Перейти до змісту

Лажа із списками


Yurez

Рекомендовані повідомлення

Всі вже, мабуть, помітили, що зі списками виборців робиться якась чортівня - дома зникають і з'вляються серед гаражів, з'являються і зникають люди (не кажу вже про повернення з мертвих). Списки на попередніх виборах були набагато правильніші. Що ж сталося? Кому вигідно голосування по старих (як min 10-річної давнини) списках?

Така ж ситуація і на сході України. Партія Регіонів, звичайно, звинувачує помаранчОвих у злих кознях, в нас - навпаки. Так в чому ж, брат, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот что сомной приключилось:

не принесли мне приглашение на выборы, ну я как сознательный гражданин(который нехочет чтобы его бюлетень продали за 10 грн) решил проверить что и как. Но с первого раза проверить не получилось - в комнатке комиссии никого небыло ;) Вчера сходил ещё раз - получилось,

оказывается меня действительно нет в списке ;)

написал заявление - сказали что я буду в дополнительных списках, во как

я всю свою "изберательную" жизнь живу на одном месте, ФИО не менялись, почему меня выкинули - зададка

к причинам почему такое поголовно, думаю что из-за денег, да,да, из-за денег: на уточнение списков, на печатание списков, на проверку списков и т.д.

на этом куча народа поднялось нормально, деньги нормальные и что самое главное - никакого риска, всё чики-пики, всегда можно отмазатся - оно само, я незнаю, я така затуркана (нужное подчеркнуть)

ПУХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вже, мабуть, помітили, що зі списками виборців робиться якась чортівня - дома зникають і з'вляються серед гаражів, з'являються і зникають люди (не кажу вже про повернення з мертвих). Списки на попередніх виборах були набагато правильніші. Що ж сталося? Кому вигідно голосування по старих (як min 10-річної давнини) списках?

Така ж ситуація і на сході України. Партія Регіонів, звичайно, звинувачує помаранчОвих у злих кознях, в нас - навпаки. Так в чому ж, брат, правда?

А правда, брате, у грошах.

Комусь це вигідно. я так думаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

со мной такого не было(счастье ТЕМ, КОМУ НЕ ДАЙ БОГ....) но когда принесли приглашения, я поштарку не отпустил, пока не сверил все фамилии с точностью до буквы...(а частный дом, пять избирателей в Ём...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В черговий раз мій батько виправив інформацію (а саме в четвертий за ці вибори) про рік мого народження. А саме написав заяву де позначались виправлення. Хм а чи поможе.....

ДИБІЛІВ на курорт!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже чотири роки живу на новому місці. Попередні власники виїхали на ПМЖ в Росію. На попередніх виборах принесли запрошення тільки нам, а зараз принесли і нам і давно виїхавшим та ставшими громадянинам Росії старм хазяям ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам принесли запрошення на діда, кий вже років з 10 як вмер...

+ на членів родини, які й не прописані тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взнав цікавий факт, виявляється, ті списки складала.... міліція.

Напевно, паспортні столи, я так думаю.

А в них, судячи з усього, бардак ше той....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 quark:

та же фигня. сегодня в почтовом ящике нашел приглашения на мертвецов семилетней давности

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо что в ящике,

знакомые расказывали что во многих домах приграшения были просто высыпаны скопом возле почтовых ящиков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моєї дружини також вперше за всі вибори останніх років шести не виявилось в списках. Вчора ходила писала скаргу. Сказали сьогодні передзвонити взнати рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сьогодні не потурбується про своє право обирати, завтра буде вже пізно, можна буде тільки через суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...