодьтеся мав бути пенальті, рука була в штрафній Атлетико і якби Барса його реалізувала,ну то я не знаю що було б далі.А ваще то Барса сама винувата, почали грати як будто у них за плечима був результат 3-0, і таки да з таким тріо нічого не зробити,то канєшно заслуга Атлетіко, красавци.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Arden сказано:

А я б подивився овертайм :)

Ага, і я б не проти, да і по ходу він мав бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, w1se сказано:

басків взагалі то атлетік з більбао називають))

розширю світогляд - частина каталонців - баски, а хто, кого і як називає це вже вісімнадцяте діло, але то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво щоб Мансіті чи теж Атлетіко взяли кубок)

 

і добавлю, що хочу пів фінали - Баварія - Реал, Мансіті - Атлетико

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манчестер Сіті має виграти цього року, ну у фіналі точно буде B) от шось я собі таке придумав.

PS: дійсно без барси вже якось цікавіше,а то вона вже надоїла)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоб знову не було хиспанської спарки - так цікавіше, а хто виграє? Нехай сильнійший, всі вони варті перемоги! P.S. Особисто я чомусь за Реал... побачимо, завтра жеребкування...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюсь Челсі - МС (60хв. 0:2) і видно, що у МС якраз до півфіналу ЛЧ низка провідних гравців після травм одужала, Насрі, Де Брюйне і команда суттєво додала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yura-patriot сказал:

 

Цитата

6. Вільний удар після фіксації арбітрами положення "поза грою" буде пробиватись з місця, де було зафіксовано порушення, а не з місця, де воно фактично відбулося.

Тобто, якщо футболіст, який опинився у офсайді, встиг повернутись на свою половину поля до того, як пролунав свисток арбітра, то вільний удар буде виконано з цієї половини поля. Навіть попри те, що потрапити в офсайд на своїй половині поля досі неможливо.

 

Хто мені пояснить, як це має футболіст, який побував у офсайті, встигнути повернутися на свою половину поля??? Це арбітр може почекати свістати, поки той футболіст прибіжить у свою штрафну площадку і тоді дати свісток, щоб звідти били штрафний???  Шо за брєд?

 

Цитата

8. Якщо футболіст зазнав травми, а його кривдник отримав жовту або червону картку, то постраждалому футболісту не обов'язково залишати межі поля для отримання медичної допомоги.

Це робиться начебто для того, щоб позбавити команду, що провинилася, чисельної переваги на час надання медичної допомоги футболісту команди суперника. Однак, по факту, це загрожує чисельними та затяжними симуляціями.

 

Як це може загрожувати чисельними і затяжними симуляціями, якщо в інтересах постраждалого швидше повернутися на поле, щоб його команда не була у меншості?

 

Цитата

9. Схвалене тестування відеоассистентів головних арбітрів, що фактично означає впровадження відеоповторів. Відеозапис повинен допомагати арбітрам при спірних моментах: визначенні голу, вилученнях, призначеннях пенальті і ідентифікації порушника правил.

Дуже важливе нововведення, яке вже давно і голосно стукає у футбольні двері. Дана система буде впроваджена на два роки в нетопових чемпіонатах у тестовому режимі, а перше випробування її буде проведено вже цього літа на Копа Америка Сентенаріо.

 

Мене завжди цікавило, чому ми, телеглядачі, дивлячись футбол онлайн, можемо бачити повтори і всі спірні моменти, а судді цього робити не можуть???

От коли нам показують по телевізору трибуни і вболівальників, і деколи вболівальники, бачачи себе на великому екрані стадіону, починають бурно реагувати і махати руками, тому що їх показують на екрані і відповідно по телебаченню. Так ось, коли ми бачимо на екранах своїх телевізорів повтори, невже на екрані стадіону не показують також повтори? Невже судді не можуть по повторах врегульовувати всі спірні питання? Що такого страшного в відеоповторах, що їх потрібно випробовувати "на кроликах"??? Поясніть мені, можливо я чогось не розумію???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по таблу ніколи не йде трансляція самого матчу, максимум повтор голу. Да і представляю я картину як суддя стоїть і палить в табло, а пів складу якоїсь команди тикає пальцями - "От бачиш, бачиш!? Ми ж казали" )))

 

А взагалі з повторами все правильно, давно пора би. Замість тих двох шо на лицьовій, одного в пару четвертому в банку за телік. Мікрофончікі є, головне вчасно підсказувати, і буде зовсім новий рівень судівства. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, w1se сказал:

Ну по таблу ніколи не йде трансляція самого матчу

 

Я цього не говорив і не запитував про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо там пасани,все нормально?)) нарешті сьогодні футбол класний! мені Реал подобається, Роналду,Бензема,Модріч,Рамос особливо,але шота думаю Манчестер має їх пройти,от не знаю от, так думаю.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yura-patriot сказал:

от, так думаю

Я думаю - нічейку відкатають, а у відповіді Реал все ж дожме! Для МС сьогодні втрата Туре може аукнутись але ДеБрюйне в накаті, шпілить не по дитячому! :) Але Реал буде гризтись за титул, бо чемпионство профукали. Подивимось цікаву гру!!!

P.S. А може це для теми Єврокубки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yura-patriot сказал:

Роналду,Бензема,Модріч,Рамос

Я б ще Марсело відзначив (особливо, коли ловить свою гру). Але я таки щось гадаю, що пройдуть вершкові.. Тут може бути і нічия (якась 1-1:rolleyes:), А от в Іспанії думаю Реал зробить робту.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, igorgame сказал:

Реал без Роналду...??

Мдя... неочікуванно.

А що з ним сталося? Він же ж приїхав на гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, KGress сказал:

щось перший тайм не вразив

Багато на кону стоїть і така гра була очікувана, а МС треба бути більш агресивними бо у Мадриді буде їм важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, igorgame сказано:

 бо у Мадриді буде їм важко.

Ага, але тут, певно як і у всіх завдання не пропустити в дома, бо тоді точно амбєц! Самі знаєте краще 0-0,ніж 1-1,а 0-1,то всьо(на 80%)хоча то футбік,хрєн вгадаєш,що може бути)).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МС має бути задоволений таким рахунком. В другому таймі Реал додав чуть.. Бейл розбігався..

P.S. Це вже другі порвані брюки Зідана:D?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, KGress сказал:

Це вже другі порвані брюки Зідана:D?

Ні - це ті перші вдягнені на фарт! :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, KGress сказано:

МС має бути задоволений таким рахунком.

Канєшно,щей після того як Харт рятував,то да вони певно дуже задоволені,а в Мадриді якась контратака,чи халявка і всьо,кароч точно відчуваю МС пройде :lol:.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...