Перейти до змісту

Чи варто купляти китай Geely CK 2008 б/у чи варто вибрати іншу марку?


doc_man

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада!

Друг запропонував свою

Geely CK 2008 року за 30 000грн

в нормальному стані!

за весь час їзди міняв тільки підвіску та масло..

Чи варто за такі гроші її купити чи хтось може запропонує іншу марку авто за ці гроші??

Тема не у тому розділі, перенесено.

post-20255-0-77094600-1395212221_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сильно горить та потрібен автомобіль то можна брати (ціна нормальна), але якщо можеш пчекати то почекай, якщо вступим то купиш собі за ті кошти якогось мерліна чи фольца, бо ти потім цю жильку нікому не продасиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок ціни чув, що за 55 тис можна взяти нову..

тільки чи правдива ця інформація чи просто розмови?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок ціни чув, що за 55 тис можна взяти нову..

тільки чи правдива ця інформація чи просто розмови?!

Вже на черзі ухвалення в вр лежать законопроекти про скасування утилізаційного збору та інших поборів, що стосуються автівок, так що вони по любому будуть дешевшати, китай він і в африці китай, різниця між такою автівкою та європейцем дуже велика, повірь, для цікавості пробий телефон Волинь авто та уточни ціну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу свою історію.

Колись я мав справжнього америкоса 1994 р.в. Це була моя перша машина і відповідно єдині враження від того, що таке автомобіль. Але потім вдарила криза і купувати запчастини в доларах по курсу 8,0 стало накладно. Тому я вирішив її продати\поміняти. На обмін запропонували мені Geely CK 2009 р.в. Це був 2009 рік, машині ще не було і року, 19 тис. пробігу, гарантія і всі діла. Приїхав я в Київ переоформив папери, сів за кермо і .... зрозумів, що в Луцьк я на ній не поїду, бо страшно. Особливо, після того як я виліз з "справжньої" машини. Може в мене було мало досвіду, чи ще чогось бракувало, хз. За тиждень я її продав у Києві, повернувся додому, купив мазду 1988 року, і з тих пір на дану модель не дивлюся.

П.С. Все моє імхо, нічого не маю проти Китаю, електроніку постійно замовляю звідти. Але машини звідти поки що не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китай він і в африці китай, різниця між такою автівкою та європейцем дуже велика, повірь, для цікавості пробий телефон Волинь авто та уточни ціну!

Що ти городиш?

1) Волинь авто не продає geely, вони торгують chery.

2) Ланоси в тому ж Волинь-авто давно збирають в Китаї, як і більшість Авео (знаю).

3) Хороший китаєць буде значно кращим за не хорошого жигуля за такі ж гроші!

Погоджуся, що різниця між європейцьом і китайцем велика. Ае за 3 000 у.о. ти європейця не купиш!!!! А якщо купиш, то ще 1 000 у.о. вкинеш в ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось може запропонує іншу марку авто за ці гроші??

http://auto.ria.com/auto_vaz_2109_13100194.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тебе не насторожило:

по машині нічьо робити не треба сів поїхав.всі інші питання по тел..

Я брав свою 9-ку минулим літом за такі ж гроші. Правда в мене 1997 рік, проти 1991-го, і двигун 1,5і проти 1,3 карбюратор.

на рахунок ціни чув, що за 55 тис можна взяти нову.. тільки чи правдива ця інформація чи просто розмови?!

Майже. Була акція якась там, до стрибка долара. то справді 55 тис. грн.

Хіба що можна знайти модель нову того ж року :) 2008-2010. Вони ж не всі продаються. От і розпродують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китай він і в африці китай, різниця між такою автівкою та європейцем дуже велика, повірь, для цікавості пробий телефон Волинь авто та уточни ціну!

Що ти городиш?

1) Волинь авто не продає geely, вони торгують chery.

2) Ланоси в тому ж Волинь-авто давно збирають в Китаї, як і більшість Авео (знаю).

3) Хороший китаєць буде значно кращим за не хорошого жигуля за такі ж гроші!

Погоджуся, що різниця між європейцьом і китайцем велика. Ае за 3 000 у.о. ти європейця не купиш!!!! А якщо купиш, то ще 1 000 у.о. вкинеш в ремонт.

Повністю згідний, за такі гроші я думаю можна брати, як не крути 2008 рік. А на рахунок Країни виробника: Звичайно ж європеєць буде виготовлений надійніше, але і коштувати він буде не так дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок ціни чув, що за 55 тис можна взяти нову..

до скачка доллара була 56 000 нова. зараз не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китай він і в африці китай, різниця між такою автівкою та європейцем дуже велика, повірь, для цікавості пробий телефон Волинь авто та уточни ціну!

Що ти городиш?

1) Волинь авто не продає geely, вони торгують chery.

2) Ланоси в тому ж Волинь-авто давно збирають в Китаї, як і більшість Авео (знаю).

3) Хороший китаєць буде значно кращим за не хорошого жигуля за такі ж гроші!

Погоджуся, що різниця між європейцьом і китайцем велика. Ае за 3 000 у.о. ти європейця не купиш!!!! А якщо купиш, то ще 1 000 у.о. вкинеш в ремонт.

Ти читай що я пишу!!!!!! Я кажу не зараз піти і купити європейця, а почекати з пів року, коли можливо будемо хоча б в асоціаці то ціни на авто будуть меншими! От тоді й буде можливість за ці кошти купити щось цікаве!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли можливо будемо хоча б в асоціаці то ціни на авто будуть меншими! От тоді й буде можливість за ці кошти купити щось цікаве!

