Перейти до змісту

Мій ексклюзивний байк


Tomcraft

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Отже продаю свій велосипед у зв"язку із терміновими фінансовими потребами.. post-1083-0-58212000-1396369523_thumb.jppost-1083-0-20048300-1396369618_thumb.jp

Був привезений особисто мною із Німеччини в серпні 2013р, відремонтований та візуально відреставрований. На жаль , не можу однозначно назвати виробника рами, будь-які наклейки при купівлі були вже відсутні. Номер рами у нормальному стані, цифри чітко читаються, матеріал - алюміній, розмір - 21" (розрахований на зріст 180см +- 10).

Стоять колесні диски Grimeca (Італія) 26", фактично нова резина Shwalbe Smart sam 26 x 225.post-1083-0-25267300-1396369601_thumb.jppost-1083-0-78349500-1396369646_thumb.jppost-1083-0-65186100-1396369587_thumb.jp

Система перемикання передач - Sram x4 (задній перемикач , 8 зірочок) та Sram X5 (відповідно передній, 3 зірки) post-1083-0-50514200-1396369643_thumb.jppost-1083-0-22847400-1396369639_thumb.jp

Гальма: гідравліка Giant 160мм диск (перед), та V-brake позадуpost-1083-0-84366500-1396369626_thumb.jppost-1083-0-59376900-1396369622_thumb.jp

Вилка Suntour масляна з фіксатором та регулюванням жорсткості, шатун Truvativ blaze, сидіння Specialized, замінені 3 передні зірки , цеп, всі тросики, ручки , рожки ;)post-1083-0-60449900-1396369635_thumb.jppost-1083-0-12048600-1396369631_thumb.jppost-1083-0-22268800-1396369565_thumb.jppost-1083-0-99407200-1396369576_thumb.jp

Ціна: 6000 грн.

Додаткова інформація за телефоном 067-67-354-67. Юра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пздц... вибачте може не по темі, можна просто далекого від велосипедів, просвітити за що ціняться велосипеди, які комплектуючі впливають на ціну. виробники там чи бренди? ну і на продаж саме цього велосипеда ,думаю, вплине. бо я не зовсім врубився чьо така ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....просвітити за що ціняться велосипеди, які комплектуючі впливають на ціну. виробники там чи бренди? ............

ось це все й впливає на ціну.

а найбільше впливає на ціну - ціна, яку визначить продавець)))

п.с. а для того, щоб поторгуватись з продавцем треба знати ціни на аналогічну техніку на ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далекого від велосипедів, просвітити за що ціняться велосипеди

сходи у Велозону і тебе просвітять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далекого від велосипедів, просвітити за що ціняться велосипеди

сходи у Велозону і тебе просвітять

))))))))))))))))))))))))) а Велозона, це що? Написав же по людськи, якщо може хтось то поясніть, хочу придбати собі лісапєд, но не розбираюсь в них взагалі. А в інтернеті ціни від 1000грн і вот до бесконєчності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))))))))))))))))))))))) а Велозона, це що?

магазин «Велозона»

Адрес:

Волынская обл., г. Луцк

ул. сен. Левчанивской, 13

ост. Центральный рынок

ул. Московская, 56

ост. ТЦ «Имидж»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавці нерідко акцентують увагу на походженні:

Привіз з Німеччини\Швейцарії\Південно-Африканської Республіки байк, от і крутану ка я ціну.

Ашан - він і у Африці - лом, а тягнути його через половину світу на неньку, з думками о як я класно прикурю, щонайменше безглуздо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назву рами -назвати не можуть( погеометрії як Рокхупер , можливо помиляюсь) . Оборудка нижче середнього . Гідравліка- Гигантский .Сидіння панімаєш -специализированная, На кого розрахована ціна 6к навіть при теперішньому курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы еще учтите в цену тот гимор, что вы приобретете вместе с этим эксклюзивом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Sorry - fail

Забув, що маю двох користувачів, пардон

Не можу видалити повідомлення, адміни будь-ласка ліквідуйте цей пост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім розумію тутешнього сарказму, в цей байк реально було вкладено багато грошей, фактично все нове, повністю функціонуюче обладнання. Потрібно ще враховувати те , що продається як є, зі всім доп-обладнанням, а саме ніжки, насос , сумку , набір ключів і заплапток,флягу , також із парою болотників , яких на фото немає.

Оборудка нижче середнього

Sram x4-x5 - це порівняльний рівень Shimano Alivio, а це аж ні як не нижче середнього, отже для чого таке писати, не розуміючи сутності ? До речі передні нові зірочки стоять теж Shimano Alivio, забув про це вказати в описі.

Продавці нерідко акцентують увагу на походженні: Привіз з Німеччини\Швейцарії\Південно-Африканської Республіки байк, от і крутану ка я ціну.

Я не займаюсь продажем байків, я дійсно привіз його для себе минулого серпня і як би не обставини , я б не намагався його продати . А стосовно виробника рами , дійсно не в курсі , але вигляд має гарний , важить теж не багато, не зважаючи на додаткову вагу дисків.

На мою скромну думку, реальна ціна цього велосипеда - максимум 3000грн в погожий базарний день. За 6000грн, навіть при нинішньому курсі, продають нові Келіси і Джайнти зі схожою навіскою, вже не кажучи про меньш відомі бренди. А з б\у за таку суму можна підшукати взагалі дуже цікавого велосипеда.

Вартість лише пари литих дисків на данний момент становить біля двох тисяч грн , про що мова ?

Я не зовсім розумію, чому далекі від адекватного аналізу ціноутворення люди , намагаються вставляти такого роду коментарі? Це що , вираження своєї "крутості" , чи звичайна підліткова глупість, як це розуміти?

Ціну знижено - 5500грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не зовсім розумію, чому далекі від адекватного аналізу ціноутворення люди , намагаються вставляти такого роду коментарі? Це що , вираження своєї "крутості" , чи звичайна підліткова глупість, як це розуміти?

Посмотрите на цены новых велосипедов у нас в Луцке, и все сами поймете, нет здесь за что давать такие деньги!

А отзывы вам уважаемый оставляли люди у которых есть велосипеды, и они знают о чем говорят! (по крайней мере некоторые) А вы я так понимаю купили велосипед за кучу денег, и запчасти к нему по такой же цене + приклеили еще с верху как минимум 1000 и хотите продать, УДАЧИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осмотрите на цены новых велосипедов у нас в Луцке, и все сами поймете, нет здесь за что давать такие деньги!

Спасибо Ник, пожалуйста линканите тех, кого Вы считаете достойным конкурентом за эту цену. Благодарю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Вместо конкретики получил минус репутации ...

Ндааа ;)

Всем спасибо , можете не утруждать себя ответами в этой теме, если б знал как ее удалить - сделал бы немедленно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо Ник, пожалуйста линканите тех, кого Вы считаете достойным конкурентом за эту цену. Благодарю.

Любой, даже намного дешевле, но сбалансированный велосипед, будет достойным конкурентом этому. Вы, не разбираясь в велосипедах, купили дорогую ерунду, поведясь на внешний вид. Бывает. Вы не огорчайтесь сильно. Все когда-то начинали. Найдется и на него покупатель. Только не толкайте его в Велопати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...