Перейти до змісту

Бенкет на форумі ;)


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Прийміть від мене найщиріші привітання, побажання.... Нехай у вас всьо буде

GooooooooD ;)

P.S. можна висловлювати окремо адресовані комусь конкретно привітання, я привітав всіх щоб нікого не образити;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоб в вас завжди була така усмішка на обличчі

;):) :)

Всього найкращого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки решта новонароджених не проснулась всім як то кажуть - гранд :):):horse:;):ura::sex:http://www.yonkis.com/mediaflash/1000000.swf

звиняйте за купу смайликів, З днем народження - odna(37), Milka(26) Веселого свята!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і від мене прийміть щирі вітання і ще одного іменинника -- мого маленького синочка, який народився сьогодні о 3 годині ночі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і від мене прийміть щирі вітання і ще одного іменинника -- мого маленького синочка, який народився сьогодні о 3 годині ночі :)

оце дааа так скромно "...ще одного іменинника -- мого маленького синочка, який народився сьогодні о 3 годині ночі" :) таке треба з розмахом святкувати ;):) ВІТАЮ!!!!!!!! Хай росте здоровенький....!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаю міцного здоров"я і удачі всім іменинникам.

2Plum Хай росте здоровий і щасливий.

2Odna Завтра скажу більше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дякую за вітання! Як підросте і навчиться читати -- я йому обов'язково дам почитати цю гілку з форуму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх вітаю зі святом, а особливо самого найменьшого іменинника, Plum, дай Бог тобі здоров'я на його виховання :) , дзинь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...