Перейти до змісту

Піший похід по Європі


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Задумали з товаришем потоптати по Європі до моря, у мене є віза шенегн річна (на закупи - Польська).

Чи можу я по цій візі піти пішки по Європі з другом (він собі таку саму виробить), може хто ходив так чи є якісь подводні камні?

План простий, може буде 4 людини, палатки, спальніки й так далі...

Спочатку перетин Польщі, далі на літак, в Німеччину, далі вже назаменим транспортом, Франція, Італія, або Іспанія, до морського узбережжя.

Ціль проста, побачити якомога більше, за мінімум грошей, з мінімальним гемором, що стосується віз і так далі.

І взагалі може тут є бувалі, які готові поділитись своїм досвідом.

Конкретної цілі куди їхати ще поки немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З польським шенгеном в аеропорту проблем не буде??? зазвичай в аеропорті перевірка прискіплива....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шенген віза дає право пересуватись по всій шенген зоні.Головне чітко відповідати на питання про мету візиту.

Я наприклад вже багато років ізжу приблизно раз в тиждень в Німеччину,віза польська економічна шенген,скільки раз зупиняли і поліція,і цоль-зайвих проблем і запитань не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить питання про проходження реєстрації в аеропорту з польською візою шенген.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реєстрація аналогічна до будь якої іншої візи... показав паспорт та білет - пройшов на посадку.

але в інтернеті, описано к-ка випадків, коли з пол. шенгеном людей не пускали далі, але мені здається, що там причина була не лише через візу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мама постійно літає з Києва до Німеччини по польській візі "на закупи".Ще не разу нічого не питали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, якщо внятно говорити по типу там "нам подобається ваша країна, і ми хочемо познайомитись з нею ближче, тому вирушили саме до вас" проблем не повинно виникати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю краще мати хоча б по одному іменному чеку на всякий випадок, це підтвердить мету візиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, а якщо просто вирушити в гості до знайомих в Німеччину, що мені, як українцю, потрібно з собою мати (їхати автобусом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, а якщо просто вирушити в гості до знайомих в Німеччину, що мені, як українцю, потрібно з собою мати (їхати автобусом).

Паспорт,страховку,візу(та запрошення або контракт до неї) та пару евро.

Якщо віза польська,то краще на митниці казати що їду в Польшу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто якщо є запрошення то віза все одно потрібна? але якщо є віза, то запрошення впринципі не треба, чи не так? і якщо кінцева мета німеччина, то яку візу краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто якщо є запрошення то віза все одно потрібна? але якщо є віза, то запрошення впринципі не треба, чи не так? і якщо кінцева мета німеччина, то яку візу краще?

Віза треба.І до неї треба з собою возити документи на підставі яких вона видана.Якщо основна мета Німеччина-то краще німецьку візу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задумали з товаришем потоптати по Європі до моря...

Олег, а дружина відпускає? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задумали з товаришем потоптати по Європі до моря...

Олег, а дружина відпускає? :_04:

я та мій товариш ще не одружені, може моя дівчина погодиться поїхати от так на "абум", або його, тоді може будемо в чотирьох, але це поки ще задум, який хочеться реалізувати, думаю враження будуть тільки позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...