Перейти до змісту

портал луцького андерграунду


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

в результаті безуспішного пошуку в Інтернеті інфи про луцький андерграунд та й луцьку музику загалом

виникла ідея -- а чому б не створити трібьют тому, що було (тобто корінню, джерелам нашої музики - Діфото!!! це Ваше),

не зібрати всю можливу інформацію, графічні та аудіо файли, статті etc. і не помістити це все в інтернет, поповнюючи новими знахідками чи навіть історіями самИх музичних та культурних першопроходців Луцька.

я, як людина-спостерігач, цього зробити не можу сама. тому цікавлюсь, чи збереться для такої мети хороша команда.

образливо буде, якщо всі ці надбання пройдуть просто отак і кануть в Лету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт існує

http://lutsk.dzyga.biz/

Чи, можливо, під словом "андеграунд" ви щось інше мали на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт існує

http://lutsk.dzyga.biz/

Чи, можливо, під словом "андеграунд" ви щось інше мали на увазі?

інше.

маєтсья на увазі розмістити там історії того, що вже відбулося на арені Луцька. музику, вірші, твори, фото ..тобто зробити трібьют культурній а також МУЗИЧНІЙ арені. зібрати так звані культурні архіви Луцька.

а неформат висвітлює більш сучасні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встал весь до самой лампочки,

Вывернулся Любомль навыворот,

Сам себя везёт на саночках,

Чудо-юдная юнь,

В небе чёрном сова белая,

Лялечка вся насмерть жива,

Кровь течёт недоспелая,

Именинная вонь;

Застуканный на углу сердцецарём,

Эхом аукнутый: "Здравствуй!"

Зелёно-грязным слизким мхом

Зреет в глазах хлеб-соль.

А в луже родимое пятно,

Третьей ногой вступил в созвездие,

Киска мылась, щурилась в окно;

Дикарь больше не пришёл.

В пизде глубокой царской жабы

Волшебник просто волшебник,

Висит воздушным поцелуем,

И просто так себе висит.

время -оно словно гроздь камней. одни - самоцветы, другие - песок, текущий сквозь пальцы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед регіонів України наявністю достатньо кількості інформації в інтернеті про розвиток музичної культури може похвалитися лише Дніпропетровська область. В меншій мірі -- Львівська та Запорізька. Проте в жодному регіоні ці матеріали не систематизовані та не мають хронології. Тож не будемо пасти задніх! Більш того, ми можемо бути першими серед областей України, що матимуть систематизовану базу даних про еволюцію андграундного руху!!!

Отже, всі, кому є що розповісти про гурти, які існували/існують у Волинській області, давайте створимо новий топік типу "Еволюція волинської рок - музики". Тільки розіб'ємо його на розділи: наприклад, Важкий метал та альтернатива,Панк-рок культура,Мелодійний рок, арт-рок тощо щоб посприяти систематизації матеріалів і запобігти плутанині.

Ссилкі на mp3 наших земляків прохання викладати так, щоб до них мали доступ не лише корстувачі фотакому.

Let's go!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навєкі асєнняя ти наша: афтар - Владімір Чєкіст. А сцилкі на андеграундних паетаф і художнікаф йа тєбє в асько кідал, на Коцуновском складе практічєскі всьо зарарєно, даже короткіє відєоролікі, коториє Романтік симал на 8 мм пльонку тогда.

Ваабсчє ініциатіва - здравая. Єжелі шо - я завсігда за! Токмо я пісать нє мастак, я по піву больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навєкі асєнняя ти наша: афтар - Владімір Чєкіст. А сцилкі на андеграундних паетаф і художнікаф йа тєбє в асько кідал, на Коцуновском складе практічєскі всьо зарарєно, даже короткіє відєоролікі, коториє Романтік симал на 8 мм пльонку тогда.

Ваабсчє ініциатіва - здравая. Єжелі шо - я завсігда за! Токмо я пісать нє мастак, я по піву больше.

окей. тоді стратегія така - ідьом: ти на пиво, а я з ручкою ) вирішення проблеми?))

да кидав.

їх можна буде використати і без їх згоди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЄТ!

Без згоди ніззя, на сайтє напісано!

Но ета нє праблєма абсалютна. Я ж с німі вмєстє траву... еее... тусавался карочє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЄТ!

Без згоди ніззя, на сайтє напісано!

Но ета нє праблєма абсалютна. Я ж с німі вмєстє траву... еее... тусавался карочє.

ну от. і я про те ж.

тоді поку..туйцся з ними на цю тему будь ласка. може, чимось і поможуть ))

просто додати примітку "інфа свіснута із сайту такого-то за згодою аффтара бєсплатно у зв*язку з травотусованієм діфото і саміх аффтарофф"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото,

напісаль я короче їм в гостьових книжках.

побачимо.

дякую.

не пропадай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любчика Назаревича треба долучити... "Underground" - це його проект 1997-1998 років, який проходив в підвалі штабу Української Республікансько Партії (чур мене, чур!) на Кривому Валу. Продавалися квитки по 2 гривні, Толік Філозоф вимальовував їх на принтері, на всі гроші закуповувалися пластикові стаканчики, водка, лимончики, пиво... і в підвалі, де чоловік 15-20 можуть розміститися, тусувалося до сотні неформалів. Крім того, були ще й луцькі музиканти, навіть з інструментами. Цікава була штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АААА!!!

ТОчно-точно! Мы когда там выступали, то я флейтой мог запросто выбить глаз сидящим на переднем ряду! Все было зашифровано, потомушо нелегально... пиво, вотка, курили снаружи в перерыве. Зачьотная задумка, но по-моему она недолго продержалась... я помню буквально концертов... раз-два и обчелся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРОПОЗИЦІЯ,Пропоную збиратися кожен тиждень в неділю на 5 годину .

там же.

що скажете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идея отличная, можно начать хоть бы и с этого воскресенья. вопрос, пустят ли нас туда? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В підвал штабу Української Республіканської Партії? Сумніваюсь... Чи мова про інший заклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идея отличная, можно начать хоть бы и с этого воскресенья. вопрос, пустят ли нас туда? :angry:

Гриль--сюди :)))

а потім зразу на Кокест :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

план принимается без возражений :huh: /me будет очень рад увидеть старых знакомых

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахтунг млін..

шановні панове, ми не малі дітки. якщо у когось не виходить з*явитися-- попереджайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...