Перейти до змісту

Хто може зробити (виточити, вилити, ваші варіанти) таку детальку? Декоратичний ковпачок для автодиска


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

V.Wolf, я поки вирішив спробувати самотужки зробити форму для відливу з гіпсу. А вже що туди буду заливати, ще подумаю, чи епексітку чи алюміній. Потім буду думати над папьє маше з епоксіткою, тільки я не можу зрозуміти як то його робити. З бумаги колись робив. А от що брати за основу для епокситки...

Я особисто такого не робив, та на автофорумах колись читав, тому конкретно лікбез недам. Основа грубої в’язки тканина (але не товста), краще нарізана довгими полосками синтетичного походження.

Добре розписані подібні технології а авіамодельних форумах. Думаю якщо всі перефарбувати відмінностей не буде ззовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, дивно... цей сайт один з перших де я взнавав про ці заглушки.... казали таким не займаються... не здивуюсь якщо різні менеджери кажуть різні варіанти. Завтра спробую взнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, сьогодня спробував - сказали таким не займаються, і замовити не реально. Правда той телефон що нижче, поrи не відповідає...

А тим часом я з гіпсу зробив таку штуку :)

post-1796-0-39083100-1397115905_thumb.jp post-1796-0-48983300-1397115919_thumb.jp

дозвонився і по іншому телефону. Сказали що можлиииво, колись, коли прийдуть схожі диски, є вірогідність що завод покладе комплектуючи. Окремо їх не замовляють...

Тому знову питання залишається відкритим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробуйте робити гарні форми и в них епоксидку з серебрянкою (главне не перестаратися бо буде хрупке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...