Перейти до змісту

Quatttro

Учасники
 • Кількість зміста

  335
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

11 Байдужий

3 Підписників

Про Quatttro

 • Ранг
  А поговорить?

Контакты

 • ICQ
  468822167

Останні відвідувачі профілю

3 069 перелядів профілю
 1. Трошки порився в інтернеті і знайшов ось що: "SandForce-2281, который отличается от других тем, что на лету сжимает записываемые данные. Это дает преимущество при записи мелких случайных данных и снижает мультипликатор WA, что экономит ресурс диска. Вероятно, программы, которыми вы тестировали скорость, пишут несжимаемые данные. Например, именно так делает Crystal Disk Mark с исходными настройками. Однако у нее в меню «Файл» есть возможность переключить тип записываемых данных на сжимаемые (нули или единицы)." Після зміни в налаштуваннях CDMark показує швидкість 520\400.
 2. Швидкість з самого початку була приблизно такою. Просто раніше грішив на сата2, бо в старому компі не було 3 сати.
 3. Пробував вставляти в інші порти, нічого не змінилось.
 4. Кінгстонська програма каже що прошивок нових немає, а смарт ось:
 5. Ну так в знайомого точно такий кінгстон, але зі швидкістю в нього все норм. Невдалий екземпляр?
 6. Є ссд kingston ssdnow v300 120gb. Мала швидкість читання/запису. Підключена до сата 6gb в режимі ahci. Звичайний сата3 хдд показує більшу швидкість.
 7. Можливо не правильно пояснив. Не женусь за мега крутими басами чи відмінним звучанням, просто є проблема в шутерах з позиціонуванням, тобто я чую кроки чи постріли але точно визначити звідки важко. Думав з покупкою звукової карти краще буде. Можливво помиляюсь тому і вирішив дізнатись чи доцільно купувати дискретну звукову. Краще купити іншу гарнітуру? Якщо так то яку? В рамках цьогож бютжету.
 8. Є бажання купити звукову карту pci. Чи велика різниця для ігор і на які характеристики звертати увагу при покупці? І можливо є якісь хороші моделі до 1500 грн (нові, б/у). Дякую!
 9. Обміняю свої 4х4gb ddr3 1333 (2x4gb kingstone i 2x4gb goodram) на комплект 16gb 1600, з моєю доплатою.
 10. А ще на оверах 1060 на 3гб по 4000 продають
×