Перейти до змісту

Продам морську капусту (ламінарія), суха


VoKu

Рекомендовані повідомлення

Продам морську капусту (ламінарія) суху. Ступінь гідратації 1:6. Ціна 65 грн/кг. Опт: 10кг - 60 грн., 25кг - 55грн.

Країна виробник Китай, пакування 06.2013

Можемо довомитись про маринування капусти і реалізацію в готовому вигляді (опт) під замовлення.

post-25041-0-11034000-1395142268_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інтернеті маса рецептів. Моя дружина замочує у воді на декілька годин потім прополіскує декілька разів. Далі заварює маринад. На о.5 л води три гвоздічки, перець, лавровий лист, сіль, цукор і в цьому сиропі проварює10-15 хв капусту. В принципі це все, основа готова. Далі за власним смаком. Саме просте це добавити моркви і приправи "по корейськи". Якщо немає приправи, то можна використати коріандр, перець чорний і червоний, паприку, мелений лист лавровий, порошок гірчичний в однакових пропорціях. Часник, імбірь, цибулю, лимонну кислоту - за смаком. Замість лимонної кислоти додаємо квашені огірки. Якщо остре не подобається, то дуже смачно получається з яйцем і кукурудзкою. Берете основу, ну і туди яйце, кукурудзку, майонез, сіль, перець... теж дуже смачно. А головне корично!!! Не розумію людей, які крутять носом і кажуть "фу" в бік капусти. По-перше, в салатах запах капусти майже не відчувається, а по-друге, про здоровя потрібно дбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот самый простой рецепт её приготовления и самый, пожалуй, здоровый.

Замочите сухую морскую капусту на несколько часов. Лучше на ночь. Время замачивания до 2 часов до 8 часов. Далее водоросли порезать ножницами, очень тщательно прополоскать в 3-4 водах, чтобы песок осел на дно, перекладывая каждый раз в дуршлаг. Последняя вода должна быть питьевой. Желательно и до этого полоскать хотя бы на отстоенной воде (а не из-под крана хлорированной). Выложить на дуршлаг, дать воде стечь. Затем добавить приправы, масло (льняное, кедровое, кунжутное — самые любимые мои). Все перемешать. Вот и весь рецепт. Морская капуста готова. Варить её бессмысленно и вредно, потому что весь вкус и все витамину потеряются. Мне очень нравится такой рецепт. Так просто, быстро, вкусно и полезно.

Итак, пропорции в рецепте из сухой морской капусты:

Сушеная морская капуста — 100 граммов.

Приправа для корейской моркови (неострая) 1 чайная ложка.

Соевый соус ( качественный, лучше японский), но не за 20 рублей, простите — 1-2 столовые ложки.

Кедровое масло — 1 десертная ложка.

Но как всегда есть и те, кто не переносит вкуса морской капусты. Существует выход и для них: добавляйте 1 чайную ложку сухой морской капусты в готовые блюда. Вкус будет неощутим, а йод и фосфор усвоятся организмом.

Источни-к: http://irinazaytseva.ru/suxaya-morskaya-kapusta.html

Источни-к: http://irinazaytseva.ru/suxaya-morskaya-kapusta.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маски з водоростей для шкіри обличчя

Не дивлячись на те, що маски з водоростей ламінарії найчастіше використовуються для обгортань тіла, не варто недооцінювати їх безперечну користь і в догляді за шкірою обличчя. Багата вмістом йоду, і вельми вражаючим набором макро і мікроелементів, ламінарія має повне право вважатися повноцінним і натуральним продуктом харчування. Втім, на цьому її корисні властивості не обмежуються. Так вона давно вже показала свою ефективність у лікувально-медичній практиці, а як вже писалося вище, маски з ламінарії не тільки сприяють корекції фігури, але і позитивним чином впливають на шкіру обличчя.

  • Володіючи регенеруючими (відновлюють) властивостями маски з морської капусти сприяють видаленню ороговілих (мертвих) клітин з поверхні шкірного покриву, завдяки чому обличчя моментально набуває посвіжілий і сяючий вигляд.

  • Крім того ламінарія виробляє миттєвий розгладжує і підтягує, який особливо помітний при наявності в'ялою, млявою, втомленою і «пом'ятою» шкіри обличчя.

  • Зокрема маски з водоростей добре очищають забиті пори, прискорюють обмін речовин, і збагачують шкіру необхідними живильними та іншими корисними речовинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі люди сумніваються в "Країна виробник Китай". Шановні, виробником капусти є Тихий та Атлантичний океан, китайці тільки збирають капусту і фасують. Збирання капусти - важка праця, а в Китаї дешева робоча сила. Капуста з іншої країни була б занадто дорога.

Ступінь гідратації 1/6 означає, що вага капусти після замочування збільшується в 6 разів. Інші продавці заявляють 1/7, але я на тому бізнес не роблю. Капусту брав для себе оптом, мішок, щоб дешевше доставка обійшлась, то ж частину можу продати. Суха капуста зберігається 3 роки.

Ще можу продати 10 кг. Найближчих півроку замовляти не буду, то ж для продажу не буду мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для себе відкрила новий смак салату "по-корейськи", добавляю в нього соєвий соус, ще цікаво виходить з свіжим тертим імбірем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене її всього 7 кг залишилось. А нові поставки будуть по вищих цінах, імпортують її за доллари. По 65 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Будь-ласка! Експерементуйте. Маринована капуста на ринках та прилавках магазинів робиться з цієї ж, сухої, її легше транспортувати і зберігати. То ж смак залежить тільки від вас, як приготуєте, так і смакуватиме:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

80грн/кг

Звертаю вашу увагу на повідомлення в цитаті, бо часом читають тільки перше і останнє повідомлення, а потім дивуються, що вартість за кг не 60 а 80 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80грн/кг

Звертаю вашу увагу на повідомлення в цитаті, бо часом читають тільки перше і останнє повідомлення, а потім дивуються, що вартість за кг не 60 а 80 грн

Напишіть в темі номер телефону, а то дзвонять до мене і питають за капусту?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...