Перейти до змісту

Потрібен екскаватор (повноповоротний)


Рекомендовані повідомлення

Нах такий "борд". Я й без вас ,шановні ,знайшов. Закрийте тему!!!!

А ти думав ми за тебе будемо шукати? Нах таких "бордовців".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так борда, і саме цей розділ ,певно саме для того щоб бордівці допомогали порадою один одному.. А якщо такого не відбувається то і є відповідні реакції. Я відповідно сам і знайшов те що мені потрібно. Сам. Без послуг борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так борда, і саме цей розділ ,певно саме для того щоб бордівці допомогали порадою один одному.. А якщо такого не відбувається то і є відповідні реакції. Я відповідно сам і знайшов те що мені потрібно. Сам. Без послуг борди.

Знайшов? То напиши контакти-ціни на Борді, у своїй же темі. Можливо і допоможеш порадою комусь. Бо через тебе і схожих на тебе нах-таких-бордовців і борда стає нах-таким-бордом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото наєзди, я в акує :_09:.

Ніхто не відізвавася, отже ніхто не володіє інфою про екскаватор, вродє логічно. Про вєліка спитай - тонну порад отримаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба створити платну послугу, якщо люди хочуть щоб замість них ВИРІШУВАЛИ робочі питання!

Тут люди шукають поради. І допомоги. Допомогу хто може той надасть! ніхто повноповоротним екскаватором не користується на борді! так само як і "де купити електрокар Тесла, або нанотехнології, чи взяти в оренду."

А буде оплата! тоді і питання вирішуватимуться миттєво і навіщо тоді менеджерів на роботах тримати??? якщо бордівці все підкажуть. Таке собі агенство по підказкам)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...