Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

37 хвилин тому, ForZa сказано:

Грьобаний Торрес - так команду підвів!!! :(

Да капєц,а я так за нього спочатку порадувався((

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вольфсбург-Реал та ПСЖ-МанСіті - рулять!!! :)

Це не сьогодняшні Зоря-Волинь 5:0 і Динамо-Олександрія 0:1 :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, igorgame сказано:

Вольфсбург-Реал та ПСЖ-МанСіті - рулять!!! :)

Це не сьогодняшні Зоря-Волинь 5:0 і Динамо-Олександрія 0:1 :)

Чьо так! я дивився Київ-Олександрія,я троха кайфонув ващето)))

А таки да, Вольфсбург-Реал рулять,дуууже цікаво,троха клацаю на ПСЖ-Маня,тоже не погано,але тут круче,в Реала нікуя не виходить,бля щойно мало бути 3-0! Клас.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радий за олександрію і вольфсбург, завжди подобається коли "малиші" псевдо грандів ставлять на місце. Це завжди відверта футбольна радість насамперед вболівальників тих клубів (я прям по-доброму заздрю їм сьогодні:)), а не черговий очікуваний прохід когось там над кимось там.

Але в сьгоднішню лігочемпіонівську ніч, надав перевагу псж-мансіті - два відносно рівних "мішка" як не як. Хотів зарубу й цілком і повністю її отримав, дуже насичений матч на події вийшов)) 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом,офігєнний футбольний день вийшов))) багато що цікавого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, w1se сказал:

Радий за олександрію і вольфсбург

А це з тої опери, що Ребров на пресусі сказав, що недооцінка суперника! :) Реал переміг саму Барсу, а тут якийсь Вольфсбург? :) Так і Динамо - перемогло у чемпіонаті 2:0 і думали що шапками у кубку закидають? От і мають!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще розумію недооцінку зі сторони реалу (на тижні барсу в меншості хлопнули), а динамо то як так? Перший матч зіграли вдома 1-1 (хоча й номінально виїздний(якого хера?)) і розраховували другий пішком добігати? бо знали шо не пропустять чи як) я дивився десь з 70 хв, так за цей час олександрія мала 2 100% моменти, і будь вони більш кваліфіковані то летіло б динамо мінімум 3-0, а в відповідь просто туман. Передвигались так як нібито й не програвали... ото тікі лобами бодатись і судью обсирать могли добре)) 

Кароче не зрозумів я недооцінку зі сторони динамо, і цілком заслужено за це були наказані.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я незадоволений тим, як проходив матч, особливо перший тайм. Ось що виходить, коли недостатньо наполегливо граєш з перших хвилин", - сказав він.

"Нам треба відпочити і подумати про матч-відповідь, адже ми все ще можемо змінити хід протистояння. Невдалі вечори трапляються, але попереду матч-відповідь, що обнадіює", - додав наставник.

За словами Зідана, Вольфсбург повів у рахунку, мало що зробивши для цього, але це - футбол.

"Це не результат невпевненості у собі. Ми знали, що матч буде важким, таким він і вийшов. Тепер я попрошу у гравців того ж, чого хочу від уболівальників: у нас є 90 хвилин, щоб досягти своєї мети. Ми повинні бути єдині", - зауважив він.

"Ми не можемо бути задоволені сьогоднішнім матчем. Знали, як важко він буде складатися, і були готові до цього, але відчували проблеми з "фізикою" через важкий поєдинок з Барселоною", - додав фахівець.

Зідан пояснив, що Реал не добився того результату, на який сподівався.

"Безперечно, я несу відповідальність за програш. Тепер я повинен проаналізувати причини поразки та знайти рішення до гри у відповідь", - підсумував він.

 

Ось з кого потрібно брати приклад тренерам при спілкуванні із журналістами на пресконференції після поразки. Респект ЗіЗу!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай-да Лестер, ай-да Варді!!! Чемпіонська хода (тьху-тьху-тьху) продовжується!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, igorgame сказано:

Ай-да Лестер, ай-да Варді!!! Чемпіонська хода (тьху-тьху-тьху) продовжується!

Мда,немає слів одні емоції,дивився і балдєв,Варді  саме в цій грі показав як має грати справжній нападник,прям всьо ідеально,як перший гол,так і другий,але Лестер,але Варді,ну невже казочка стане реальністю, ще б сьогодні МЮ прибив шпор,то було б ідеально)).

 Сталь в кротів виграє 2-1,я дивлюся,але після англії,то капєц.О, вже 2-2!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пля... Реал є Реал!!! За 17 хвилин різницю невілювали!!! :) Роналду - взагалі!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, igorgame сказано:

Ну от і що дивитись??? :)

МанСіті-ПСЖ

Реал-Вольфсбург

Я Реал, і поки не жалію,але мочать:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yura-patriot сказано:

Я Реал, і поки не жалію,але мочать:)

 

Щойно, yura-patriot сказано:

Агуеро щойно пєналь не забив,

Ти точно дивишся щось одне?? Бо я то граюся на пульту з кнопкою PRE-CH))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, bodia88888 сказано:

 

Ти точно дивишся щось одне?? Бо я то граюся на пульту з кнопкою PRE-CH))))

))Здарова!!! Я по тєліку дивлюся уважно Реал, а на ноуті онлайн МанСіті-ПСЖ. отак  .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ПСЖ начебто здувся...

Реал заспокоївся, а Волки стали більш впевненішими і щоб ще додаткового не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо і Реал забив і МС))

Німакам треба забивати,що хіба це не реально,щас ще буде,або Реал шльопне ще і тоді точно всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Барси то не перший промах.

Матрасники ....  Я на матрасі))),  молодці!!!

Мессі на полі не було?, цого хтось бачив!?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter басків взагалі то атлетік з більбао називають)) але то таке

На то вона і ліга чемпіонів, ніхто 2 рази підряд її не підкорював. Хоча з цим неймовірним тріо в атаці я таки ставив на барсу ще до початку сезона))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...