Ти вважаєш, що німці чи поляки дурні? Вони ціни самі піднімуть, коли наші злинуть купувати авто!

Якщо вже чекати, то чекати європейских кредитів, де 3-5-10% річних, а не 75%!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китай він і в африці китай, різниця між такою автівкою та європейцем дуже велика, повірь, для цікавості пробий телефон Волинь авто та уточни ціну!

Що ти городиш?

1) Волинь авто не продає geely, вони торгують chery.

2) Ланоси в тому ж Волинь-авто давно збирають в Китаї, як і більшість Авео (знаю).

3) Хороший китаєць буде значно кращим за не хорошого жигуля за такі ж гроші!

Погоджуся, що різниця між європейцьом і китайцем велика. Ае за 3 000 у.о. ти європейця не купиш!!!! А якщо купиш, то ще 1 000 у.о. вкинеш в ремонт.

Ти читай що я пишу!!!!!! Я кажу не зараз піти і купити європейця, а почекати з пів року, коли можливо будемо хоча б в асоціаці то ціни на авто будуть меншими! От тоді й буде можливість за ці кошти купити щось цікаве!

А ти надієшся що в найближчі 2-3 рокі ти зможеш купити мерседес чи бмв (хочаб 95 року випуску) в нормальному стані за 3000 $ ? Оптиміст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось то дуже дешево, дивіться щоб не кредитна була, або не підзаставна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми раз з другом попали в аварію!

Поштовх був ледь відчутний, правда в нас на пежо (партнер) стояв форкоп.

В результаті цього:

В нас була зімята дверка.(яку в тойже день порівняли без проблем)

В джилі небуло капота він змістився, бампер на віді частини , радіатора, і бокових дзеркал.

Вот такі наслідки !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав якось справу з кузовом Geely CK. Не знаю з якого року була машина, але задні арки були проіржавлені насквозь, ніби їм мінімум 10 років... А ще лівим низом бампера зачепили бордюр - зазори крило-бампер-капот втекли. Не знаю як ця машина в експлуатації, але по кузову мені не сподобалась.

Не ведись на дешеву ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо цікавить можу запропонувати http://auto.ria.com/auto_mazda_e-series-gruz_8278172.html торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок ціни чув, що за 55 тис можна взяти нову..

тільки чи правдива ця інформація чи просто розмови?!

Неправдива, зараз по акції пуста джили норма 2013 р. йде 61500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправдива, зараз по акції пуста джили норма 2013 р. йде 61500 грн

А якщо 2012 чи старіша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо цікавить можу запропонувати http://auto.ria.com/...uz_8278172.html торг.

цікавить легкова та економна для їзди кожен день на роботу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від себе скажу ставився до китайців так же ворожо, але мій покійний батько в 2008 році взяв МК і та машина в сім"ї до цього часу, їздить сестра, яка після смерті батька училась на ній їздити. По сьогоднішній день жодної поломки. Автомобіль був битий в праве крило, метал там як і на всіх іномарках. Я особисто мав багато автомобілів, останній шкода суперб 2007 року, два місяці назад продав. За кризи взяв джилі СК2 нову в салоні, катаюсь другий місяць, скептикам скажу з машиною все ок., нічого не відвалюється і не тарабанить. Двигун 1.5 досить еластичний. Замічу після всіх машин що мав, дискомфорту не відчуваю, а тесть взяв ВАЗ 2114 (дев"ятка тільки з обвісом), так я нову вигнав із салону (мітсубісі захід) відразу перестали працювати передні склопідіймачі і один дворнік, шуми та скрипи ще з салона, для ВАЗ це нормально, так що Моя думка, джилі краща і по зборці і по двигуну і метал там такий самий як і на інших авто. Реальний власник авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від себе скажу ставився до китайців так же ворожо, але мій покійний батько в 2008 році взяв МК і та машина в сім"ї до цього часу, їздить сестра, яка після смерті батька училась на ній їздити. По сьогоднішній день жодної поломки. Автомобіль був битий в праве крило, метал там як і на всіх іномарках. Я особисто мав багато автомобілів, останній шкода суперб 2007 року, два місяці назад продав. За кризи взяв джилі СК2 нову в салоні, катаюсь другий місяць, скептикам скажу з машиною все ок., нічого не відвалюється і не тарабанить. Двигун 1.5 досить еластичний. Замічу після всіх машин що мав, дискомфорту не відчуваю, а тесть взяв ВАЗ 2114 (дев"ятка тільки з обвісом), так я нову вигнав із салону (мітсубісі захід) відразу перестали працювати передні склопідіймачі і один дворнік, шуми та скрипи ще з салона, для ВАЗ це нормально, так що Моя думка, джилі краща і по зборці і по двигуну і метал там такий самий як і на інших авто. Реальний власник авто.

я також рахую непогане сучасне авто!

салон, комфорт, гідропідсилювач керма, двигун..

для їзди нормальна, тільки сервіс і термін служби під знаком ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок ціни чув, що за 55 тис можна взяти нову..

тільки чи правдива ця інформація чи просто розмови?!

Неправдива, зараз по акції пуста джили норма 2013 р. йде 61500 грн

І це ціна без першої реєстрації і оформлення док!!!

+7000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить легкова та економна для їзди кожен день на роботу!

По споживанню палива китайці не бувають економними, застарілі технології навіть на самих нових моделях, оріентуйтесь на 9,5 - 10 літрів як мінімум по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...